głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Spotkałaś kiedyś faceta który wzbudził w Tobie taką miłość że to uczucie zawładnęło wszystkimi Twoimi zmysłami? Oddychasz nim . Smakujesz go widzisz w jego ocza

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Spotkałaś kiedyś faceta który wzbudził w Tobie taką miłość że to uczucie zawładnęło wszystkimi Twoimi zmysłami? Oddychasz nim . Smakujesz go widzisz w jego oczach T
Spotkałaś kiedyś faceta  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2013

Spotkałaś kiedyś faceta, który wzbudził w Tobie taką miłość, że to uczucie zawładnęło wszystkimi Twoimi zmysłami? Oddychasz nim . Smakujesz go, widzisz w jego oczach Twoje nienarodzone dzieci. Wiesz, że Twoje serce znalazło wreszcie dom. Twoje życie rozpoczyna się z nim, a bez niego na pewno się skończy.

Gdy już postanowisz odejść  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2013

Gdy już postanowisz odejść, nie mów mi tego. Zrób to jak najszybciej, by jak najmniej bolało. Nie przychodź, nie tłumacz.Idź swoją drogą. A gdy kiedyś postanowisz wrócić, nie martw się, nie zastanawiaj się, nie wahaj. Zawsze możesz tu wrócić, nie wyjaśniając mi nic. Nie chcę wiedzieć. Po prostu będę czekać, stało się to moją codziennością. Przyjedziesz, a ja jak gdyby nic, po prostu będę.

I niech się niesie po mieście fama... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

I niech się niesie po mieście fama, że jesteś ze mną, nie jesteś sama. Mogę pójść za Tobą do nieba i w drugą stronę bez piekła, kata, niech ugości nas tam sam szatan. Chcę tu tylko z Tobą godnie żyć, bo na oczy widzę tylko Ciebie..

Kobieta przy swoim partnerze powinna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta

Roz­sta­nie bo­li tak bar­dzo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Roz­sta­nie bo­li tak bar­dzo dla­tego, że nasze dusze sta­nowią jed­no. Może zaw­sze tak było i może na zaw­sze tak po­zos­ta­nie. Może przed tym wciele­niem żyliśmy po ty­siąc ra­zy i w każdym życiu siebie od­najdo­waliśmy. I może za każdym ra­zem z te­go sa­mego po­wodu nas roz­dziela­no. Co oz­naczałoby, że dzi­siej­sze pożeg­na­nie równa się pożeg­na­niu sprzed dziesięciu ty­sięcy lat i sta­nowi pre­ludium przyszłego pożegnania.

Człowiek nigdy nie jest spisany na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Człowiek nigdy nie jest spisany na straty. [...] i myślę ile jeszcze mam kredytu w twoim sercu? Połamany ludzik, bez Ciebie wszystko nie ma sensu. ~ Grammatik (Rozmowa)

Dzwonisz  mówisz mi  Nie mogę spać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Dzwonisz, mówisz mi "Nie mogę spać". Ja przepraszam i kończę "zaraz gramy, pa". Nie słyszałem telefonu, później było głośno, i przepraszam, że znowu musiałaś konwersować z pocztą ~ Stasiak (Nie wychodzmy dzisiaj z lozka)

Dość już twoich i moich łez. Jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Dość już twoich i moich łez. Jak jest wiesz, masz twarz zasmuconą. Czuje się źle, daję słowo. Być skałą, wokół której toną. Ciężki charakter, wiem, mam z natury, chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury. ~ Pih (Zawsze musze cos spierdolic)

Ona uczyła mnie zasad nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Ona uczyła mnie zasad nie przestrzegając ich wcale, dzięki niej trudne tematy stały się łatwe. Jest faktem, że kształtowała mój charakter, pomysły grzechu warte miała, mocnych wrażeń głodna, była bez sumienia i wiedziała co to zbrodnia. ~ Pokoj z widokiem na wojne (Moja pierwsza dziewczyna)

Rozstania i powroty  nie kończą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Rozstania i powroty, nie kończą się historia i wieczny ból, ale warto.. warto czuć ten ból dlatego, że choć przez chwile czuję wielkie szczęście móc patrzeć w twoje ocz

Są ta­cy  którzy uciekają od... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.

Ciekawe gdzie teraz jest. Co robi. Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 września 2013

Ciekawe gdzie teraz jest. Co robi. Z kim rozmawia. Kogo dotyka. Co widzi. Co czuje.. Uśmiecha się? Czy jest Mu ciepło? Czy jest szczęśliwy?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV