głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jes­tem jeszcze za­kocha­na resztka­mi bez­sensow­nej miłości i jest mi tak cho­ler­nie smut­no te­raz że chcę to ko­muś po­wie­dzieć. To mu­si być ktoś zu­pełn

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jes­tem jeszcze za­kocha­na resztka­mi bez­sensow­nej miłości i jest mi tak cho­ler­nie smut­no te­raz że chcę to ko­muś po­wie­dzieć. To mu­si być ktoś zu­pełnie ob­cy
Jes­tem jeszcze za­kocha­na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 października 2013

Jes­tem jeszcze za­kocha­na resztka­mi bez­sensow­nej miłości i jest mi tak cho­ler­nie smut­no te­raz, że chcę to ko­muś po­wie­dzieć. To mu­si być ktoś zu­pełnie ob­cy, kto nie może mnie zranić.

Miłość  księżniczko jest wtedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 października 2013

Miłość, księżniczko jest wtedy, gdy po po­całun­ku żaba zos­ta­je żabą. I żyją długo i szczęśliwie... bo liczy się wnętrze.

Ciężko pracowałam na tę miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2013

Ciężko pracowałam na tę miłość, robiłam najlepszy makijaż, opowiadałam najśmieszniejsze dowcipy, ubierałam najwyższe szpilki, kochałam najmocniej, wybaczałam najczęściej

Miłość popycha ludzi do działania... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2013

Miłość popycha ludzi do działania, daje nam motywację, uskrzydla, dodaje wiary i nadziei. Ludzie zakochani są uśmiechnięci, pełni życia, radośni i bardziej optymistycznie nastawieni do życia. Miłość jest źródłem energii i ciepła, które przekazujemy dalej. Jest ona ponadczasowym uczuciem, które tak trudno ubrać w słowa. Najlepiej jest go po prostu doświadczyć!

Otwierać po raz kolejny ten sam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2013

Otwierać po raz kolejny ten sam rozdział w swoim życiu. popełniać po raz kolejny te same błędy. ponosić po raz kolejny te same konsekwencje. trzeba być nienormalnym, żeby to zrobić. trzeba być zakochanym, aby się na to zdecydować

 Jeśli kogoś kochasz  to znajdziesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 października 2013

"Jeśli kogoś kochasz, to znajdziesz usprawiedliwienie dla każdego jego zachowania, nawet jeśli to, co zrobił, rozerwało Ci serce. W myślach będziesz sobie powtarzać, że zrozumie swój błąd, że jeszcze będzie dobrze. Jeśli kogoś kochasz, to sama sobie wbijesz sztylet w serce, bo wolisz codziennie palić się bólem, niż odejść i tlić się tęsknotą."

Wiem jak to jest  gdy chce się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Wiem jak to jest, gdy chce się umrzeć. Jak boli uśmiech. Jak próbujesz się dopasować, a nie możesz. Jak ranisz się zewnętrznie, by zabić wnętrze.

Zasypiałam na jego ramieniu z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Zasypiałam na jego ramieniu z niesamowitym spokojem i z przepiękną świadomością, że gdy się obudzę, on nadal będzie obok.

Napiszę długi list w którym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Napiszę długi list,w którym opiszę wszystkie moje uczucia,lęki,niepewności i jak często czuję się Tobie niepotrzebna.potem go zemnę,podrę,rozszarpię,a jego strzępki spalę. nigdy się nie dowiesz,jak bardzo Cię potrzebuję,pragnę i jak bardzo boli mnie Twoja obojętność.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Dojdźmy na kres świata. Nauczmy kochać własne serca. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem.

Byłam pijana  ledwo stałam na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Byłam pijana, ledwo stałam na nogach, prawie na nic nie miałam siły, jedynie co byłam w stanie wtedy zrobić, to wykrzyczeć, że cię kurwa kocham. na to zawsze mam siłę.

Niektóre wydarzenia sprawiają  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 września 2013

Niektóre wydarzenia sprawiają, że tracę wiarę w siebie. Na czole pojawia się niedobór magnezu, policzki przestają być rumiane, najlepsza piosenka wieje kiczem.Zamykam się wtedy najczęściej w łazience. Odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir. Pralka przypomina trochę moją głowę. Moje dwa tysiące durnych pomysłów, dwa tysiące chwil smutku, dwa tysiące banalnych gestów czułości, które tak dobrze pamiętam. Siedząc i machając nogami marzę o końcu świata. O czymś, co sprawi, że tępy wir zamieni się w szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV