głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Głucha cisza wokół niej tylko ona pusty pokój. Tylko ona setki rozsypanych zdjęć. Dwie postacie miłość tylko to liczyło się. Cudowne chwile o których dziś musi

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Głucha cisza wokół niej tylko ona pusty pokój. Tylko ona setki rozsypanych zdjęć. Dwie postacie miłość tylko to liczyło się. Cudowne chwile o których dziś musi zapom
Głucha cisza wokół niej  tylko ona... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 października 2013

Głucha cisza wokół niej, tylko ona, pusty pokój. Tylko ona, setki rozsypanych zdjęć. Dwie postacie, miłość tylko to liczyło się. Cudowne chwile, o których dziś musi zapomnieć..

Mówimy  chyba chcę  lecz wybacz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 października 2013

Mówimy "chyba chcę, lecz wybacz, wiesz, trochę się boję" i chyba śnię gdy zanim wyjdziesz, rzucasz mi "dobranoc" i widzę w Twojej twarzy, ktoś Cię wcześniej mocno zranił.

Nie chciałam usłyszeć prawdy  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 października 2013

Nie chciałam usłyszeć prawdy, nie chciałam usłyszeć tego że muszę żyć dalej. Pragnęłam po prostu... zresztą, sama już nie wiedziałam czego pragnęłam. Chciałam być nieszczęśliwa. Wydawało mi się to właściwe i na miejscu.

Chodzę nieobecna  zamyślona i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 października 2013

Chodzę nieobecna, zamyślona i zmęczona. Ludzie próbują coś do mnie mówić, ale ja nie mam ochoty z nikim rozmawiać. Zgubiłam się gdzieś w codzienności.

Jes­tem jeszcze za­kocha­na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 października 2013

Jes­tem jeszcze za­kocha­na resztka­mi bez­sensow­nej miłości i jest mi tak cho­ler­nie smut­no te­raz, że chcę to ko­muś po­wie­dzieć. To mu­si być ktoś zu­pełnie ob­cy, kto nie może mnie zranić.

Miłość  księżniczko jest wtedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 października 2013

Miłość, księżniczko jest wtedy, gdy po po­całun­ku żaba zos­ta­je żabą. I żyją długo i szczęśliwie... bo liczy się wnętrze.

Ciężko pracowałam na tę miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 października 2013

Ciężko pracowałam na tę miłość, robiłam najlepszy makijaż, opowiadałam najśmieszniejsze dowcipy, ubierałam najwyższe szpilki, kochałam najmocniej, wybaczałam najczęściej

Miłość popycha ludzi do działania... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2013

Miłość popycha ludzi do działania, daje nam motywację, uskrzydla, dodaje wiary i nadziei. Ludzie zakochani są uśmiechnięci, pełni życia, radośni i bardziej optymistycznie nastawieni do życia. Miłość jest źródłem energii i ciepła, które przekazujemy dalej. Jest ona ponadczasowym uczuciem, które tak trudno ubrać w słowa. Najlepiej jest go po prostu doświadczyć!

Otwierać po raz kolejny ten sam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 października 2013

Otwierać po raz kolejny ten sam rozdział w swoim życiu. popełniać po raz kolejny te same błędy. ponosić po raz kolejny te same konsekwencje. trzeba być nienormalnym, żeby to zrobić. trzeba być zakochanym, aby się na to zdecydować

 Jeśli kogoś kochasz  to znajdziesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 października 2013

"Jeśli kogoś kochasz, to znajdziesz usprawiedliwienie dla każdego jego zachowania, nawet jeśli to, co zrobił, rozerwało Ci serce. W myślach będziesz sobie powtarzać, że zrozumie swój błąd, że jeszcze będzie dobrze. Jeśli kogoś kochasz, to sama sobie wbijesz sztylet w serce, bo wolisz codziennie palić się bólem, niż odejść i tlić się tęsknotą."

Wiem jak to jest  gdy chce się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Wiem jak to jest, gdy chce się umrzeć. Jak boli uśmiech. Jak próbujesz się dopasować, a nie możesz. Jak ranisz się zewnętrznie, by zabić wnętrze.

Zasypiałam na jego ramieniu z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 października 2013

Zasypiałam na jego ramieniu z niesamowitym spokojem i z przepiękną świadomością, że gdy się obudzę, on nadal będzie obok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV