głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Najpiękniejszym jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu szczególnie jeśli jest to człowiek który ukradł Ci chociaż odrobinę wnętrza. A gdy już wrócisz t

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Najpiękniejszym jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu szczególnie jeśli jest to człowiek który ukradł Ci chociaż odrobinę wnętrza.
Najpiękniejszym jest człowiek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2013

Najpiękniejszym jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci chociaż odrobinę wnętrza.

A gdy już wrócisz  to usiądę Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2013

A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach, oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz, zanim skończę.

A jednak tęsknię  wiesz? Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2013

A jednak tęsknię, wiesz? Nie myślałam, że tak wszystko się potoczy. Nie myślałam, że się w Tobie zakocham, nie chciałam. Oszukiwałam samą siebie, ale w końcu dotarło do mnie, że Cię kocham. Ale Ty wtedy wbiłeś mi nóż w serce. Odszedłeś bez słowa pożegnania. Już Cię nie ma, i tak na prawdę nigdy nie było. Ale nadal czuję Twoje usta na moich, czuję Twój dotyk, Twój oddech. Jesteś, ale tylko w mojej głowie.

Najgorszy jest moment  w którym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2013

Najgorszy jest moment, w którym czekasz na coś i tak boleśnie nic się nie dzieje. I prawdopodobnie nic się nie wydarzy. A mimo to, Ty nie potrafisz przestać czekać.

Kiedyś? Kiedyś było inaczej.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2013

Kiedyś? Kiedyś było inaczej. Bolały mnie pewne rzeczy, ale dawałam sobie radę. Nie były w stanie wyprowadzić mnie z normalnego funkcjonowania. A teraz? Pewnych spraw nie jestem w stanie przeczekać. Boli mnie tak cholernie mocno, tak bardzo zależy. Jak nigdy na niczym.

Chciałabym tak po prostu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2013

Chciałabym tak po prostu porozmawiać z nim. Jak dawniej. Ale nie mam jak, bo nie potrafię już rozmawiać, bo nie da się ze mną rozmawiać. Nie wiem co czuję i jak się czuję. Tak jakbym nic nie czuła, a jednak jest źle.

Jest inny  niż chłopaki których... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2013

Jest inny, niż chłopaki których znam. Może dlatego, że dla niego nie jest najważniejsze iść, zrajać lub napić się z kumplami, że nie zmienia się w ich towarzystwie, nie "wyrywa dup" dla szpanu. Może dlatego, że nie udaje kogoś, kim nie jest.

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 września 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawdę.

Mam jedynie nieprzeparte pragnienie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 września 2013

Mam jedynie nieprzeparte pragnienie, by zacząć raz jeszcze. I by być szczęśliwym. Z Tobą. Jestem tego pewien. Tak, dokładnie tak. Widzisz, nawet Ci to napisałem. Tylko Ciebie chcę.

Kiedyś mówiliśmy sobie wszystko... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Kiedyś mówiliśmy sobie wszystko, wspieraliśmy się, okazywaliśmy zainteresowanie wzajemnymi problemami, mogliśmy na siebie liczyć, ufaliśmy sobie. Te czasy właśnie dobiegły końca.

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili  to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV