głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd A pamiętasz nasze pierwsze spotkanie? Te nieśmiałe spojrzenia? To jak pierwszy raz wpadliśmy sobie w ramiona? To jak nasze wargi złączyły się w jedną całość? To

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
A pamiętasz nasze pierwsze spotkanie? Te nieśmiałe spojrzenia? To jak pierwszy raz wpadliśmy sobie w ramiona? To jak nasze wargi złączyły się w jedną całość? To jak pi
A pamiętasz nasze pierwsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

A pamiętasz nasze pierwsze spotkanie? Te nieśmiałe spojrzenia? To, jak pierwszy raz wpadliśmy sobie w ramiona? To, jak nasze wargi złączyły się w jedną całość? To, jak pierwszy raz powiedzieliśmy sobie 'kocham'? Pamiętasz? Ja tak. Pamiętam, wspominam i chcę, by przeżyć jeszcze raz tak wspaniałe chwile. Z Tobą. Nie z nikim innym, bo tylko Ciebie kocham tak, jak nikogo innego nigdy więcej.

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć, o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już, czy ktoś odejdzie, albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

Najpiękniejszym jest człowiek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Najpiękniejszym jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza.

Widzę  że jesteś smutna  nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Widzę, że jesteś smutna, nawet kiedy się uśmiechasz, nawet kiedy się śmiejesz. Widzę to w Twoich oczach, w głębi duszy chce Ci się płakać.

Ciężko jest patrzeć  jak odchodzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Ciężko jest patrzeć, jak odchodzi ktoś, kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak wszystko powoli w nas umiera.

Aż w końcu przychodzi taki moment... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Aż w końcu przychodzi taki moment kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.

Mogę być nawet tą jebaną aktorką... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Mogę być nawet tą jebaną aktorką, milionerką, czy chuj wie kim. Ale bez niego nie chcę. Bez niego niczego nie chcę. Nie potrzebuję istnieć. Jedyne, co mnie tu trzyma, to chyba jego uśmiech.

Kiedy odszedł  przez następne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Kiedy odszedł, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków, bo przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu wstać i znowu radzić sobie z myślami.

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Tak chwila, kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo i wiesz, że nie możesz nic zrobić. Ogarnia Cię to przerażające uczucie bezsilności, które zżera Cię od środka. I nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

I co z tego  że ryczę po nocach w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2013

I co z tego, że ryczę po nocach w poduszkę, co z tego, że myślę o różnych rzeczach, co z tego, skoro nikt o tym nie wie i nigdy się nie dowie, bo na zewnątrz jestem całkiem normalną i szczęśliwą dziewczyną wkraczająca w życie?

chodzili na długie spacery i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2013

chodzili na długie spacery i rozmawiali o tym, co ich dzieli i łączy zarazem. czasem patrzyli sobie w oczy, odrobinę bardziej pewnie niż zwykle. i przytulali się, czasem.

a wiesz  jak on się uśmiecha? Wtedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2013

a wiesz, jak on się uśmiecha? Wtedy milion gwiazd migocze w jego oczach, w policzkach pojawiają się te słodkie dołeczki, a w moich sercu wybuchają fajerwerki. Bum, bum! Myślisz, że to jakaś choroba? Mhm. Groźna? Najgroźniejsza choroba ludzkości, od czasów Adam i Ewy. Miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV