głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak wszystko powoli w nas umiera

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak wszystko powoli w nas umiera.
Ciężko jest patrzeć  jak odchodzi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Ciężko jest patrzeć, jak odchodzi ktoś, kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak wszystko powoli w nas umiera.

Aż w końcu przychodzi taki moment... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Aż w końcu przychodzi taki moment kiedy czujesz, że to, w co brniesz tak długo, traci swój sens. Zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień, ale nie możesz. Nie możesz zakończyć tego, co przez pewien okres w życiu dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń.

Mogę być nawet tą jebaną aktorką... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Mogę być nawet tą jebaną aktorką, milionerką, czy chuj wie kim. Ale bez niego nie chcę. Bez niego niczego nie chcę. Nie potrzebuję istnieć. Jedyne, co mnie tu trzyma, to chyba jego uśmiech.

Kiedy odszedł  przez następne... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Kiedy odszedł, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków, bo przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu wstać i znowu radzić sobie z myślami.

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 września 2013

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Tak chwila, kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo i wiesz, że nie możesz nic zrobić. Ogarnia Cię to przerażające uczucie bezsilności, które zżera Cię od środka. I nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

I co z tego  że ryczę po nocach w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2013

I co z tego, że ryczę po nocach w poduszkę, co z tego, że myślę o różnych rzeczach, co z tego, skoro nikt o tym nie wie i nigdy się nie dowie, bo na zewnątrz jestem całkiem normalną i szczęśliwą dziewczyną wkraczająca w życie?

chodzili na długie spacery i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2013

chodzili na długie spacery i rozmawiali o tym, co ich dzieli i łączy zarazem. czasem patrzyli sobie w oczy, odrobinę bardziej pewnie niż zwykle. i przytulali się, czasem.

a wiesz  jak on się uśmiecha? Wtedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2013

a wiesz, jak on się uśmiecha? Wtedy milion gwiazd migocze w jego oczach, w policzkach pojawiają się te słodkie dołeczki, a w moich sercu wybuchają fajerwerki. Bum, bum! Myślisz, że to jakaś choroba? Mhm. Groźna? Najgroźniejsza choroba ludzkości, od czasów Adam i Ewy. Miłość.

Gdy się spotkamy powiedziała... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2013

Gdy się spotkamy powiedziała jeszcze łagodniej wynagrodzę ci wszystko. Także milczenie. Za dużo milczenia, za dużo ciszy było między nami. A teraz, zamiast kiwać głową, obejmij mnie i pocałuj. Usłuchał. Kochał ją, bądź co bądź

Najbardziej nierozsądne co możesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2013

Najbardziej nierozsądne co możesz zrobić to zmienić się dla kogoś. Gdy tego kogoś zabraknie w twoim życiu, nie będziesz miała ani jego, ani siebie

To jest mój świat  czasem idealny... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 sierpnia 2013

To jest mój świat, czasem idealny, czasem pełen wad. To jest mój świat, czasem słodki uśmiech, czasem słona łza. To jest mój świat, otula mnie jak zbroja i chroni mnie od zła. To jest mój świat, jedna miłość siostra, jedna miłość brat./ Bas Tajpan

idź przed siebie. potykaj się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2013

idź przed siebie. potykaj się, błądź - nikt Ci tego nie broni. ucz się na błędach, ale pchaj się do przodu. pamiętaj - nigdy nie zostawaj w tyle, tak nie można. nie pozwól sobie na to, jesteś zbyt silna by być gorszą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV