głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie zapamiętuj mojej twarzy nie pamiętaj ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty zapominaj jak się ruszam jak ubieram jak pachnę .

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie zapamiętuj mojej twarzy nie pamiętaj ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty zapominaj jak się ruszam jak ubieram jak pachnę .
Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 sierpnia 2013

Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę . Nie przywiązuj się do mnie ja mam w zwyczaju uciekać ..

Szukaj tego  co jest tak ważne  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 sierpnia 2013

Szukaj tego, co jest tak ważne, że życie bez tego zdaje się niewyraźne,znalazłeś? To trzymaj tego się mocno, bo chcący to zabrać nigdy nie spoczną.

Poznała Go i myślała  że oto... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 sierpnia 2013

Poznała Go i myślała, że oto spotkała jedynego człowieka,który potrafi ją kochac taką, jaka jest, a co więcej, uszanować jej potrzebę wolności.

Miłości nie znajdziesz chodząc w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2013

Miłości nie znajdziesz chodząc w miniówkach ledwo zakrywających dupę , szpilkach na 10 cm obcasie , bluzkach z dekoltem po pępek i zestawem małego tynkarza na ryju .

Czekam tylko na tę chwile  kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2013

Czekam tylko na tę chwile, kiedy będę rozmawiała ze znajomymi a Ty podejdziesz, obejmiesz mnie w talii i powiesz "Hej co to ma być? Ona jest moja"

W niektórych momentach 'przepraszam'... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 sierpnia 2013

W niektórych momentach 'przepraszam' brzmi dla mnie jak zwykłe 'mleko', 'pies', 'dupa'. Może dlatego, że za często wybaczam, a nie ma żadnej poprawy.

I to jest beznadziejne  że możemy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 sierpnia 2013

I to jest beznadziejne, że możemy się kochać, ale los nie musi pozwolić nam razem być. Możemy wyć z bólu każdej nocy, a świata to w ogóle nie obchodzi. Poznaliśmy się po to,żeby stracić i dalsze życie poświęcić próbom zapełnienia tej pustki

Czasem mylimy zależność z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

Czasem mylimy zależność z miłością. W dojrzałym związku ludzie dają sobie wybór, nikt nikogo nie dominuje ani się nie podporządkowuje. Nie ma wymagań, żeby ktoś robił to, czego się od niego oczekuje. Uzależnienie jest jak wąż w raju, którym jest szczęśliwa relacja. Ostatecznie niszczy to, co może być dobre między ludźmi.

A ja łudzę się  że to tylko taki... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

A ja łudzę się, że to tylko taki sprawdzian miłości. I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Prawdziwamiłość to nie związek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

Prawdziwamiłość to nie związek idealny, bo taki nie istnieje,ale pełen kłótni igodzenia, łez i uśmiechów. I mimo, że jest ciężko i ma się dość, nie poddajeszsię, bo wiesz że z Tą osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek inny.

znasz to uczucie  kiedy widzisz go z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

znasz to uczucie, kiedy widzisz go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia, która sprawi, że się zaśmiejesz po to tylko, aby przechodząc obok niego wyglądać na szczęśliwą osobę, która zapomniała o tym, jak ją zranił, jednakże jego widok tak Cię paraliżuje, że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie

To takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV