głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd A ja łudzę się że to tylko taki sprawdzian miłości. I szczerze żałuję że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym zawsze oczy zachodzą mi łzami. Prawdziwamiłoś

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
A ja łudzę się że to tylko taki sprawdzian miłości. I szczerze żałuję że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym zawsze oczy zachodzą mi łzami.
A ja łudzę się  że to tylko taki... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

A ja łudzę się, że to tylko taki sprawdzian miłości. I szczerze żałuję, że tak wyszło między nami. Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami.

Prawdziwamiłość to nie związek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

Prawdziwamiłość to nie związek idealny, bo taki nie istnieje,ale pełen kłótni igodzenia, łez i uśmiechów. I mimo, że jest ciężko i ma się dość, nie poddajeszsię, bo wiesz że z Tą osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek inny.

znasz to uczucie  kiedy widzisz go z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

znasz to uczucie, kiedy widzisz go z daleka i usilnie starasz się przypomnieć sobie sytuację ze swojego lub cudzego życia, która sprawi, że się zaśmiejesz po to tylko, aby przechodząc obok niego wyglądać na szczęśliwą osobę, która zapomniała o tym, jak ją zranił, jednakże jego widok tak Cię paraliżuje, że nie jesteś w stanie myśleć racjonalnie

To takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 sierpnia 2013

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Marzę o dniu  w którym powiesz  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Marzę o dniu, w którym powiesz, że jesteś pewien, że wszystkie wspólne momenty to taki zbiór, którego nie chciałbyś oddać nawet za największe pieniądze, że nie żałujesz i chcesz mnie na zawsze.

I mogę Ci obiecać  że nigdy Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

I mogę Ci obiecać, że nigdy Cię nie opuszczę. I mogę Ci obiecać, że zawsze będę tylko przy Tobie. I mogę Ci obiecać, że tylko do Ciebie będę wzdychać. I mogę Ci obiecać, że będę już zawsze.

Wiele spotkań  tysiace pocałunków... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Wiele spotkań, tysiace pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków.Kilka kłótni, które nie potrafiły ich rozdzielić, które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólnie imprezowanie, wspólne oglądanie filmów, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całosć.

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Czy kiedyś pomyślałam o tym  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Czy kiedyś pomyślałam o tym, żeby od niego odejść? Tak. Lecz po co? Przecież wiem, że będzie jeszcze gorzej niż jest. Wiem, że bez niego sobie nie poradzę. Wiem, że bez niego będzie pusto, nie będę istnieć.

Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle.

Uwielbiam z Tobą rozmawiać.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Uwielbiam z Tobą rozmawiać. Uwielbiam to, w jaki sposób się do mnie zbliżasz i przytulasz. Jesteśmy wtedy tak blisko... Ubóstwiam Twój zapach i uśmiech. Kocham to, jak się starasz i przejmujesz, gdy nazywasz mnie swoją, mówisz, że kochasz i tęsknisz.

Nie chcę nalegać  prosić  czekać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Nie chcę nalegać, prosić, czekać i narzucać się. Chcę być pamiętana przez cały ten pieprzony czas. Przy każdym śniadaniu i podczas powrotu do domu. Chcę w końcu poczuć się niezbędna, jedyna i tylko Twoja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV