głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Marzę o dniu w którym powiesz że jesteś pewien że wszystkie wspólne momenty to taki zbiór którego nie chciałbyś oddać nawet za największe pieniądze że nie żałuj

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Marzę o dniu w którym powiesz że jesteś pewien że wszystkie wspólne momenty to taki zbiór którego nie chciałbyś oddać nawet za największe pieniądze że nie żałujesz
Marzę o dniu  w którym powiesz  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Marzę o dniu, w którym powiesz, że jesteś pewien, że wszystkie wspólne momenty to taki zbiór, którego nie chciałbyś oddać nawet za największe pieniądze, że nie żałujesz i chcesz mnie na zawsze.

I mogę Ci obiecać  że nigdy Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

I mogę Ci obiecać, że nigdy Cię nie opuszczę. I mogę Ci obiecać, że zawsze będę tylko przy Tobie. I mogę Ci obiecać, że tylko do Ciebie będę wzdychać. I mogę Ci obiecać, że będę już zawsze.

Wiele spotkań  tysiace pocałunków... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Wiele spotkań, tysiace pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków.Kilka kłótni, które nie potrafiły ich rozdzielić, które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólnie imprezowanie, wspólne oglądanie filmów, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całosć.

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Czy kiedyś pomyślałam o tym  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Czy kiedyś pomyślałam o tym, żeby od niego odejść? Tak. Lecz po co? Przecież wiem, że będzie jeszcze gorzej niż jest. Wiem, że bez niego sobie nie poradzę. Wiem, że bez niego będzie pusto, nie będę istnieć.

Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle.

Uwielbiam z Tobą rozmawiać.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Uwielbiam z Tobą rozmawiać. Uwielbiam to, w jaki sposób się do mnie zbliżasz i przytulasz. Jesteśmy wtedy tak blisko... Ubóstwiam Twój zapach i uśmiech. Kocham to, jak się starasz i przejmujesz, gdy nazywasz mnie swoją, mówisz, że kochasz i tęsknisz.

Nie chcę nalegać  prosić  czekać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Nie chcę nalegać, prosić, czekać i narzucać się. Chcę być pamiętana przez cały ten pieprzony czas. Przy każdym śniadaniu i podczas powrotu do domu. Chcę w końcu poczuć się niezbędna, jedyna i tylko Twoja.

Jesteś tutaj  obok  blisko mnie.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Jesteś tutaj, obok, blisko mnie. Czuję Twój zapach, dotyk Twych dłoni. Jestem szczęśliwa, bo jesteś przy mnie. Uwielbiam na Ciebie patrzeć, słuchać Twojego głosu, czuć, że jesteś obok.

Zawsze będziesz mój  wykrzycz to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 sierpnia 2013

Zawsze będziesz mój, wykrzycz to światu Zawsze będziesz moim chłopcem, ja twoją dziewczyną To niczyj interes, niczyj interes Niczyj interes, tylko mój i mojego chłopca Mój i mojego chłopca, tylko mój i mojego chłopca Tylko mój i mojego chłopca, ooh

Czasem zrozumieć to wszystko jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 sierpnia 2013

Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudnoi ciężko sobie wmówić, że życie jest próbą,że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie,kiedy odchodzą szybko ci, którzy żyli tak niewinnie./Eldo

Bo prawdziwym mężczyzną jest ten... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 sierpnia 2013

Bo prawdziwym mężczyzną jest ten, kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to czy ma makijaż, jeden kilogram więcej, czy mniej, jest w dresie, czy sexownej sukience. Prawdziwy mężczyzna to taki, który kocha bezwarunkowo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV