głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Mam tysiąc fantastycznych wspomnień związanych z Tobą. Im więcej czasu upływa tym bardziej jestem zakochany. Myślałem że mocniej już nie można. Kocham Cię kied

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Mam tysiąc fantastycznych wspomnień związanych z Tobą. Im więcej czasu upływa tym bardziej jestem zakochany. Myślałem że mocniej już nie można. Kocham Cię kiedy się ś
Mam tysiąc fantastycznych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 sierpnia 2013

Mam tysiąc fantastycznych wspomnień związanych z Tobą. Im więcej czasu upływa, tym bardziej jestem zakochany. Myślałem, że mocniej już nie można. Kocham Cię, kiedy się śmiejesz. Kocham Cię, kiedy się wzruszasz. Kocham Cię, kiedy jesz. Kocham Cię w soboty wieczorem, kiedy idziemy do pubu. Kocham Cię w poniedziałki rano, kiedy jesteś jeszcze śpiąca. Kocham Cię, kiedy śpiewasz do zdarcia gardła na koncertach. Kocham Cię rankiem, kiedy po wspólnie przespanej nocy nie możesz znaleźć swoich kapci, żeby iść do łazienki. Kocham Cię pod prysznicem. Kocham Cię nad morzem. Kocham Cię w nocy. Kocham Cię o zachodzie słońca. Kocham Cię w południe. Kocham Cię teraz...

Są miliony niezapomnianych chwil... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 sierpnia 2013

Są miliony niezapomnianych chwil, tysiące powodów do uśmiechu, setki szczęśliwych dni, kilku ludzi, za którymi jesteś gotów wskoczyć w ogień. I jedno życie.

jestem dziewczyną która uczy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 czerwca 2013

jestem dziewczyną która uczy się na matematyke o 3 rano, chodzi w papciach z hello kitty, je nieugotowany makaron, pije wino z butelki i maluje paznokcie na seledynowy kolor. jestem inna.

 Tracę Cię od jakiegoś czasu coraz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

"Tracę Cię od jakiegoś czasu coraz bardziej. Ty sobie znajdziesz kogoś, kto Cię pokocha tak bardzo jak ja i da Ci szczęście. Ty potrzebujesz miłości i ciepła, którego ja nie potrafię Ci dać."

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie twoje wymarzone cechy, tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma, by pomimo kłamstw, rozczarowań, kłótni, nie poddać się, nie uciekać, tylko trwać w tym nie ważne jak bardzo by to bolało... o miłość trzeba walczyć.

Zawsze byłam twarda  panowałam nad... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Zawsze byłam twarda, panowałam nad sobą, dokładnie wiedziałam czego chcę i dokąd dążę. Zawsze... a później poznałam Ciebie.

Przy Tobie czuję się tak jakoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Przy Tobie czuję się tak jakoś swobodnie. Nie przeszkadza mi moja nieułożona grzywka, obgryzione paznokcie czy niewytuszowane rzęsy. Po prostu wiem, że dla Ciebie jestem idealna. Zawsze.

Nie chcę być kolejną . Chcę być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Nie chcę być kolejną . Chcę być tą , którą uwielbiasz , która wyróżnia się z tłumu szarych ludzi . Chcę , żebyś mówił mi jak bardzo jestem dla Ciebie ważna , jak bardzo chcesz , żebym była , a jeśli nie potrafisz tego , to po prostu mnie kochaj i spraw bym była szczęśliwa .

Może i czasem się kłócimy  może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość, ale ważne że wiemy ile dla siebie znaczymy. bo nawet jeśli się mylimy, że to już koniec. zawsze, ale to zawsze tęsknimy. żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

czasem wydaje mi się  że nasz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

czasem wydaje mi się, że nasz związek od dłuższego czasu polega na kłótniach, jednak kochamy się i kurwa wytrzymujemy, rozumiesz, wytrzymujemy i nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.

Pamiętam teraz słowa babci która... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Pamiętam teraz słowa babci która mówiła, że miłość jest tylko wtedy, kiedy chce się z daną osobą przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod obsypane kwieciem bzy. A latem zbierać z tym kimś jagody i pływać w rzece Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą pomagać przetrwać katar i długie wieczory. A jak już będzie zimno rozpalać razem ogień.

Uwielbiam  kiedy z rozmarzonymi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Uwielbiam, kiedy z rozmarzonymi oczami planujesz naszą przyszłość. Kocham jak podkreślasz słowa 'my', 'nasze' i 'wspólne', kiedy mówisz jak to będzie za pare lat, kiedy będę Twoją żoną i matką Twoich dzieci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV