głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie twoje wymarzone cechy tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma by pomimo kłamstw rozczarowań kłó

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie twoje wymarzone cechy tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma by pomimo kłamstw rozczarowań kłótni
Bo tu nie chodzi o to by znaleźć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Bo tu nie chodzi o to by znaleźć ideał mający wszystkie twoje wymarzone cechy, tu chodzi o to by pogodzić się z wadami które ma, by pomimo kłamstw, rozczarowań, kłótni, nie poddać się, nie uciekać, tylko trwać w tym nie ważne jak bardzo by to bolało... o miłość trzeba walczyć.

Zawsze byłam twarda  panowałam nad... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Zawsze byłam twarda, panowałam nad sobą, dokładnie wiedziałam czego chcę i dokąd dążę. Zawsze... a później poznałam Ciebie.

Przy Tobie czuję się tak jakoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Przy Tobie czuję się tak jakoś swobodnie. Nie przeszkadza mi moja nieułożona grzywka, obgryzione paznokcie czy niewytuszowane rzęsy. Po prostu wiem, że dla Ciebie jestem idealna. Zawsze.

Nie chcę być kolejną . Chcę być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Nie chcę być kolejną . Chcę być tą , którą uwielbiasz , która wyróżnia się z tłumu szarych ludzi . Chcę , żebyś mówił mi jak bardzo jestem dla Ciebie ważna , jak bardzo chcesz , żebym była , a jeśli nie potrafisz tego , to po prostu mnie kochaj i spraw bym była szczęśliwa .

Może i czasem się kłócimy  może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość, ale ważne że wiemy ile dla siebie znaczymy. bo nawet jeśli się mylimy, że to już koniec. zawsze, ale to zawsze tęsknimy. żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

czasem wydaje mi się  że nasz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

czasem wydaje mi się, że nasz związek od dłuższego czasu polega na kłótniach, jednak kochamy się i kurwa wytrzymujemy, rozumiesz, wytrzymujemy i nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.

Pamiętam teraz słowa babci która... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Pamiętam teraz słowa babci która mówiła, że miłość jest tylko wtedy, kiedy chce się z daną osobą przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod obsypane kwieciem bzy. A latem zbierać z tym kimś jagody i pływać w rzece Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą pomagać przetrwać katar i długie wieczory. A jak już będzie zimno rozpalać razem ogień.

Uwielbiam  kiedy z rozmarzonymi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Uwielbiam, kiedy z rozmarzonymi oczami planujesz naszą przyszłość. Kocham jak podkreślasz słowa 'my', 'nasze' i 'wspólne', kiedy mówisz jak to będzie za pare lat, kiedy będę Twoją żoną i matką Twoich dzieci.

Dawniej z łatwością potrafiłyśmy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Dawniej z łatwością potrafiłyśmy ze sobą rozmawiać. Miałyśmy wspólne cele i marzenia. Porozumiewałyśmy się bez słów i zachowywałyśmy jak bliźniaczki. Mówiłyśmy sobie wszystko, a dziś tak po prostu plujemy sobie w twarz wulgaryzmami.

Gdybym miała teraz sześć lat  to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

Gdybym miała teraz sześć lat, to bym się w Tobie nie zakochała. Nie w facecie, który przeklina, pali, pije i ma wyjebane na szkołę i ludzi. Ale teraz nie mam sześciu lat i Cię kocham. Najbardziej na świecie.

dotknij mnie i pocałuj mnie i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2013

dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie, utwierdź mnie w tym, że chcesz. Właśnie mnie. Całą, od stóp do głów, z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą, którą jest fakt, że mam serce. Serce, które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

Ale dla niektórych istnieje tylko ta... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 czerwca 2013

Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna, jedyna osoba, od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyje w nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV