głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Żyjesz na pozór na przekór na opak na swój sposób na dwa tryby na niby. Wybierasz źle fatalnie najgorzej dobrze trafnie rzadziej najlepiej. Kochasz za mało za p

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Żyjesz na pozór na przekór na opak na swój sposób na dwa tryby na niby. Wybierasz źle fatalnie najgorzej dobrze trafnie rzadziej najlepiej. Kochasz za mało za
Żyjesz na pozór na przekór na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 czerwca 2013

Żyjesz na pozór, na przekór, na opak, na swój sposób, na dwa tryby, na niby. Wybierasz źle, fatalnie, najgorzej, dobrze, trafnie, rzadziej najlepiej. Kochasz za mało, za późno, za wcześnie, za bardzo, za coś.

Zastanawiam się co ja tu właściwie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 czerwca 2013

Zastanawiam się co ja tu właściwie robię. W tej chwili powinnam być z tobą,powinnam być wtulona w twoje ramiona. Powinnam Cię czuć. Tymczasem leże w tym zimnym i pustym łózko bez ciebie.

Mam wyjebane na to  że komuś nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Mam wyjebane na to , że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym nie smuciła . To co do chuja , mam szczerzyć zęby jak popierdolona gdy czuję się tak cholernie źle ?

Jego oczy uśmiech głos. dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Jego oczy, uśmiech, głos. dla większości nic nadzwyczajnego, jednak dla mnie są to najpotrzebniejsze czynności do normalnego funkcjonowania.

 Ona dla niego była więcej niż... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

" Ona dla niego była więcej niż całym światem. Była sensem istnienia. Bez niej jego serce było w rozsypce. Ona jednym uśmiechem przywracała mu chęć do życia w gorsze dni. On nigdy jej o tym nie mówił, ale wiedział że jest tak samo. Czuł to trzymając ją za dłoń i przysłuchując się jej biciu serca"

Uwielbiam spędzać każde chwile... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Uwielbiam spędzać każde chwile, myśleć o Tobie z każdym oddechem, pocałunek pod koniec dnia. A w środku nocy sms od Ciebie. Uwielbiam uśmiechać się głupio do telefonu i machać energicznie nogami leżąc na brzuchu na łóżku. Uwielbiam zasypiać słodko po przeczytaniu "Słodkich snów ,skarbie ;*" Z telefonem w ręku zasnąć i śnić...

lubiłam jak bawił się moimi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

lubiłam jak bawił się moimi włosami , jak przytulał mnie , jak dawał mi na noc swoją ulubioną bluzę , jak łapał mnie za rękę , po prostu lubiłam w nim wszystko . nie szukałam ideału , ale przypadkowo znalazłam szczęście , którego szukałam całe życie . kolorował wszystkie moje szare dni , wspierał mnie , był dla mnie wszystkim . w jego ramionach czułam się bezpiecznie , a najlepsze było to , że wiedziałam że mnie kocha.

nie odpowiada mi ułożony dobrze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

nie odpowiada mi ułożony, dobrze uczący się chłopczyk. nie kręcą mnie umięśnieni kozacy. nawet nie zerkam na metala w glanach i długich włosach. oko zawieszę na skejcie, w mega luźnych ciuchach. spojrze też na opalonego bruneta. a najbardziej kręcą mnie skurwiele z aroganckim głosem i wredną miną - nic nie poradzę, taka jestem.

Musze pogodzić się z tym że są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem..

Proszę  bądź bo życie mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Proszę , bądź bo życie mnie przeraża . Bo boje się samotności . Bo gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko , bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra ,bo Twój uśmiech sprawia , że moje myśli są spokojniejsze ,bardziej rzeczywiste i poukładane.

Mimo  że nie słyszę od Ciebię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Mimo , że nie słyszę od Ciebię codziennie recytowanych wierszy miłosnych , nie zabierasz mnie co wieczór na romantyczne kolacje przy świecach , z Twoich ust zamiast 'skarbie' częściej słyszę aroganckie 'kurwa' . Podczas naszych spotkań patrzysz na mnie tym swoich szczęśliwym prze ćpanym wzrokiem zamiast prawić mi komplementy . Kiedy wychodzimy gdzieś razem Ty wybierasz ławkę przy piwie zamiast długie spacery przy zachodzie słońca , a ja i tak coraz bardziej uzależniam się od Ciebie

Zdrowaś Marycho buchów pełna.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 marca 2012

Zdrowaś Marycho, buchów pełna. Bong z Tobą. Błogosławionaś Ty między innymi ziołami i błogosławiony efekt Twojej banii. Święta Marycho, matko rastów, staw się za zjaranymi teraz i w godzinie bani naszej. Zioło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV