głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd nie oczekują każdego ranka śniadania do łóżka nie chcę byś zostawiał mi pięćset wiadomości na poczcie głosowej z wymuszonym zależy mi. nie chcę dostawać drogich

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
nie oczekują każdego ranka śniadania do łóżka nie chcę byś zostawiał mi pięćset wiadomości na poczcie głosowej z wymuszonym zależy mi. nie chcę dostawać drogich prezen
nie oczekują każdego ranka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 marca 2012

nie oczekują każdego ranka śniadania do łóżka, nie chcę byś zostawiał mi pięćset wiadomości na poczcie głosowej z wymuszonym - zależy mi. nie chcę dostawać drogich prezentów, ani byś ulegał moim słowom przy każdej mojej zachciance. nie oczekuję wybitnych kolacji, wystarczy zupka z proszku i lampka wina. nie chcę byś traktował mnie jak dwuletnie dziecko. chcę byś był. z własnej woli, szczęśliwy u mojego boku. byś mnie tulił do siebie i szeptał że mnie kochasz kiedy będziesz tego pewny.

musnęłam delikatnie Jego usta... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

musnęłam delikatnie Jego usta, ściągając mu jednym płynnym ruchem dłoni kaptur z głowy, mierzwiąc Jego krótko przystrzyżone ciemne włosy, objął mnie tak czule, że świat przestał istnieć.

Uwielbiam kiedy na przerwach łapiesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

Uwielbiam kiedy na przerwach łapiesz mnie w tali i przytulasz mocno do siebie, kocham to uczucie kiedy sie do mnie uśmiechasz i udajesz że słuchasz kolegów patrząc na mnie

Owszem  nie jestem ładna. nie mam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

Owszem, nie jestem ładna. nie mam dobrej figury i za bardzo się wszystkim przejmuję i wyolbrzymiam problemy.Jestem też cholerną zazdrośnicą. A no i jeszcze jedno. Kocham cię nad życie.

Kiedy jesteś ze Mną   w sercu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

Kiedy jesteś ze Mną , w sercu czuję ogień. Męczę się bez Ciebie, odpoczywam przy Tobie. Gdy do domu wchodzę najczęściej myślę o tym , że nienawidzę rozstań , a kocham powroty.

idiota  debil  frajer  brzydal... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

idiota, debil, frajer, brzydal, kretyn, dupek, bachor, dzieciak, osioł, matoł, gamoń, bałwan, baran, palant, tuman, tępak, młot, imbecyl, ciołek, burak.. ALE JAK SIĘ UŚMIECHNIE JEST TAKI SŁODKI

'nie ma miejsca na fochy  jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

'nie ma miejsca na fochy, jest miejsce na miłość, więc nie odstaw tu czegoś, bo zniszczysz wszystkie plany, wiesz, tylko przypominam, przecież wciąż sobie ufamy, przecież wciąż się kochamy, wciąż myślimy o tym samym'

Jeśli źle życzymy człowiekowi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2012

Jeśli źle życzymy człowiekowi, któremu kiedyś ofiarowaliśmy miłość, to tak, jak byśmy opluwali samego siebie. Jeśli nie mamy szacunku dla tej drugiej osoby, miejmy chociaż szacunek dla tego kogoś, kim byliśmy wtedy.

Czasem  kiedy mówię  że wszystko u... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2012

Czasem, kiedy mówię, że wszystko u mnie w porządku, chciałabym, żeby ktoś spojrzał mi w oczy, uściskał mocno i powiedział: wiem, że wcale tak nie jest.

Decydując się na znajomość z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2012

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością, trudną i krytyczną, z wszystkimi moimi wadami.

potrzebuję tylko kogoś kto będzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2012

potrzebuję tylko kogoś kto będzie w stanie poświęcić mi odrobinę swojego wolnego czasu , słuchać moich narzekań na otaczający świat , i całe to męczące życie , kogoś kto bez słów będzie w stanie mnie pocieszyć , przytulić , otrzeć bezwiednie spływające po policzkach łzy . potrzebuję kogoś , kogoś kogo kurwa właśnie mam.

Kłócimy się   wkurwiamy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 marca 2012

Kłócimy się , wkurwiamy , denerwujemy , ranimy , niszczymy , doprowadzamy do agonii , godzimy , przytulamy , całujemy , kochamy , walczymy , wygrywamy , przegrywamy , znów ranimy i znów niszczymy , doprowadzamy się do szału , trwamy , wierzymy , wspieramy , trzymamy , sprawiamy sobie ból , besztamy , wchodzimy na psychiki , boimy się , krzyczymy , płaczemy , śmiejemy , staramy się , tracimy , upadamy , wstajemy - ale jesteśmy razem , mimo wszystko .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV