głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Musze pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.. Proszę bądź bo ży

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Musze pogodzić się z tym że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem..
Musze pogodzić się z tym  że są... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem..

Proszę   bądź bo życie mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Proszę , bądź bo życie mnie przeraża . Bo boje się samotności . Bo gdy jesteś wszystko inne zostaje gdzieś daleko , bo czuję się spokojniejsza i bardziej pewna jutra ,bo Twój uśmiech sprawia , że moje myśli są spokojniejsze ,bardziej rzeczywiste i poukładane.

Mimo   że nie słyszę od Ciebię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 czerwca 2013

Mimo , że nie słyszę od Ciebię codziennie recytowanych wierszy miłosnych , nie zabierasz mnie co wieczór na romantyczne kolacje przy świecach , z Twoich ust zamiast 'skarbie' częściej słyszę aroganckie 'kurwa' . Podczas naszych spotkań patrzysz na mnie tym swoich szczęśliwym prze ćpanym wzrokiem zamiast prawić mi komplementy . Kiedy wychodzimy gdzieś razem Ty wybierasz ławkę przy piwie zamiast długie spacery przy zachodzie słońca , a ja i tak coraz bardziej uzależniam się od Ciebie

Zdrowaś Marycho  buchów pełna.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 marca 2012

Zdrowaś Marycho, buchów pełna. Bong z Tobą. Błogosławionaś Ty między innymi ziołami i błogosławiony efekt Twojej banii. Święta Marycho, matko rastów, staw się za zjaranymi teraz i w godzinie bani naszej. Zioło.

nie oczekują każdego ranka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 marca 2012

nie oczekują każdego ranka śniadania do łóżka, nie chcę byś zostawiał mi pięćset wiadomości na poczcie głosowej z wymuszonym - zależy mi. nie chcę dostawać drogich prezentów, ani byś ulegał moim słowom przy każdej mojej zachciance. nie oczekuję wybitnych kolacji, wystarczy zupka z proszku i lampka wina. nie chcę byś traktował mnie jak dwuletnie dziecko. chcę byś był. z własnej woli, szczęśliwy u mojego boku. byś mnie tulił do siebie i szeptał że mnie kochasz kiedy będziesz tego pewny.

musnęłam delikatnie Jego usta... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

musnęłam delikatnie Jego usta, ściągając mu jednym płynnym ruchem dłoni kaptur z głowy, mierzwiąc Jego krótko przystrzyżone ciemne włosy, objął mnie tak czule, że świat przestał istnieć.

Uwielbiam kiedy na przerwach łapiesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

Uwielbiam kiedy na przerwach łapiesz mnie w tali i przytulasz mocno do siebie, kocham to uczucie kiedy sie do mnie uśmiechasz i udajesz że słuchasz kolegów patrząc na mnie

Owszem  nie jestem ładna. nie mam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

Owszem, nie jestem ładna. nie mam dobrej figury i za bardzo się wszystkim przejmuję i wyolbrzymiam problemy.Jestem też cholerną zazdrośnicą. A no i jeszcze jedno. Kocham cię nad życie.

Kiedy jesteś ze Mną   w sercu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

Kiedy jesteś ze Mną , w sercu czuję ogień. Męczę się bez Ciebie, odpoczywam przy Tobie. Gdy do domu wchodzę najczęściej myślę o tym , że nienawidzę rozstań , a kocham powroty.

idiota  debil  frajer  brzydal... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

idiota, debil, frajer, brzydal, kretyn, dupek, bachor, dzieciak, osioł, matoł, gamoń, bałwan, baran, palant, tuman, tępak, młot, imbecyl, ciołek, burak.. ALE JAK SIĘ UŚMIECHNIE JEST TAKI SŁODKI

'nie ma miejsca na fochy  jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 marca 2012

'nie ma miejsca na fochy, jest miejsce na miłość, więc nie odstaw tu czegoś, bo zniszczysz wszystkie plany, wiesz, tylko przypominam, przecież wciąż sobie ufamy, przecież wciąż się kochamy, wciąż myślimy o tym samym'

Jeśli źle życzymy człowiekowi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2012

Jeśli źle życzymy człowiekowi, któremu kiedyś ofiarowaliśmy miłość, to tak, jak byśmy opluwali samego siebie. Jeśli nie mamy szacunku dla tej drugiej osoby, miejmy chociaż szacunek dla tego kogoś, kim byliśmy wtedy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV