głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Czasem kiedy mówię że wszystko u mnie w porządku chciałabym żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mocno i powiedział: wiem że wcale tak nie jest. Decydując się

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Czasem kiedy mówię że wszystko u mnie w porządku chciałabym żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mocno i powiedział: wiem że wcale tak nie jest.
Czasem  kiedy mówię  że wszystko u... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2012

Czasem, kiedy mówię, że wszystko u mnie w porządku, chciałabym, żeby ktoś spojrzał mi w oczy, uściskał mocno i powiedział: wiem, że wcale tak nie jest.

Decydując się na znajomość z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2012

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. Każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. Ty jeden nie próbowałeś. Chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością, trudną i krytyczną, z wszystkimi moimi wadami.

potrzebuję tylko kogoś kto będzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 marca 2012

potrzebuję tylko kogoś kto będzie w stanie poświęcić mi odrobinę swojego wolnego czasu , słuchać moich narzekań na otaczający świat , i całe to męczące życie , kogoś kto bez słów będzie w stanie mnie pocieszyć , przytulić , otrzeć bezwiednie spływające po policzkach łzy . potrzebuję kogoś , kogoś kogo kurwa właśnie mam.

Kłócimy się   wkurwiamy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 marca 2012

Kłócimy się , wkurwiamy , denerwujemy , ranimy , niszczymy , doprowadzamy do agonii , godzimy , przytulamy , całujemy , kochamy , walczymy , wygrywamy , przegrywamy , znów ranimy i znów niszczymy , doprowadzamy się do szału , trwamy , wierzymy , wspieramy , trzymamy , sprawiamy sobie ból , besztamy , wchodzimy na psychiki , boimy się , krzyczymy , płaczemy , śmiejemy , staramy się , tracimy , upadamy , wstajemy - ale jesteśmy razem , mimo wszystko .

 myślisz czasem o mnie?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2012

-myślisz czasem o mnie? -przestań...o co Ci chodzi? -dobra nie ważne,tak tylko spytałam... -to było najgłupsze pytanie jakie zadałaś. -dlaczego? -bo myślę o Tobie bez przerwy!

Obiecałeś mi że nie odejdziesz nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2012

Obiecałeś mi,że nie odejdziesz nie dotrzymałeś słowa więc obiecaj mi chociaż,że już nie wrócisz bo ja wiem jakim złym i bezuczuciowym potrafisz być człowiekiem

Chwyć mnie za rękę  pójdziemy na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2012

Chwyć mnie za rękę, pójdziemy na spacer. Życie jest piękne i to życie ma sens, dopóki nic nie pęknie, dopóki Cię nie stracę.

Wiesz co bym chciała? Jego przy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2012

Wiesz co bym chciała? Jego przy swoim boku. Nic więcej. Żeby tylko był. A jak w tym roku nie spełnisz mojego życzenia, święty mikołaju to obiecuje, że cię znajdę.

Przepraszam  że się w Tobie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2012

Przepraszam, że się w Tobie zakochałam, że stałeś się moim całym światem. przepraszam za każde spojrzenie, za każde słowo w Twoją stronę, za każdy uśmiech. przepraszam za miłość.

miłość? gdy nie potrafiąc... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2012

miłość? gdy nie potrafiąc wyciągnąć Go z dna skaczesz za Nim, słodko się uśmiechasz i delikatnie całując Jego wargi zapewniasz, że razem dacie radę.

Próbowałam odwrócić oczy  gdy tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2012

Próbowałam odwrócić oczy, gdy tak na mnie patrzyłeś, ale właśnie wtedy zdałam sobie sprawę, że kocham Cię bardziej niż kochać miałam.

Pokochać to największe ryzyko ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 marca 2012

Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. To odsłonięcie swoich słabości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV