głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd nie potrafię walczyć o ludzi po prostu. jak odnoszę wrażenie że komuś nie zależy na mnie to się wycofuję nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam. C

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
nie potrafię walczyć o ludzi po prostu. jak odnoszę wrażenie że komuś nie zależy na mnie to się wycofuję nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam.
nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam.

Charakter niespokojny  niepokorny... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Charakter niespokojny, niepokorny, tudny .. Powiedziała " spróbujmy ', dostala nieprzespane noce, trzeźwe rozmowy, wyrywała z rąk 40% ..

Nie mamy nieograniczonych szans  by... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 października 2013

Nie mamy nieograniczonych szans, by mieć to, czego chcemy. Tyle wiem. Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.

Noś w sobie pewność  wiedz  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 października 2013

Noś w sobie pewność, wiedz, że osiągniesz cel, a osiągniesz go z pewnością. Nie pozwól by do Twojej głowy wkradły się wątpliwości bo Cię zniszczą. Tak brzmi reguła samosprawdzającej się przepowiedni.

znam Jego byłe. doskonale kojarzę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

znam Jego byłe. doskonale kojarzę historie ich rozstań. wiem jak ranił, jak ignorował, ile bólu zadawał, jaki potrafił być podły. zdaję sobie sprawę z tego, że jeżeli dam się wciągnąć do cna sytuacji, która się jakiś czas temu rozpoczęła, będę cierpieć. jednak chcę to zrobić. mając w poważaniu późniejsze efekty, tudzież nieprzespane noce, nieme wpatrywanie się w gwiazdy, te nieustanne drgawki, postanowiłam. zwiążę się z Nim, dla tego miliona chwil szczęścia.

kiedy człowiek się zakochuje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

kiedy człowiek się zakochuje uświadamia sobie, ile tak na prawdę ma serduszek w pokoju poduszka, pierniki, maskotki, przywieszki. te na pozór zwykłe, jak do tej pory rzeczy, nabierają nowego sensu

bez znaczenia jest jak bardzo ciepło... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

bez znaczenia jest jak bardzo ciepło jest na dworze, ile mam par frotowych skarpet na nogach, ile gorących herbat wypiłam. zamarzam bez Ciebie

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę, przed którą świat stoi otworem, która nie boi się walczyć o swoje pragnienia, i która każdego dnia smaruje chleb marzeniami. Twoim odbiciem powinien być ktoś kto się nie poddaję, dla kogo słowa 'nie da się', to tylko 'wymaga więcej czasu'. Uwierz, ten obraz zmarnowanego człowieka nie powinien być Tobą!

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia.

Nie mogę uwierzyć w to  że Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Nie mogę uwierzyć w to, że Cię tak cholernie kocham, że myślę o Tobie częściej niż oddycham, że to Ty jesteś powodem mojego uśmiechu, że to Ty śnisz mi się po nocach, że to z Tobą chcę spędzić resztę życia.

Szczerze to ja nie rozumiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Szczerze to ja nie rozumiem samobójców bo żeby żyć trzeba mieć odwagę, a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści, którzy myślą, że wszystko kręci się wokół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się ma, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom?

Zastanawiam się co ja tu właściwie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Zastanawiam się co ja tu właściwie robię. W tej chwili powinnam być z tobą,powinnam być wtulona w twoje ramiona. Powinnam Cię czuć. Tymczasem leże w tym zimnym i pustym łózko bez ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV