głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Uwielbiam gdy przytulasz mnie z całej siły mówiąc że nigdy mnie nie opuścisz. Uwielbiam gdy łapiesz mnie mocno za rękę gdy odchodze. Uwielbiam jak patrzysz na m

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Uwielbiam gdy przytulasz mnie z całej siły mówiąc że nigdy mnie nie opuścisz. Uwielbiam gdy łapiesz mnie mocno za rękę gdy odchodze. Uwielbiam jak patrzysz na mnie ocz
Uwielbiam gdy przytulasz mnie z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Uwielbiam gdy przytulasz mnie z całej siły, mówiąc że nigdy mnie nie opuścisz. Uwielbiam gdy łapiesz mnie mocno za rękę gdy odchodze. Uwielbiam jak patrzysz na mnie oczami pełnymi miłości. Uwielbiam to że choć nie zawsze potrafimy się dogadać, to jednak rozmawiamy jak najlepsi kumple, powierzamy sobie tajemnice, jakich nie powierzyliśmy nikomu innemu. Uwielbiam gdy trzymając się za ręce i idąc przez miasto planujemy wspólną przyszłość. Uwielbiam Cię za wszystko.

Są ludzie którym zaufałeś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Są ludzie którym zaufałeś wielokrotnie, bo po każdej poważnej kłótni, zdradach, nieporozumieniach, tłumaczył się oraz fałszywie zwierzał. Robiliście to co lubiłeś nie stawiał oporów, wiedział że jest jednym z lepszych aktorów. Nikt nie jest Bogiem, żeby to przewidzieć, ale taka szuja nie potrafi usiedzieć. Znowu się odwraca, wiąże więzi z Twoim największym wrogiem, to fałszywy przyjaciel, a Ty chciałeś kiedyś pójść za niego w ogień...

Zadzwoń do mnie rano  ale proszę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Zadzwoń do mnie rano, ale proszę zrozum najpierw, że moje życie to chaos i pasmo zmartwień, czasem chcę słyszeć tylko te bębny z samplem, aby ukoić nerwy i wygrać walkę.

Czasem chciałabym wrócić do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Czasem chciałabym wrócić do pewnych momentów. Nie, nie po to żeby coś zmienić. Po to, żeby przeżyć to jeszcze raz, nie zważając na skutki.

nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam.

Charakter niespokojny  niepokorny... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Charakter niespokojny, niepokorny, tudny .. Powiedziała " spróbujmy ', dostala nieprzespane noce, trzeźwe rozmowy, wyrywała z rąk 40% ..

Nie mamy nieograniczonych szans  by... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 października 2013

Nie mamy nieograniczonych szans, by mieć to, czego chcemy. Tyle wiem. Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.

Noś w sobie pewność  wiedz  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 października 2013

Noś w sobie pewność, wiedz, że osiągniesz cel, a osiągniesz go z pewnością. Nie pozwól by do Twojej głowy wkradły się wątpliwości bo Cię zniszczą. Tak brzmi reguła samosprawdzającej się przepowiedni.

znam Jego byłe. doskonale kojarzę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

znam Jego byłe. doskonale kojarzę historie ich rozstań. wiem jak ranił, jak ignorował, ile bólu zadawał, jaki potrafił być podły. zdaję sobie sprawę z tego, że jeżeli dam się wciągnąć do cna sytuacji, która się jakiś czas temu rozpoczęła, będę cierpieć. jednak chcę to zrobić. mając w poważaniu późniejsze efekty, tudzież nieprzespane noce, nieme wpatrywanie się w gwiazdy, te nieustanne drgawki, postanowiłam. zwiążę się z Nim, dla tego miliona chwil szczęścia.

kiedy człowiek się zakochuje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

kiedy człowiek się zakochuje uświadamia sobie, ile tak na prawdę ma serduszek w pokoju poduszka, pierniki, maskotki, przywieszki. te na pozór zwykłe, jak do tej pory rzeczy, nabierają nowego sensu

bez znaczenia jest jak bardzo ciepło... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

bez znaczenia jest jak bardzo ciepło jest na dworze, ile mam par frotowych skarpet na nogach, ile gorących herbat wypiłam. zamarzam bez Ciebie

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę, przed którą świat stoi otworem, która nie boi się walczyć o swoje pragnienia, i która każdego dnia smaruje chleb marzeniami. Twoim odbiciem powinien być ktoś kto się nie poddaję, dla kogo słowa 'nie da się', to tylko 'wymaga więcej czasu'. Uwierz, ten obraz zmarnowanego człowieka nie powinien być Tobą!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV