głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Mam nadzieję że nig­dy już nie będę mu­siała przeżyć po­dob­nej no­cy. Leżałam z za­ciśnięty­mi dłońmi zag­ry­zając war­gi by nie krzyczeć głośno. Nie mogłam zn

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Mam nadzieję że nig­dy już nie będę mu­siała przeżyć po­dob­nej no­cy. Leżałam z za­ciśnięty­mi dłońmi zag­ry­zając war­gi by nie krzyczeć głośno. Nie mogłam zna­leźć
Mam nadzieję  że nig­dy już nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Mam nadzieję, że nig­dy już nie będę mu­siała przeżyć po­dob­nej no­cy. Leżałam z za­ciśnięty­mi dłońmi, zag­ry­zając war­gi, by nie krzyczeć głośno. Nie mogłam zna­leźć ul­gi w łzach.

Na pewno znasz takie noce ten... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Na pewno znasz takie noce ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę. Nie chcę pierdolić bzdur jak masz żyć i co robić, niektórzy z nas już za życia kopią sobie groby.

Przeznaczenie jest ogniwem a serce... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Przeznaczenie jest ogniwem a serce nie sługa. Czasami dwie różne połowy pasują jak ulał. Ich droga będzie długa, czy krótka, tego nie wiem. Dalej za mnie będzie pisać życie, bądź tego pewien.

Wziąłbym łyka i o nic nie pytał... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Wziąłbym łyka i o nic nie pytał, pocałowałbym cię w usta, by poczuć smak życia, wrócił się, przyłożył sobie lufę do skroni, gdyby miało nie być jutra tak właśnie bym zrobił!

Łatwo jest udawać  wystarczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2013

Łatwo jest udawać, wystarczy wysłać Ci dwukropek i nawias, a Ty będziesz przekonany, że wszystko jest dobrze. A ja siądę, zapale papierosa i wszystko będę miała gdzieś.

Ty masz to coś co mi daje tą siłę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2013

Ty masz to coś co mi daje tą siłę,Ty masz to co pozwala zostawić w tyle.Całą resztę świata, wszystkie niepotrzebne rzeczy,przecież, wiesz mała nie możemy tego spieprzyć.

Boję się   że z biegiem czasu te... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2013

Boję się , że z biegiem czasu te wszystkie wspomnienia wyblakną , nie będą one już tak intensywne. Boję się że moje zmysły nie będą już w stanie przypomnieć sobie Twojego zapachu ani tonu głosu , gdy przymknę powieki jedyne co ujrzę to delikatny zarys Twojej postury. Boję się , że nadzwyczajnie nie będę już pamiętać człowieka , który tyle dla mnie znaczył .

Umiejętność sznurowania butów z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2013

Umiejętność sznurowania butów z perspektywy Dziecka może się wydawać bardzo trudna do opanowania ,a to dopiero początek czekających Go życiowych wyzwań.

Miał duże  chłodne dłonie  przy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2013

Miał duże, chłodne dłonie, przy których jej wydawały się takie drobne i kruche. Mógłby ją poprowadzić wszędzie, bez najmniejszego sprzeciwu.

Są mężczyźni  którzy spojrzeniem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2013

Są mężczyźni, którzy spojrzeniem dają więcej przyjemności niż nie jeden słowami, dotykiem i gestem. Takich najczęściej kochamy, tacy najczęściej łamią nam serca.

Jesteś tutaj  obok  blisko mnie.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2013

Jesteś tutaj, obok, blisko mnie. Czuję Twój zapach, dotyk Twych dłoni. Jestem szczęśliwa, bo jesteś przy mnie. Uwielbiam na Ciebie patrzeć, słuchać Twojego głosu, czuć, że jesteś obok.

Teraz wszyscy opowiadają o twoich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2013

Teraz wszyscy opowiadają o twoich historiach, w których nie gram już głównej roli, o Twoich niepowodzeniach, podbojach i kiedy mówię o nas w czasie przeszłym, śmieją mi się w twarz&Ponieważ mówię my. Mają rację.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV