głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę przed którą świat stoi otworem która nie boi się walczyć o swoje pragnienia i

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę przed którą świat stoi otworem która nie boi się walczyć o swoje pragnienia i któ
Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Spójrz w lustro. Co widzisz? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę, przed którą świat stoi otworem, która nie boi się walczyć o swoje pragnienia, i która każdego dnia smaruje chleb marzeniami. Twoim odbiciem powinien być ktoś kto się nie poddaję, dla kogo słowa 'nie da się', to tylko 'wymaga więcej czasu'. Uwierz, ten obraz zmarnowanego człowieka nie powinien być Tobą!

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia.

Nie mogę uwierzyć w to  że Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Nie mogę uwierzyć w to, że Cię tak cholernie kocham, że myślę o Tobie częściej niż oddycham, że to Ty jesteś powodem mojego uśmiechu, że to Ty śnisz mi się po nocach, że to z Tobą chcę spędzić resztę życia.

Szczerze to ja nie rozumiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 października 2013

Szczerze to ja nie rozumiem samobójców bo żeby żyć trzeba mieć odwagę, a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści, którzy myślą, że wszystko kręci się wokół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się ma, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom?

Zastanawiam się co ja tu właściwie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Zastanawiam się co ja tu właściwie robię. W tej chwili powinnam być z tobą,powinnam być wtulona w twoje ramiona. Powinnam Cię czuć. Tymczasem leże w tym zimnym i pustym łózko bez ciebie.

Oczekuj kiedyś mnie  tam po drugiej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Oczekuj kiedyś mnie, tam po drugiej stronie brzegu, bym mógł z Tobą wyrwać się, wbrew całemu otoczeniu.

Pa­miętaj  że każdy człowiek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Pa­miętaj, że każdy człowiek no­si szyld z na­pisem: Zauważ mnie. Zaak­ceptuj. Daj mi od­czuć, że jes­tem dla ciebie kimś ważnym.

Mam nadzieję  że nig­dy już nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Mam nadzieję, że nig­dy już nie będę mu­siała przeżyć po­dob­nej no­cy. Leżałam z za­ciśnięty­mi dłońmi, zag­ry­zając war­gi, by nie krzyczeć głośno. Nie mogłam zna­leźć ul­gi w łzach.

Na pewno znasz takie noce ten... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Na pewno znasz takie noce ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę. Nie chcę pierdolić bzdur jak masz żyć i co robić, niektórzy z nas już za życia kopią sobie groby.

Przeznaczenie jest ogniwem a serce... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Przeznaczenie jest ogniwem a serce nie sługa. Czasami dwie różne połowy pasują jak ulał. Ich droga będzie długa, czy krótka, tego nie wiem. Dalej za mnie będzie pisać życie, bądź tego pewien.

Wziąłbym łyka i o nic nie pytał... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2013

Wziąłbym łyka i o nic nie pytał, pocałowałbym cię w usta, by poczuć smak życia, wrócił się, przyłożył sobie lufę do skroni, gdyby miało nie być jutra tak właśnie bym zrobił!

Łatwo jest udawać  wystarczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2013

Łatwo jest udawać, wystarczy wysłać Ci dwukropek i nawias, a Ty będziesz przekonany, że wszystko jest dobrze. A ja siądę, zapale papierosa i wszystko będę miała gdzieś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV