głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd gasną światła leżąc w łóżku wkładam słuchawki do uszu po policzku zaczynają cieknąć łzy wracają wspomnienia i dzielna dziewczyna zamienia się w pył. znajome? Sz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
gasną światła leżąc w łóżku wkładam słuchawki do uszu po policzku zaczynają cieknąć łzy wracają wspomnienia i dzielna dziewczyna zamienia się w pył. znajome?
gasną światła  leżąc w łóżku... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2013

gasną światła, leżąc w łóżku wkładam słuchawki do uszu, po policzku zaczynają cieknąć łzy, wracają wspomnienia i dzielna dziewczyna zamienia się w pył. znajome?

Szukasz winowajców  to nie błędy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 listopada 2013

Szukasz winowajców, to nie błędy spowodowały zastój, sam stój, myślisz, nic nie wiem Spotkacie się gdzieś wyżej, conajmniej trzy metry nad niebem, chce Ciebie. Tylko Ciebie.

Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 października 2013

Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle.

Najpierw odstaw Red Bulla  którego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 października 2013

Najpierw odstaw Red Bulla, którego pijesz z rana. Papierosa, po którego sięgasz- też nie zapalaj. Odpuść kawę, alkohol, nie skręcaj jointów. Wszystko jest dla ludzi, ale zacznij od początku.

Strach jest dla mięczaków. Przyjdź... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 października 2013

Strach jest dla mięczaków. Przyjdź, przytul, powiedz, że ją kochasz. Nie zwracaj uwagi na ludzi, całuj ją w tłumie. Niech widzi ile dla Ciebie znaczy.

Rusz się pokonaj wirus lenistwa... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 października 2013

Rusz się pokonaj wirus lenistwa, zmień jakość życia innym daj przykład. Szukasz wciąż szczęścia, zrozum ten wykład, pokonaj siebie i i obudź znów mistrza co Ci odebrał lenistwa wirus. Leniwe życie to żaden przymus, chcesz coś osiągnąć, rusz się i wynurz. Nie tchórz i stwórz mistrza słuchając rymów.

Człowieka  kto­ry pat­rzy w oczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 października 2013

Człowieka, kto­ry pat­rzy w oczy dziec­ka, uderza prze­de wszys­tkim ich niewin­ność: owa przej­mu­jaca niez­dolność do kłam­stwa, do zakłada­nia mas­ki, czy chęci by­cia kimś in­nym, niż jest.

Nie chcę być dla Ciebie jedyną na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Nie chcę być dla Ciebie jedyną na świecie. Chcę byś wiedział, ze istnieją mądrzejsze, piękniejsze i bardziej zabawne, ale chcę być mimo wszystko wolał mnie!

Coraz częściej potrzeba mi czterech... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Coraz częściej potrzeba mi czterech ścian pustego pokoju. Coraz częściej nogi noszą mnie (z przyjemnością) po wyludnionych chodnikach milionowych miast.

Jeszcze ten jeden raz nie słuchać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Jeszcze ten jeden raz nie słuchać niczyich rad, robić za błędem błąd, walczyć o byle co, byle co. Jeszcze ten jeden raz na wsi gdzieś jabłka kraść, przeżyć znów pierwszy dreszcz, wiedząc to, co dziś wiem. Nie rosnąć i nie chodzić spać, przyzwoitości w twarz się śmiać, przyjaciół nigdy nie bać się i z romansów tylko miłość znać. Wierzyć, że można zmienić świat, nie czuć, jak szybko mija czas, "Żyć nie umierać" słów poznać sens, nim na opak całkiem zmienią się.

Dzi­siaj mieliśmy przerwę w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Dzi­siaj mieliśmy przerwę w dos­ta­wie prądu. Oder­wa­ny od in­terne­tu i te­lewi­zora, zacząłem roz­ma­wiać z żoną. Ta­kie przer­wy po­win­ny być obligatoryjne.

Miłość poz­na­je się po tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Miłość poz­na­je się po tym, że czy­jegoś głosu prag­niesz bar­dziej, niż ciszy; kochać to zgod­nie przer­wać roz­mowę, żeby posłuchać deszczu...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV