głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Słowa który­mi z małos­tko­wości czy z ig­no­ran­cji zat­ru­wa się ser­ce włas­ne­go dziec­ka zos­tają na zaw­sze w pa­mięci i prędzej czy później spo­pielą mu

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Słowa który­mi z małos­tko­wości czy z ig­no­ran­cji zat­ru­wa się ser­ce włas­ne­go dziec­ka zos­tają na zaw­sze w pa­mięci i prędzej czy później spo­pielą mu duszę.
Słowa  który­mi z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Słowa, który­mi z małos­tko­wości czy z ig­no­ran­cji zat­ru­wa się ser­ce włas­ne­go dziec­ka, zos­tają na zaw­sze w pa­mięci i prędzej czy później spo­pielą mu duszę.

Spróbuj odeb­rać jakąś rzecz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Spróbuj odeb­rać jakąś rzecz człowieko­wi, który sądzi że wszys­tko stra­ci, a poz­wo­lisz mu uświado­mić so­bie, że ma jeszcze coś bar­dzo cennego.

Ale czy to wiado­mo  na co ktoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Ale czy to wiado­mo, na co ktoś pat­rzy? Sądzi się, że na to czy na tam­to pat­rzy, a on może pat­rzy w siebie. O, w so­bie też ma człowiek widoki.

Jeżeli w tym momencie płaczesz lub... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Jeżeli w tym momencie płaczesz lub się uśmiechasz lub się tniesz, lub zagryzasz wargę i masz błysk w oczach, lub bawisz się włosami, lub siedzisz samotnie, lub tęsknisz, lub czujesz się niepotrzebny, lub nawet oddychasz, wiedz że Cię kocham i myślę o Tobie, kochanie.

Podnoszę się rano z łóżka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Podnoszę się rano z łóżka, nakładam na rzęsy dużą ilość tuszu, idę do tej dennej szkoły, rozmawiam z ludźmi, czasem się uśmiecham, wracam, jem obiad, ogarniam resztę dnia i przychodzi najgorsze - wieczór. wtedy już sobie nie radzę.

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo tęsknie? Że analizuję wszystkie wspólne chwile? Że tak bardzo mi brakuje czasów,, kiedy udawałam obrażoną, a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś, aż mi przejdzie? Że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania? Że żałuję tego, co się stało że... że Cię kocham?

Pamiętam nie jeden dzień i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 października 2013

Pamiętam nie jeden dzień i nie jeden moment Nie jeden krok i nie jeden kilometr Czas płynie, jednych łącząc, drugich dzieląc Wszystko pamiętam choć tyle czasu upłynęło./Te-Tris

Kobiety tak mają. Pragną czegoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się tego złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść, proste.

Uwielbiam gdy przytulasz mnie z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Uwielbiam gdy przytulasz mnie z całej siły, mówiąc że nigdy mnie nie opuścisz. Uwielbiam gdy łapiesz mnie mocno za rękę gdy odchodze. Uwielbiam jak patrzysz na mnie oczami pełnymi miłości. Uwielbiam to że choć nie zawsze potrafimy się dogadać, to jednak rozmawiamy jak najlepsi kumple, powierzamy sobie tajemnice, jakich nie powierzyliśmy nikomu innemu. Uwielbiam gdy trzymając się za ręce i idąc przez miasto planujemy wspólną przyszłość. Uwielbiam Cię za wszystko.

Są ludzie którym zaufałeś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Są ludzie którym zaufałeś wielokrotnie, bo po każdej poważnej kłótni, zdradach, nieporozumieniach, tłumaczył się oraz fałszywie zwierzał. Robiliście to co lubiłeś nie stawiał oporów, wiedział że jest jednym z lepszych aktorów. Nikt nie jest Bogiem, żeby to przewidzieć, ale taka szuja nie potrafi usiedzieć. Znowu się odwraca, wiąże więzi z Twoim największym wrogiem, to fałszywy przyjaciel, a Ty chciałeś kiedyś pójść za niego w ogień...

Zadzwoń do mnie rano  ale proszę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Zadzwoń do mnie rano, ale proszę zrozum najpierw, że moje życie to chaos i pasmo zmartwień, czasem chcę słyszeć tylko te bębny z samplem, aby ukoić nerwy i wygrać walkę.

Czasem chciałabym wrócić do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2013

Czasem chciałabym wrócić do pewnych momentów. Nie, nie po to żeby coś zmienić. Po to, żeby przeżyć to jeszcze raz, nie zważając na skutki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV