głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Podejmowanie decyzji niesie za sobą konsekwencje. Może właśnie dlatego wiele osób rezygnuje i swoje życie oddaje w ręce losu. Ludzie zwyczajnie się boją tego co

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Podejmowanie decyzji niesie za sobą konsekwencje. Może właśnie dlatego wiele osób rezygnuje i swoje życie oddaje w ręce losu. Ludzie zwyczajnie się boją tego co będzie 
Podejmowanie decyzji niesie za sobą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Podejmowanie decyzji niesie za sobą konsekwencje. Może właśnie dlatego wiele osób rezygnuje i swoje życie oddaje w ręce losu. Ludzie zwyczajnie się boją, tego co będzie po i czy bardzo zmieni to ich obecną sytuację. Zdecydowanie się na coś, zmienia wszystko co dotychczas było normalne. Pojawia się coś innego, nowego. Może dlatego tak często mówimy co ma być to będzie , bo po prostu boimy się o swoje własne życie, którego przecież tak bardzo nienawidzimy

Jestem zmęczona tymi ludźmi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Jestem zmęczona tymi ludźmi, którzy przychodzą i odchodzą. Mam dość zapijania ryja, bo dzisiaj ktoś znowu mnie zranił. Z uśmiechem na ustach życzę Wam, abyście kurwa cierpieli tak jak ja.

Staraliśmy się albo robiłam to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Staraliśmy się albo robiłam to tylko ja. Mieliśmy to naprawić, spróbować od nowa. Nasza miłość, nasze serca, nasze życie. Obiecaliśmy coś sobie. Zawsze i na zawsze. Ja jestem tutaj nadal. Czekam i mam nadzieję. Codziennie o tej samej porze. A Ty? Co masz na swoje usprawiedliwienie?

  Kogo szukasz?  Kogoś prawdziwego.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

- Kogo szukasz?  Kogoś prawdziwego. Kogoś, kto nie musi niczego udawać i przy kim będę mogła być sobą. Kogoś bystrego, ale z dystansem do siebie. Kto nie wstydzi się płakać w czasie symfonii, bo rozumie, że muzyka czasem nie mieści się w słowach. Kto zna mniej lepiej niż ja sama. Kogoś, z kim mam ochotę pogadać z samego rana i przed pójściem spać. Przy kim czuję, że zna mnie całe życie, chociaż tak nie jest

Pozbawiona wzroku  oszalałam.  Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Pozbawiona wzroku, oszalałam. Z czasem wszystko zrobię dla Ciebie. I ze wszystkich rzeczy, których dokonałam Myślę, ze kocham Cię teraz lepiej.

Codziennie biegniesz  goniąc coś co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Codziennie biegniesz goniąc coś co według utartego przez życie schematu powinno dać Ci szczeście. Pewnego dnia budzisz się i nie widzisz sensu- w niczym. Ciężko się pozbierać i od nowa znaleźć coś dzięki czemu masz ochotę żyć, tak najzwyczajniej. Tak łatwo się zgubić w codzienności i zatracić to co najważniejsze- sens. Szukam i błądzę, lecz jestem coraz bliżej.

Siedząc codziennie w nocy na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 listopada 2013

Siedząc codziennie w nocy na parapecie, z telefonem w ręku, gapiąc się w świat za oknem, czuję, że o mnie zapominasz. Telefon nie dzwoni, a ja patrząc w gwiazdy wiem, że ty już tam nie patrzysz.

najpierw trzeba wbić się na start... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 listopada 2013

najpierw trzeba wbić się na start ruszyć z tym bez gadania zanim tracić czas na jakieś bzdury, wolę brać pełny pakiet i grać rap, to jest tak łapiesz

Wiatr wiał  a my trzymaliśmy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wiatr wiał, a my trzymaliśmy się za ręce nie potrafiąc odejść. Może baliśmy się stracić wszystkie spędzone razem chwile, może jednak ponownie zanurzyliśmy się w swych spojrzeniach i nie byliśmy w stanie puścić swych dłoni. W bezczelnym milczeniu trwaliśmy nieustannie, oddech przychodził ciężko, zamknięci z ironią baliśmy się dotyku. Jeszcze mamy ostatki nadziei, może kiedy ona całkowicie zniknie, będziemy mieli odwagę od siebie odejść, a teraz zastańmy tu i trzymajmy się za ręce, by nie stracić ani sekundy.

Dłonie i głos. I usta. I uśmiech.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Dłonie i głos. I usta. I uśmiech. I wzrok. I zapach. Tak, chciałbym poczuć Twój zapach. Zapach Twojego wnętrza. I zapach Twojego ciała.. Na moim ciele. Zmieszany z moim zapachem.

Wiesz co boli najbardziej? To  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wiesz co boli najbardziej? To, że ludzie to egoiści. Pieprzeni materialiści. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. A może warto się na chwilę zatrzymać? Pomyśleć kto przez nas cierpi? Może uda się jeszcze to naprawić? Bo warto.

Wystarczyło  że pomyślałam o nim:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wystarczyło, że pomyślałam o nim: o jego głosie, jego hipnotycznym spojrzeniu, magnetycznej sile osobowości. Niczego tak bardzo nie chciałam, jak bycia z nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV