głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jestem zmęczona tymi ludźmi którzy przychodzą i odchodzą. Mam dość zapijania ryja bo dzisiaj ktoś znowu mnie zranił. Z uśmiechem na ustach życzę Wam abyście kur

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jestem zmęczona tymi ludźmi którzy przychodzą i odchodzą. Mam dość zapijania ryja bo dzisiaj ktoś znowu mnie zranił. Z uśmiechem na ustach życzę Wam abyście kurwa ci
Jestem zmęczona tymi ludźmi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Jestem zmęczona tymi ludźmi, którzy przychodzą i odchodzą. Mam dość zapijania ryja, bo dzisiaj ktoś znowu mnie zranił. Z uśmiechem na ustach życzę Wam, abyście kurwa cierpieli tak jak ja.

Staraliśmy się albo robiłam to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Staraliśmy się albo robiłam to tylko ja. Mieliśmy to naprawić, spróbować od nowa. Nasza miłość, nasze serca, nasze życie. Obiecaliśmy coś sobie. Zawsze i na zawsze. Ja jestem tutaj nadal. Czekam i mam nadzieję. Codziennie o tej samej porze. A Ty? Co masz na swoje usprawiedliwienie?

  Kogo szukasz?  Kogoś prawdziwego.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

- Kogo szukasz?  Kogoś prawdziwego. Kogoś, kto nie musi niczego udawać i przy kim będę mogła być sobą. Kogoś bystrego, ale z dystansem do siebie. Kto nie wstydzi się płakać w czasie symfonii, bo rozumie, że muzyka czasem nie mieści się w słowach. Kto zna mniej lepiej niż ja sama. Kogoś, z kim mam ochotę pogadać z samego rana i przed pójściem spać. Przy kim czuję, że zna mnie całe życie, chociaż tak nie jest

Pozbawiona wzroku  oszalałam.  Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Pozbawiona wzroku, oszalałam. Z czasem wszystko zrobię dla Ciebie. I ze wszystkich rzeczy, których dokonałam Myślę, ze kocham Cię teraz lepiej.

Codziennie biegniesz  goniąc coś co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Codziennie biegniesz goniąc coś co według utartego przez życie schematu powinno dać Ci szczeście. Pewnego dnia budzisz się i nie widzisz sensu- w niczym. Ciężko się pozbierać i od nowa znaleźć coś dzięki czemu masz ochotę żyć, tak najzwyczajniej. Tak łatwo się zgubić w codzienności i zatracić to co najważniejsze- sens. Szukam i błądzę, lecz jestem coraz bliżej.

Siedząc codziennie w nocy na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 listopada 2013

Siedząc codziennie w nocy na parapecie, z telefonem w ręku, gapiąc się w świat za oknem, czuję, że o mnie zapominasz. Telefon nie dzwoni, a ja patrząc w gwiazdy wiem, że ty już tam nie patrzysz.

najpierw trzeba wbić się na start... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 listopada 2013

najpierw trzeba wbić się na start ruszyć z tym bez gadania zanim tracić czas na jakieś bzdury, wolę brać pełny pakiet i grać rap, to jest tak łapiesz

Wiatr wiał  a my trzymaliśmy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wiatr wiał, a my trzymaliśmy się za ręce nie potrafiąc odejść. Może baliśmy się stracić wszystkie spędzone razem chwile, może jednak ponownie zanurzyliśmy się w swych spojrzeniach i nie byliśmy w stanie puścić swych dłoni. W bezczelnym milczeniu trwaliśmy nieustannie, oddech przychodził ciężko, zamknięci z ironią baliśmy się dotyku. Jeszcze mamy ostatki nadziei, może kiedy ona całkowicie zniknie, będziemy mieli odwagę od siebie odejść, a teraz zastańmy tu i trzymajmy się za ręce, by nie stracić ani sekundy.

Dłonie i głos. I usta. I uśmiech.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Dłonie i głos. I usta. I uśmiech. I wzrok. I zapach. Tak, chciałbym poczuć Twój zapach. Zapach Twojego wnętrza. I zapach Twojego ciała.. Na moim ciele. Zmieszany z moim zapachem.

Wiesz co boli najbardziej? To  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wiesz co boli najbardziej? To, że ludzie to egoiści. Pieprzeni materialiści. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. A może warto się na chwilę zatrzymać? Pomyśleć kto przez nas cierpi? Może uda się jeszcze to naprawić? Bo warto.

Wystarczyło  że pomyślałam o nim:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wystarczyło, że pomyślałam o nim: o jego głosie, jego hipnotycznym spojrzeniu, magnetycznej sile osobowości. Niczego tak bardzo nie chciałam, jak bycia z nim.

Rozumiesz jak On pachniał? Tak  jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Rozumiesz jak On pachniał? Tak, jak powinna pachnieć miłość. Niby banalnie, Hugo Boss. Ale w tej chwili czujesz że nic nie powstrzyma Cię od wtulenia się w niego i chłonięcia całymi garściami tego zapachu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV