głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Pozbawiona wzroku oszalałam. Z czasem wszystko zrobię dla Ciebie. I ze wszystkich rzeczy których dokonałam Myślę ze kocham Cię teraz lepiej. Codziennie biegnies

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Pozbawiona wzroku oszalałam. Z czasem wszystko zrobię dla Ciebie. I ze wszystkich rzeczy których dokonałam Myślę ze kocham Cię teraz lepiej.
Pozbawiona wzroku  oszalałam.  Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Pozbawiona wzroku, oszalałam. Z czasem wszystko zrobię dla Ciebie. I ze wszystkich rzeczy, których dokonałam Myślę, ze kocham Cię teraz lepiej.

Codziennie biegniesz  goniąc coś co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Codziennie biegniesz goniąc coś co według utartego przez życie schematu powinno dać Ci szczeście. Pewnego dnia budzisz się i nie widzisz sensu- w niczym. Ciężko się pozbierać i od nowa znaleźć coś dzięki czemu masz ochotę żyć, tak najzwyczajniej. Tak łatwo się zgubić w codzienności i zatracić to co najważniejsze- sens. Szukam i błądzę, lecz jestem coraz bliżej.

Siedząc codziennie w nocy na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 listopada 2013

Siedząc codziennie w nocy na parapecie, z telefonem w ręku, gapiąc się w świat za oknem, czuję, że o mnie zapominasz. Telefon nie dzwoni, a ja patrząc w gwiazdy wiem, że ty już tam nie patrzysz.

najpierw trzeba wbić się na start... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 listopada 2013

najpierw trzeba wbić się na start ruszyć z tym bez gadania zanim tracić czas na jakieś bzdury, wolę brać pełny pakiet i grać rap, to jest tak łapiesz

Wiatr wiał  a my trzymaliśmy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wiatr wiał, a my trzymaliśmy się za ręce nie potrafiąc odejść. Może baliśmy się stracić wszystkie spędzone razem chwile, może jednak ponownie zanurzyliśmy się w swych spojrzeniach i nie byliśmy w stanie puścić swych dłoni. W bezczelnym milczeniu trwaliśmy nieustannie, oddech przychodził ciężko, zamknięci z ironią baliśmy się dotyku. Jeszcze mamy ostatki nadziei, może kiedy ona całkowicie zniknie, będziemy mieli odwagę od siebie odejść, a teraz zastańmy tu i trzymajmy się za ręce, by nie stracić ani sekundy.

Dłonie i głos. I usta. I uśmiech.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Dłonie i głos. I usta. I uśmiech. I wzrok. I zapach. Tak, chciałbym poczuć Twój zapach. Zapach Twojego wnętrza. I zapach Twojego ciała.. Na moim ciele. Zmieszany z moim zapachem.

Wiesz co boli najbardziej? To  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wiesz co boli najbardziej? To, że ludzie to egoiści. Pieprzeni materialiści. Liczą się tylko pieniądze i wygląd. A może warto się na chwilę zatrzymać? Pomyśleć kto przez nas cierpi? Może uda się jeszcze to naprawić? Bo warto.

Wystarczyło  że pomyślałam o nim:... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Wystarczyło, że pomyślałam o nim: o jego głosie, jego hipnotycznym spojrzeniu, magnetycznej sile osobowości. Niczego tak bardzo nie chciałam, jak bycia z nim.

Rozumiesz jak On pachniał? Tak  jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 10 listopada 2013

Rozumiesz jak On pachniał? Tak, jak powinna pachnieć miłość. Niby banalnie, Hugo Boss. Ale w tej chwili czujesz że nic nie powstrzyma Cię od wtulenia się w niego i chłonięcia całymi garściami tego zapachu.

I pokochałam Cię za tą Twoją... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2013

I pokochałam Cię za tą Twoją bezgraniczną swobodę i sto procent bycia sobą, bo wiedziałam, że jak będziesz chciał coś zrobić to po prostu to zrobisz bez głupiego gadania, że się wstydzisz.

Pozwól mi siedzieć na Twoich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2013

Pozwól mi siedzieć na Twoich kolanach. Może chłód to czasem tylko wymówka. Lubię siedzieć blisko Ciebie, czuć ciepło Twego ciała, Jestem cholernie szczęśliwa.

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 listopada 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV