głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem wystarczy Twój jeden sms a ja automatycznie zapomin

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem wystarczy Twój jeden sms a ja automatycznie zapominam o
Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Mogę być Twoją Królewną?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2013

Mogę być Twoją Królewną? Malutką dziewczynką w za dużych bucikach.. i naprawdę szczęśliwych oczkach? Z rozmazaną szminką i noskiem w czekoladzie? Czułą, delikatną, rozmarzoną i prawdziwą.. Słodziutką jak cukierek? Ty byś był Moim Księciem.. Mogę?

Zasada 303   jeśli kochasz nie daj o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2013

Zasada 303 - jeśli kochasz nie daj o sobie zapomnieć. Zasada 304 - jeśli kiedykolwiek pokochałaś za mocno znaczy to, że pokochałaś odpowiednio. Zasada 592 - jeśli wasz związek się rozpadł nie był to jeszcze wasz czas. Zasada 657 - jeśli nie możesz zapomnieć wróć do zasady 303.

Weź mocno mnie obejmij  jakby świat... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2013

Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć, Ja chwycę ciebie mocniej i przytulę, weź mnie dotknij!

Ludzie robią straszne rzeczy  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2013

Ludzie robią straszne rzeczy, ale nie musi to oznaczać, że są źli.Albo robisz coś wielkiego, albo nic.Dobrze jest się bać. To oznacza, że ciągle masz coś do strace

Jeśli kogoś kochasz  powiedz to.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2013

Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem.

uwielbiam rozmowy z Nim  i to  gdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2013

uwielbiam rozmowy z Nim, i to, gdy tak słodko mówi mi: uzależniłem się od Ciebie. kocham, gdy pisze mi, że upił się, i już chciał do mnie dzwonić bym pomogła wrócić mu do domu, ale wiedział, że będę krzyczeć. ubóstwiam Jego wkurzoną, i zaspaną mordkę, gdy budzę Go o ósmej rano w niedzielę, po grubym melanżu. wielbię Go całego bo tylko On potrafi teraz wywołać uśmiech na mojej twarzy.

Miał tego dość  w niebo skierował... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Miał tego dość, w niebo skierował oczy. Ona tam była i kazała mu skoczyć. Zrobił ten krok, już dawno chciał się zabić. Tego nie da się naprawić. ~ Chada (Tego nie da sie naprawic)

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

Taka ludzka natura  że możemy mieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład, a i tak potrafimy tylko źle wybrać. Robimy mnóstwo błędów, tracimy głowę dla zmysłów, chcemy być coraz mocniejsi, myślimy, że to droga mistrzów. ~ Eldo (Polamany ludzik)

Co do przyjaźni   kolejny dzień... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Co do przyjaźni - kolejny dzień telefon milczy. Dziś już nie ma tych na których kiedyś mogłem liczyć. Nie chcę wiedzieć co u nich i prowadzić płytkich rozmów, coraz częściej nielubiany, nadal nie brakuje ziomków. ~ Paluch (Teraz to wiem)

Dzisiaj wiem jedno. Tworzenie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Dzisiaj wiem jedno. Tworzenie wzajemnych relacji, to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba o niego dbać, by nie runął. I by nikt nie wszedł w niego butami. Nie można na chwilę go spuścić z oczu. Związek pomiędzy dwojgiem ludzi bywa również kruchy. Dokładnie tak jak zamek z piasku. Gdy odwrócisz głowę, zaleje go morska fala. Pozostanie tylko słona morska woda, albo słone łzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV