głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Ludzie robią straszne rzeczy ale nie musi to oznaczać że są źli.Albo robisz coś wielkiego albo nic.Dobrze jest się bać. To oznacza że ciągle masz coś do strace

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Ludzie robią straszne rzeczy ale nie musi to oznaczać że są źli.Albo robisz coś wielkiego albo nic.Dobrze jest się bać. To oznacza że ciągle masz coś do strace
Ludzie robią straszne rzeczy  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2013

Ludzie robią straszne rzeczy, ale nie musi to oznaczać, że są źli.Albo robisz coś wielkiego, albo nic.Dobrze jest się bać. To oznacza, że ciągle masz coś do strace

Jeśli kogoś kochasz  powiedz to.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2013

Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem.

uwielbiam rozmowy z Nim  i to  gdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2013

uwielbiam rozmowy z Nim, i to, gdy tak słodko mówi mi: uzależniłem się od Ciebie. kocham, gdy pisze mi, że upił się, i już chciał do mnie dzwonić bym pomogła wrócić mu do domu, ale wiedział, że będę krzyczeć. ubóstwiam Jego wkurzoną, i zaspaną mordkę, gdy budzę Go o ósmej rano w niedzielę, po grubym melanżu. wielbię Go całego bo tylko On potrafi teraz wywołać uśmiech na mojej twarzy.

Miał tego dość  w niebo skierował... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Miał tego dość, w niebo skierował oczy. Ona tam była i kazała mu skoczyć. Zrobił ten krok, już dawno chciał się zabić. Tego nie da się naprawić. ~ Chada (Tego nie da sie naprawic)

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

Taka ludzka natura  że możemy mieć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład, a i tak potrafimy tylko źle wybrać. Robimy mnóstwo błędów, tracimy głowę dla zmysłów, chcemy być coraz mocniejsi, myślimy, że to droga mistrzów. ~ Eldo (Polamany ludzik)

Co do przyjaźni   kolejny dzień... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Co do przyjaźni - kolejny dzień telefon milczy. Dziś już nie ma tych na których kiedyś mogłem liczyć. Nie chcę wiedzieć co u nich i prowadzić płytkich rozmów, coraz częściej nielubiany, nadal nie brakuje ziomków. ~ Paluch (Teraz to wiem)

Dzisiaj wiem jedno. Tworzenie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 listopada 2013

Dzisiaj wiem jedno. Tworzenie wzajemnych relacji, to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba o niego dbać, by nie runął. I by nikt nie wszedł w niego butami. Nie można na chwilę go spuścić z oczu. Związek pomiędzy dwojgiem ludzi bywa również kruchy. Dokładnie tak jak zamek z piasku. Gdy odwrócisz głowę, zaleje go morska fala. Pozostanie tylko słona morska woda, albo słone łzy.

Podejmowanie decyzji niesie za sobą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Podejmowanie decyzji niesie za sobą konsekwencje. Może właśnie dlatego wiele osób rezygnuje i swoje życie oddaje w ręce losu. Ludzie zwyczajnie się boją, tego co będzie po i czy bardzo zmieni to ich obecną sytuację. Zdecydowanie się na coś, zmienia wszystko co dotychczas było normalne. Pojawia się coś innego, nowego. Może dlatego tak często mówimy co ma być to będzie , bo po prostu boimy się o swoje własne życie, którego przecież tak bardzo nienawidzimy

Jestem zmęczona tymi ludźmi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Jestem zmęczona tymi ludźmi, którzy przychodzą i odchodzą. Mam dość zapijania ryja, bo dzisiaj ktoś znowu mnie zranił. Z uśmiechem na ustach życzę Wam, abyście kurwa cierpieli tak jak ja.

Staraliśmy się albo robiłam to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

Staraliśmy się albo robiłam to tylko ja. Mieliśmy to naprawić, spróbować od nowa. Nasza miłość, nasze serca, nasze życie. Obiecaliśmy coś sobie. Zawsze i na zawsze. Ja jestem tutaj nadal. Czekam i mam nadzieję. Codziennie o tej samej porze. A Ty? Co masz na swoje usprawiedliwienie?

  Kogo szukasz?  Kogoś prawdziwego.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 listopada 2013

- Kogo szukasz?  Kogoś prawdziwego. Kogoś, kto nie musi niczego udawać i przy kim będę mogła być sobą. Kogoś bystrego, ale z dystansem do siebie. Kto nie wstydzi się płakać w czasie symfonii, bo rozumie, że muzyka czasem nie mieści się w słowach. Kto zna mniej lepiej niż ja sama. Kogoś, z kim mam ochotę pogadać z samego rana i przed pójściem spać. Przy kim czuję, że zna mnie całe życie, chociaż tak nie jest

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV