głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Postaw sobie w życiu jakiś cel a później do niego dąż. Nie unikaj sytuacji które mogłyby Ci pomóc staraj się z całych sił. Bądź tam gdzie miało Cię nie być i mó

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Postaw sobie w życiu jakiś cel a później do niego dąż. Nie unikaj sytuacji które mogłyby Ci pomóc staraj się z całych sił. Bądź tam gdzie miało Cię nie być i mów t
Postaw sobie w życiu jakiś cel  a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Postaw sobie w życiu jakiś cel, a później do niego dąż. Nie unikaj sytuacji, które mogłyby Ci pomóc, staraj się z całych sił. Bądź tam, gdzie miało Cię nie być i mów to, co nie było zapisane w scenariuszu. Żyj własnym życiem i własnymi pragnieniami, nie bądź marnym aktorzyną grającym małą rolę w życiu innych - żyj dla siebie.

Zdecydowanie preferuje umawiac sie ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Zdecydowanie preferuje umawiac sie ze starszymi facetami. Ci w moim wieku - umyslowo zostali jeszcze w piaskownicy... Ewentualnie w kiepskim filmie porno.

Mysle  ze nie ma gorszego bolu  niz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Mysle, ze nie ma gorszego bolu, niz swiadomosc, ze to, co bylo, nigdy juz nie wroci. Ze osoby, z ktorymi bylismy blisko i nadal sa wazni, traktuja nas calkowicie obojetnie.

Miłość jest zawsze skomplikowana.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 listopada 2013

Miłość jest zawsze skomplikowana. Ale i tak ludzie muszą próbować się kochać. Czasem musimy łamać sobie serca. To dobry znak, mieć złamane serce. Oznacza, że czegoś próbowaliśmy.

Hej ja przed tobą się rozbieram... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 listopada 2013

Hej ja przed tobą się rozbieram Zrzucam zmięte brudne myśli I przed Tobą umieram Chore serce otwieram Bez znieczulenia

bo chcę Cię z każdą wadą  nic... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 listopada 2013

bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię, mój narkotyku, mój tlenie, nie jestem sam kiedy bębny grają, to kłamstwo, bo potrzebuję Ciebie jesteś moją inspiracją, jedno dno, brak intryg, pułapek, brak gier, brak masek, Ty śpisz ja się patrzę,

Jestem silniejsza. Nie płaczę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 listopada 2013

Jestem silniejsza. Nie płaczę, jeśli już to ze szczęścia. Nie krzyczę z bólu, bo go już nie czuję. Śpię. Słucham dobrej muzyki. Ale i moje postrzeganie na świat się zmieniło. Nie przywiązuj się, kochanie.

Teraz już mnie nie obchodzisz. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 listopada 2013

Teraz już mnie nie obchodzisz. Nie pociągają mnie Twoje piękne, niebieskie oczy, nie czuję nic, gdy słyszę Twój niebiański głos. W ogóle mnie już nie obchodzisz.

Nieważne jest dla mnie to jak długo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 listopada 2013

Nieważne jest dla mnie to jak długo będziemy musieli czekać. Ten czas kiedyś minie, w przeciwieństwie do miłości, którą Cię darzę.

Najważniejsze to znaleźć kogoś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 listopada 2013

Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Z kimś takim warto zostać na całe życie.

Mówi  że nie jest o mnie zazdrosny... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 listopada 2013

Mówi, że nie jest o mnie zazdrosny, ale widząc zdjęcie z kolegą wypominał je cały dzień. Dobrze wiedział, że nie ma o co być zazdrosny, ale jednak bał się, że ktoś mu mnie zabierze.

niewielu jest ludzi  których... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 listopada 2013

niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba, a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom cnoty czy rozumu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV