głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Gimnazjum to tylko dziewięć liter trzy lata nauki i milion wspomnień. To pierwsze poważne wagary pierwsza wielka miłość pierwsze mocne imprezy do rana. tak pods

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Gimnazjum to tylko dziewięć liter trzy lata nauki i milion wspomnień. To pierwsze poważne wagary pierwsza wielka miłość pierwsze mocne imprezy do rana. tak podsum
Gimnazjum   to tylko dziewięć liter... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 listopada 2013

Gimnazjum - to tylko dziewięć liter, trzy lata nauki i milion wspomnień. To pierwsze poważne wagary, pierwsza wielka miłość,pierwsze mocne imprezy do rana. tak podsumowując gimnazjum to najlepszy okres życia nastolatków.

Odzywa się  odbiera telefony... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 listopada 2013

Odzywa się, odbiera telefony, odpisuje na smsy, ale już nie jest tak samo jak było. Teraz wszystko jest inne, po prostu inna wymiana zdań, inne spojrzenia.

Nie chcę trójki dzieci  małego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 listopada 2013

Nie chcę trójki dzieci, małego domku ze ślicznym ogródkiem i czerwonym dachem, rodzinnego fiata, zdolnych wnucząt i spokojnej starości. Chcę Ciebie. Nawet jeśli to przekreśla wszystko.

Lubimy wracać w miejsca  gdzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 listopada 2013

Lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka.

Wiesz co bym chciała? Jego przy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 listopada 2013

Wiesz co bym chciała? Jego przy swoim boku. Nic więcej. Żeby tylko był. A jak w tym roku nie spełnisz mojego życzenia, święty mikołaju to obiecuje, że cię znajdę.

Miłość popycha ludzi do działania... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 listopada 2013

Miłość popycha ludzi do działania, daje nam motywację, uskrzydla, dodaje wiary i nadziei. Ludzie zakochani są uśmiechnięci, pełni życia, radośni i bardziej optymistycznie nastawieni do życia. Miłość jest źródłem energii i ciepła, które przekazujemy dalej. Jest ona ponadczasowym uczuciem, które tak trudno ubrać w słowa. Najlepiej jest go po prostu doświadczyć!

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Mogę być Twoją Królewną?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2013

Mogę być Twoją Królewną? Malutką dziewczynką w za dużych bucikach.. i naprawdę szczęśliwych oczkach? Z rozmazaną szminką i noskiem w czekoladzie? Czułą, delikatną, rozmarzoną i prawdziwą.. Słodziutką jak cukierek? Ty byś był Moim Księciem.. Mogę?

Zasada 303   jeśli kochasz nie daj o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2013

Zasada 303 - jeśli kochasz nie daj o sobie zapomnieć. Zasada 304 - jeśli kiedykolwiek pokochałaś za mocno znaczy to, że pokochałaś odpowiednio. Zasada 592 - jeśli wasz związek się rozpadł nie był to jeszcze wasz czas. Zasada 657 - jeśli nie możesz zapomnieć wróć do zasady 303.

Weź mocno mnie obejmij  jakby świat... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 listopada 2013

Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć, Ja chwycę ciebie mocniej i przytulę, weź mnie dotknij!

Ludzie robią straszne rzeczy  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2013

Ludzie robią straszne rzeczy, ale nie musi to oznaczać, że są źli.Albo robisz coś wielkiego, albo nic.Dobrze jest się bać. To oznacza, że ciągle masz coś do strace

Jeśli kogoś kochasz  powiedz to.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 listopada 2013

Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to Twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV