głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Mówią że dwa razy nie zapala się tej samej zapałki. Ale tak na prawdę jeżeli człowiek chcę osiągnąć coś drugi raz to zrobi wszystko by się udało.. I nawet te za

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Mówią że dwa razy nie zapala się tej samej zapałki. Ale tak na prawdę jeżeli człowiek chcę osiągnąć coś drugi raz to zrobi wszystko by się udało.. I nawet te zapał
Mówią  że dwa razy nie zapala się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Mówią, że dwa razy nie zapala się tej samej zapałki. Ale tak na prawdę, jeżeli człowiek chcę osiągnąć coś drugi raz to zrobi wszystko by się udało.. I nawet te zapałkę, która już raz się zaczęła palić, podpali zapalniczką.

Przejmujesz się tym co było... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Przejmujesz się tym co było wcześniej ? Zastanów się co jest teraz, co dzieje się teraz, w tej godzinie, minucie, sekundzie. Pomyśl, że to wszystko ucieka, to już nie wróci, może teraz umierasz z tęsknoty, może zastanawiasz się jak bardzo go kochasz, a może po prostu płaczesz z bezsilności. Życie jest jedno, a ty staraj się wykorzystać je jak najlepiej, bo wszystkie wspomnienia na zawsze zostaną w sercu. Więc jeśli kochasz, to wybaczaj, daj drugą szansę, może będzie lepiej, może wszystko się ułoży, a jeśli nie, to nie martw się, zawsze jest następny dzień w którym można zacząć wszystko na nowo.

Chcę żyć  nie mogę zginąć  bo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Chcę żyć, nie mogę zginąć, bo mam zbyt wiele. Mogę paść tu na pysk, ale dam dziś z siebie max tego co jestem w stanie dać tu z siebie.

Często  gdy wychodzisz z domu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Często, gdy wychodzisz z domu, zaczynam się o Ciebie martwić. Nie dlatego, że Ci nie ufam. Tylko dlatego, że nie ufam reszcie świata.

A kiedyś każde z Nas będzie miało... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

A kiedyś każde z Nas będzie miało swój kubek, własną szczoteczkę do zębów we wspólnej łazience, będziemy mieć piękną córeczkę i będziemy żyć długo i szczęśliwie.

She was a normal girl. He was a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

She was a normal girl. He was a normal boy. Teh were amazing pair./Ona była zwykłą dziewczyną. On był zwykłym chłopakiem. Oni byli niezwykłą parą.

Gdy jest szczęśliwa ma rozpuszczone... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Gdy jest szczęśliwa ma rozpuszczone włosy, gdy jest jej smutno wiąże je w kucyk, gdy o czymś myśli obgryza paznokcie, gdy myśli o Nim, ma łzy w oczach.

Wiem że mam trudny charakter i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Wiem że mam trudny charakter i nie jest ze mną łatwo dlatego dziękuje Ci za twoją cierpliwość, takich jak Ty jest bardzo mało już na tym świecie

Jeśli ktoś kiedyś usłyszał jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Jeśli ktoś kiedyś usłyszał jak mówię, że mam coś gdzieś lub mam po prostu na coś wyjebane to znaczy, że w rzeczywistości zależy mi na tym bardziej niż innym się wydaję. czasami zwyczajnie próbuję udawać silniejszą niż jestem.

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Mimo  że czasami tak cholernie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Mimo, że czasami tak cholernie cierpię przez Twoje błędy, to wiem, że nie chcę nikogo innego. Przecież nikt się nie uśmiechnie w taki sam sposób jak Ty. Nikt tak samo nie powie, że kocha i nikt w identyczny sposób nie będzie życzył dobrej nocy.

A przecież ja tak kocham jego widok... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

A przecież ja tak kocham jego widok z papierosem w ustach. uwielbiam zapach nikotyny z jego płuc. to chore, ale nawet gdy zabija się z każdym buchem wiem, że to najbardziej seksowna śmierć na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV