głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Chciałabym znów poczuć Twój zmysłowy oddech na moich ciemnych włosach wtulić się w Ciebie i wsłuchana w rytm Twojego serca odpłynąć w daleką przestrzeń wypełnio

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Chciałabym znów poczuć Twój zmysłowy oddech na moich ciemnych włosach wtulić się w Ciebie i wsłuchana w rytm Twojego serca odpłynąć w daleką przestrzeń wypełnioną Tw
Chciałabym znów poczuć Twój... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Chciałabym znów poczuć Twój zmysłowy oddech na moich ciemnych włosach, wtulić się w Ciebie i wsłuchana w rytm Twojego serca, odpłynąć w daleką przestrzeń wypełnioną Twoim zapachem.

Zostawiłeś swoją podkoszulkę u... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Zostawiłeś swoją podkoszulkę u mnie, bo stwierdziłeś, że i tak resztę życia spędzimy razem. w ten sam dzień w szafie zrobiłam miejsce na twoje ubrania. otrzymałeś jedną półkę na której mieści się co raz więcej twojej garderoby.

To normalne. Drugi etap. Tęsknota.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

To normalne. Drugi etap. Tęsknota. Przepiękne słowo. Zdefiniowac? Nieodparta chęć posiadania tego, co było lub może być. Mogę Ci wyjaśnić, czym jest, jestem ekspertem, tęsknię codziennie.

U każdego w życiu przychodzi taki... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

U każdego w życiu przychodzi taki moment, kiedy brakuję ci tak cholernie tej jednej najważniejszej osoby, że jesteś w stanie szukać jej nawet w szafie.

Podaruję Ci nieprzespane noce kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Podaruję Ci nieprzespane noce kiedy będziemy chodzić uliczkami pełnymi gwiazd, po raz kolejny skradnę Twoje serce, zawrócę Ci w głowie, będziesz kochał i wielbił mnie na nowo za każdym razem, gdy nie śmiało będę stawać na palcach aby skraść buziaka i wywołać bezgraniczny uśmiech na Twojej twarzy.

Odchodzisz tylko po to by wracać.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Odchodzisz tylko po to by wracać. Ranisz tylko po to by przepraszać i znów postąpić tak samo. Mówisz kocham by nie pozwolić zapomnieć o sobie

Nie okazuj mu uczuć  nie pisz  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Nie okazuj mu uczuć, nie pisz, nie dzwoń, ukrywaj przed nim rozpacz, unikaj go, nie wspominaj o nim, nie tęsknij  zobaczysz, gdy on odczuje obojętność, wróci szybciej niż ci się wydawało

Cały dzień żyłam swoim życiem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Cały dzień żyłam swoim życiem. Uśmiechałam się rzadko lecz szczerze. Czasem nawet udało mi się powiedzieć coś co rozśmieszyło pozytywnie ludzi z mojego otoczenia. Uwierzysz, że po miłym dniu wróciłam do domu i zaczęłam płakać dlatego, że w ciągu tego całego dnia ani razu Jego nie widziałam?

Kochany Święty Mikołaju. W tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Kochany Święty Mikołaju. W tym roku nie chce prosić cie o nowe Air maxy, o lustrzankę cyfrową, nowe ubrania, kasę czy tableta. W tym roku mam jedną prośbę. Proszę spraw, żeby osoba którą kocham już na zawsze mogła być tylko moja!

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął wyluzuj, i tak Cię kocham.

Wszyscy nosimy w głowie obraz tego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 grudnia 2013

Wszyscy nosimy w głowie obraz tego, jak powinno wyglądać nasze życie, namalowany pędzlem naszych pragnień i celów. Tymczasem w ostatecznym rozrachunku okazuje się, że ono nigdy nie wygląda tak, jak sobie wyobrażaliśmy.

Aż do tej pory nie zdawałam sobie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 grudnia 2013

Aż do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego, że można komuś złamać serce dwukrotnie, wzdłuż tych samych starych, zaleczonych szram po pęknięciach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV