głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie zdajesz sobie sprawy że brak drugiej osoby może cię doprowadzić do takiego stanu że jeszcze za życia zaczniesz kopać sobie grób Nigdy nie ignoruj osoby któr

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie zdajesz sobie sprawy że brak drugiej osoby może cię doprowadzić do takiego stanu że jeszcze za życia zaczniesz kopać sobie grób
Nie zdajesz sobie sprawy  że brak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Nie zdajesz sobie sprawy, że brak drugiej osoby może cię doprowadzić do takiego stanu, że jeszcze za życia zaczniesz kopać sobie grób

Nigdy nie ignoruj osoby  która kocha... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

czy coś się dzieje? dużo się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

czy coś się dzieje? dużo się dzieje, ktoś odchodzi, ktoś przychodzi. ktoś się rodzi, ktoś umiera. ktoś jest zdrowy, ktoś choruje. są szczęścia i nieszczęścia. a my? i tak dajemy z siebie wszystko, głupio wierząc na lepsze jutro. staramy się, by było nam dobrze. musimy sami sobie na to szczęście zasłużyć. dziś ogarnia mnie obawa, że już nie będę potrafił cieszyć się z tego że żyję.

  Kocham Cię  rozumiesz? Kocham Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

- Kocham Cię, rozumiesz? Kocham Cię nad życie! - Też lubię czasem powiedzieć coś bez większego znaczenia.

Cokolwiek człowieka spotyka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 grudnia 2013

Cokolwiek człowieka spotyka - powinien zawsze się podnieść i dążyć naprzód, wciąż naprzód, przez całe życie.

Szczęście? Szczęście jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 grudnia 2013

Szczęście? Szczęście jest pojęciem względnym. Dla niektórych szczęściem jest rzecz, dla innych pieniądze, a jeszcze inni szczęście spostrzegają w drugiej osobie. Moje szczęście zamyka się w Twojej osobie. Nic więcej nie potrzebuję.

Miałem te myśli  ale nie miałem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 grudnia 2013

Miałem te myśli, ale nie miałem odwagi Żeby skończyć jak Magik i się zabić. Nie Spójrz na mnie, chociaż jeszcze raz, proszę... Choć przez sekundę zainteresuj się moim losem.

I znowu piszę o niej  słyszę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

I znowu piszę o niej, słyszę, mówi do mnie. Czuję na sobie dłonie, brzydzę się swoich wspomnień. Myślę że to jest chore, ile bym dał żeby zapomnieć.. Ją. I znowu budzę się z nią lecz nie z tą. Nie łudzę się że to będzie to, już wiem ziom. ~ Kajman (Bad boy)

Ostatnio puszczałem numery  przy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Ostatnio puszczałem numery, przy których daliśmy się ponieść. Dziś sam, wcześniej Ty i ja, nas dwoje. ~ Sulin (Jedna minuta)

Czasem mam w sercu przeciąg  wiesz?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Czasem mam w sercu przeciąg, wiesz? Muszę przewietrzyć, zapach, który został z kilku ostatnich dziewczyn. Stoję na dachu bloku, jakby na świata szczycie, tylko nie mogę skoczyć - czuję, że kocham życie.~ ZBUKU (Czuje to)

Przestań wymagać  lepiej zacznij... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Przestań wymagać, lepiej zacznij zauważać. Życie mija jak chwila i jak my nie zawraca. Szansa się zdarza na wszystko tylko raz. Tylko Ty, tylko ja, tylko My, cały Świat. ~ HIFI Banda (Otworz oczy)

Pamiętam dokładnie zapach Jego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Pamiętam dokładnie zapach Jego bluzy, kształt Jego ust i Jego czułe ramiona. tego się nie zapomina. pamiętam nawet zapach powietrza. i Twoje pierwsze 'kocham'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV