głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Był tak niesamowity że za każdym razem gdy przybliżał swoje usta do moich a jego zapach owiewał mi nozdrza po prostu zatykało mnie z zachwytu. Chciałabym któreg

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Był tak niesamowity że za każdym razem gdy przybliżał swoje usta do moich a jego zapach owiewał mi nozdrza po prostu zatykało mnie z zachwytu.
Był tak niesamowity  że za każdym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Był tak niesamowity, że za każdym razem gdy przybliżał swoje usta do moich, a jego zapach owiewał mi nozdrza, po prostu zatykało mnie z zachwytu.

Chciałabym któregoś dnia idąc... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Że kocham na nowo, kogoś innego.I jeszcze bardziej, niż wcześniej. Iść przed siebie, trzymać go za rękę i czuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

Tysiące dni muszą minąć  aby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz.

Wyjdź z domu  to co  że pada... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Wyjdź z domu, to co, że pada deszcz. Śmiej się, to co, że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co, że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką, dla której łzy były powodem do dumy, a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się, bądź.

I to niezwykłe uczucie gdy łapie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

I to niezwykłe uczucie gdy łapie mnie za ręce i przyciąga do siebie. Czuje jego oddech na swojej szyi, czuję jak miarowo oddycha. Jego usta zbliżają się do moich, serce szaleje.

Dlaczego wszystko obraca się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Dlaczego wszystko obraca się przeciwko mnie? Bo sama jestem przeciwko sobie. Niszczę się systematycznie, nie daję sobie żadnej szansy. Dokonuję okrutnego mordu na sobie.

Chcę budzić się codziennie rano... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Chcę budzić się codziennie rano czując na sobie Twój umiarkowany oddech oraz czuły dotyk, chcę być przy Tobie bo czuję się wtedy taki szczęśliwy, jesteś całym moim światem i kocham Cię całym sercem i już zawsze będę Cię tak kochał.

Problem z przeszłością polega na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Problem z przeszłością polega na tym, że zawsze jest ona częścią teraźniejszości. Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich, jak gdyby nie miały już żadnego znaczenia.

Twoje oczy są jak magia  znowu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Twoje oczy są jak magia, znowu hipnotyzują mnie mimowolnie, patrzę w nie, a reszta świata nie istnieje. Jedyne co dociera do mnie to spojrzenie, które przenika mnie całą i proszę o więcej. Nie przestawaj tak na mnie patrzeć.

Chcę ci powiedzieć  że jesteś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Chcę ci powiedzieć, że jesteś chyba jedyną osobą, która kiedykolwiek aż w takim stopniu mi zaimponowała. Że czasami zupełnie cię nie rozumiem i właśnie to budzi we mnie ciekawość świata. Że tak cholernie, przeogromnie mi na tobie zależy.

popatrz na mnie  nie widzisz że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

popatrz na mnie, nie widzisz że tęsknie? nie przeszkadza Ci mój ból, który towarzyszy mi na co dzień? zobacz, nie umiem się pozbierać, bo Ty się oddalasz. chodź, spróbujmy naprawić wszystko co zrujnowaliśmy, naszą przyjaźń ponad życie. pamiętasz? przyjaciele na całe życie. obiecaliśmy sobie to, więc błagam nie odchodź, nie oddalaj się ode mnie. zostań ze mną, pomóż mi się pozbierać, bo to Ty znasz mnie najlepiej, to Ty wiesz jak mi pomóc,mała. błagam, zostań.

Chodzę  mówię  śmieję się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV