głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Problem z przeszłością polega na tym że zawsze jest ona częścią teraźniejszości. Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich j

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Problem z przeszłością polega na tym że zawsze jest ona częścią teraźniejszości. Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich jak gdy
Problem z przeszłością polega na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Problem z przeszłością polega na tym, że zawsze jest ona częścią teraźniejszości. Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich, jak gdyby nie miały już żadnego znaczenia.

Twoje oczy są jak magia  znowu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Twoje oczy są jak magia, znowu hipnotyzują mnie mimowolnie, patrzę w nie, a reszta świata nie istnieje. Jedyne co dociera do mnie to spojrzenie, które przenika mnie całą i proszę o więcej. Nie przestawaj tak na mnie patrzeć.

Chcę ci powiedzieć  że jesteś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Chcę ci powiedzieć, że jesteś chyba jedyną osobą, która kiedykolwiek aż w takim stopniu mi zaimponowała. Że czasami zupełnie cię nie rozumiem i właśnie to budzi we mnie ciekawość świata. Że tak cholernie, przeogromnie mi na tobie zależy.

popatrz na mnie  nie widzisz że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

popatrz na mnie, nie widzisz że tęsknie? nie przeszkadza Ci mój ból, który towarzyszy mi na co dzień? zobacz, nie umiem się pozbierać, bo Ty się oddalasz. chodź, spróbujmy naprawić wszystko co zrujnowaliśmy, naszą przyjaźń ponad życie. pamiętasz? przyjaciele na całe życie. obiecaliśmy sobie to, więc błagam nie odchodź, nie oddalaj się ode mnie. zostań ze mną, pomóż mi się pozbierać, bo to Ty znasz mnie najlepiej, to Ty wiesz jak mi pomóc,mała. błagam, zostań.

Chodzę  mówię  śmieję się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki.

Nie zdajesz sobie sprawy  że brak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Nie zdajesz sobie sprawy, że brak drugiej osoby może cię doprowadzić do takiego stanu, że jeszcze za życia zaczniesz kopać sobie grób

Nigdy nie ignoruj osoby  która kocha... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

czy coś się dzieje? dużo się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

czy coś się dzieje? dużo się dzieje, ktoś odchodzi, ktoś przychodzi. ktoś się rodzi, ktoś umiera. ktoś jest zdrowy, ktoś choruje. są szczęścia i nieszczęścia. a my? i tak dajemy z siebie wszystko, głupio wierząc na lepsze jutro. staramy się, by było nam dobrze. musimy sami sobie na to szczęście zasłużyć. dziś ogarnia mnie obawa, że już nie będę potrafił cieszyć się z tego że żyję.

  Kocham Cię  rozumiesz? Kocham Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

- Kocham Cię, rozumiesz? Kocham Cię nad życie! - Też lubię czasem powiedzieć coś bez większego znaczenia.

Cokolwiek człowieka spotyka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 grudnia 2013

Cokolwiek człowieka spotyka - powinien zawsze się podnieść i dążyć naprzód, wciąż naprzód, przez całe życie.

Szczęście? Szczęście jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 grudnia 2013

Szczęście? Szczęście jest pojęciem względnym. Dla niektórych szczęściem jest rzecz, dla innych pieniądze, a jeszcze inni szczęście spostrzegają w drugiej osobie. Moje szczęście zamyka się w Twojej osobie. Nic więcej nie potrzebuję.

Miałem te myśli  ale nie miałem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 grudnia 2013

Miałem te myśli, ale nie miałem odwagi Żeby skończyć jak Magik i się zabić. Nie Spójrz na mnie, chociaż jeszcze raz, proszę... Choć przez sekundę zainteresuj się moim losem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV