głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd A Ty nie chciałbyś być zakochany? Byłem kiedyś. To bolesne bezcelowe i przereklamowane. Jestem pewna że zatęsknisz. może to będzie tylko chwila moment ułamek s

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
A Ty nie chciałbyś być zakochany? Byłem kiedyś. To bolesne bezcelowe i przereklamowane.
  A Ty nie chciałbyś być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

- A Ty nie chciałbyś być zakochany? - Byłem kiedyś. To bolesne, bezcelowe i przereklamowane.

Jestem pewna  że zatęsknisz. może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Jestem pewna, że zatęsknisz. może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki, a może będziesz słuchał dobrego rapu. albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. ale zatęsknisz. przeleci ci przed oczyma wszystko. każdy mój uśmiech, każda łza. każda chwila spędzona razem . zatęsknisz.

Czasem człowiek tak bardzo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Czasem człowiek tak bardzo przywiąże się do innej osoby że po wielu miesiącach nieobecności przeżywa wszystko tak samo jak na początku Jego odejścia.

Można mówić  że ma się to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

Był tak niesamowity  że za każdym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Był tak niesamowity, że za każdym razem gdy przybliżał swoje usta do moich, a jego zapach owiewał mi nozdrza, po prostu zatykało mnie z zachwytu.

Chciałabym któregoś dnia idąc... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Chciałabym któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Że kocham na nowo, kogoś innego.I jeszcze bardziej, niż wcześniej. Iść przed siebie, trzymać go za rękę i czuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

Tysiące dni muszą minąć  aby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz.

Wyjdź z domu  to co  że pada... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Wyjdź z domu, to co, że pada deszcz. Śmiej się, to co, że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co, że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką, dla której łzy były powodem do dumy, a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się, bądź.

I to niezwykłe uczucie gdy łapie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

I to niezwykłe uczucie gdy łapie mnie za ręce i przyciąga do siebie. Czuje jego oddech na swojej szyi, czuję jak miarowo oddycha. Jego usta zbliżają się do moich, serce szaleje.

Dlaczego wszystko obraca się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Dlaczego wszystko obraca się przeciwko mnie? Bo sama jestem przeciwko sobie. Niszczę się systematycznie, nie daję sobie żadnej szansy. Dokonuję okrutnego mordu na sobie.

Chcę budzić się codziennie rano... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Chcę budzić się codziennie rano czując na sobie Twój umiarkowany oddech oraz czuły dotyk, chcę być przy Tobie bo czuję się wtedy taki szczęśliwy, jesteś całym moim światem i kocham Cię całym sercem i już zawsze będę Cię tak kochał.

Problem z przeszłością polega na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 grudnia 2013

Problem z przeszłością polega na tym, że zawsze jest ona częścią teraźniejszości. Nie można tak po prostu wymazać niektórych spraw z pamięci i zapomnieć o nich, jak gdyby nie miały już żadnego znaczenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV