głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu złość kiedy ktoś mó

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu złość kiedy ktoś mówi o Tob
Chcesz wiedzieć co czuje? czuję... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 grudnia 2013

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery, samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu, złość kiedy ktoś mówi o Tobie, ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie.

Dziewczyno  zmień swoje nastawienie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 grudnia 2013

Dziewczyno, zmień swoje nastawienie i biegnij. Rzuć mu się w ramiona, tak po prostu, bez przyczyny. A później powiedz, że jednak nie tych ramion szukasz i tak jak On, rzuć się w ramiona kogoś innego, na jego oczach. Może wtedy zrozumie, co traci.

Nie mam zamiaru szarpać się z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 grudnia 2013

Nie mam zamiaru szarpać się z przeznaczeniem. Jeżeli ma mnie ochotę zniszczyć, zrobi to. Nie mam żadnego wpływu na przyszłość.

I gdyby nie fakt  że potrafię być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 grudnia 2013

I gdyby nie fakt, że potrafię być wredna, sprytna i upierdliwa, nie miałabym nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko.

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 grudnia 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Ilu chłopców już miała i czy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2013

Ilu chłopców już miała i czy była do wzięcia? Ilu kochała i trzymała w objęciach? Złośliwi mówili na nią: niewinna.

Tak często cię widzę   choć tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2013

Tak często cię widzę, choć tak rzadko spotykam, smaku twego nie znam, choć tak często cię mam na końcu języka.

No a my  a my to się nie znamy już... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 28 grudnia 2013

No a my, a my to się nie znamy już prawie, Czasem napiszesz coś zza oceanu, Jakieś myśli ledwie poukładane, Wrzucisz mi do skrzynki ze spamem.

Kocham ten wzrok  którym na mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Kocham ten wzrok, którym na mnie patrzysz. To jak słodko się do mnie uśmiechasz. Kocham te twoje gesty, przez które nie puściłabym Cię nawet na chwile. Te Twoje pocałunki, które tak delikatnie spoczywają na mych wargach. Ten dotyk, którym mógłbyś mnie dotykać nigdy nie przestając. To Twoje serce, które chyba wcale nie dorosło jeszcze do miłości.

Powiedziałabym  że Cię kocham w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Powiedziałabym, że Cię kocham w pierwszej sekundzie po przebudzeniu, o każdej godzinie, przy każdej okazji, w ostatniej minucie życia, tak bez powodu lecz własnie do Ciebie.

Za często chcemy tego czego nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Za często chcemy tego czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie, ale jeśli chodzi o pragnienia najbardziej cierpią Ci, którzy nie wiedzą czego chcą.

Wiem że on będzie chciał jeszcze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Wiem że on będzie chciał jeszcze wrócić. Bo wiem także jak on lubi ze mnie kpić, sprawiać abym cierpiała, lubi patrzeć na moje smutne oczy , lubi patrzeć jak przegrywam i tak często przez niego nie daje rady.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV