głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kocham ten wzrok którym na mnie patrzysz. To jak słodko się do mnie uśmiechasz. Kocham te twoje gesty przez które nie puściłabym Cię nawet na chwile. Te Twoje p

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kocham ten wzrok którym na mnie patrzysz. To jak słodko się do mnie uśmiechasz. Kocham te twoje gesty przez które nie puściłabym Cię nawet na chwile. Te Twoje pocałun
Kocham ten wzrok  którym na mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Kocham ten wzrok, którym na mnie patrzysz. To jak słodko się do mnie uśmiechasz. Kocham te twoje gesty, przez które nie puściłabym Cię nawet na chwile. Te Twoje pocałunki, które tak delikatnie spoczywają na mych wargach. Ten dotyk, którym mógłbyś mnie dotykać nigdy nie przestając. To Twoje serce, które chyba wcale nie dorosło jeszcze do miłości.

Powiedziałabym  że Cię kocham w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Powiedziałabym, że Cię kocham w pierwszej sekundzie po przebudzeniu, o każdej godzinie, przy każdej okazji, w ostatniej minucie życia, tak bez powodu lecz własnie do Ciebie.

Za często chcemy tego czego nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Za często chcemy tego czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie, ale jeśli chodzi o pragnienia najbardziej cierpią Ci, którzy nie wiedzą czego chcą.

Wiem że on będzie chciał jeszcze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Wiem że on będzie chciał jeszcze wrócić. Bo wiem także jak on lubi ze mnie kpić, sprawiać abym cierpiała, lubi patrzeć na moje smutne oczy , lubi patrzeć jak przegrywam i tak często przez niego nie daje rady.

I wiesz  nie potrzebuję romansu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

I wiesz, nie potrzebuję romansu niczym z wielkiego ekranu, wystarczą mi Twoje ramiona i świadomość,że zawsze znajdzie się w nich dla mnie miejsce.

Nigdy nie zamieniłabym Ciebie na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Nigdy nie zamieniłabym Ciebie na lepsze życie, nieśmiertelność i nowy odkurzacz, oddałabym za Ciebie wszystkie okna w moim pokoju i ulubioną piosenkę, oddałabym zachody słońca. Za Ciebie, dla Ciebie i z Tobą wszystko.

I mimo że już Cię ze mną nie ma... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

I mimo że już Cię ze mną nie ma, dla mnie jesteś wieczny. Jakaś część mnie zawsze będzie się łudzić, choć w żaden sposób tego nie okażę. Nie będę przejawiać, że kiedykolwiek byłeś dla mnie ważny.'Jeśli się wstydzisz, to znaczy, że Ci zależy. 'powiedziałeś kiedyś. Szkoda, że nie wszyscy wiedzą, że tak winni to pojmować.

teraz słowa dokończą to co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 grudnia 2013

teraz słowa dokończą,to co zaczęły czyny.przecież kurwa nie mówię,że nie jestem bez winy,z ciężkim sercem nawijam,o tym że z nami koniec. a,myślałem że zawsze staniesz po mojej stronie.

  Nie chciała już niczego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 grudnia 2013

" Nie chciała już niczego przeżywać w myślach. Chciała wszystko przeżywać naprawdę. "

Jedno Twoje spojrzenie w moją... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Jedno Twoje spojrzenie w moją stronę sprawia, że stężenie miłości w moim zakochanym organizmie przekracza normę.

Przepraszam  że nie jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Przepraszam, że nie jestem perfekcyjna. Nie pięknej sylwetki, długich blond włosów, że zamiast być kulturalna, to lubię przeklinać. Że zamiast iść z koleżankami na spokojny spacerek wole z nimi wypić piwo i zapalić papierosa. Przepraszam, za to że nie jestem idealna.

I wiesz? Kiedyś przez przypadek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

I wiesz? Kiedyś przez przypadek uświadomisz sobie, że to ja byłam tą jedną na milion. Tą której nie pozwala się odejść, bo ona nie wraca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV