głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd I wiesz nie potrzebuję romansu niczym z wielkiego ekranu wystarczą mi Twoje ramiona i świadomość że zawsze znajdzie się w nich dla mnie miejsce. Nigdy nie zamie

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
I wiesz nie potrzebuję romansu niczym z wielkiego ekranu wystarczą mi Twoje ramiona i świadomość że zawsze znajdzie się w nich dla mnie miejsce.
I wiesz  nie potrzebuję romansu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

I wiesz, nie potrzebuję romansu niczym z wielkiego ekranu, wystarczą mi Twoje ramiona i świadomość,że zawsze znajdzie się w nich dla mnie miejsce.

Nigdy nie zamieniłabym Ciebie na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

Nigdy nie zamieniłabym Ciebie na lepsze życie, nieśmiertelność i nowy odkurzacz, oddałabym za Ciebie wszystkie okna w moim pokoju i ulubioną piosenkę, oddałabym zachody słońca. Za Ciebie, dla Ciebie i z Tobą wszystko.

I mimo że już Cię ze mną nie ma... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 27 grudnia 2013

I mimo że już Cię ze mną nie ma, dla mnie jesteś wieczny. Jakaś część mnie zawsze będzie się łudzić, choć w żaden sposób tego nie okażę. Nie będę przejawiać, że kiedykolwiek byłeś dla mnie ważny.'Jeśli się wstydzisz, to znaczy, że Ci zależy. 'powiedziałeś kiedyś. Szkoda, że nie wszyscy wiedzą, że tak winni to pojmować.

teraz słowa dokończą to co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 grudnia 2013

teraz słowa dokończą,to co zaczęły czyny.przecież kurwa nie mówię,że nie jestem bez winy,z ciężkim sercem nawijam,o tym że z nami koniec. a,myślałem że zawsze staniesz po mojej stronie.

  Nie chciała już niczego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 26 grudnia 2013

" Nie chciała już niczego przeżywać w myślach. Chciała wszystko przeżywać naprawdę. "

Jedno Twoje spojrzenie w moją... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Jedno Twoje spojrzenie w moją stronę sprawia, że stężenie miłości w moim zakochanym organizmie przekracza normę.

Przepraszam  że nie jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Przepraszam, że nie jestem perfekcyjna. Nie pięknej sylwetki, długich blond włosów, że zamiast być kulturalna, to lubię przeklinać. Że zamiast iść z koleżankami na spokojny spacerek wole z nimi wypić piwo i zapalić papierosa. Przepraszam, za to że nie jestem idealna.

I wiesz? Kiedyś przez przypadek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

I wiesz? Kiedyś przez przypadek uświadomisz sobie, że to ja byłam tą jedną na milion. Tą której nie pozwala się odejść, bo ona nie wraca.

  A Ty nie chciałbyś być... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

- A Ty nie chciałbyś być zakochany? - Byłem kiedyś. To bolesne, bezcelowe i przereklamowane.

Jestem pewna  że zatęsknisz. może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Jestem pewna, że zatęsknisz. może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki, a może będziesz słuchał dobrego rapu. albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. ale zatęsknisz. przeleci ci przed oczyma wszystko. każdy mój uśmiech, każda łza. każda chwila spędzona razem . zatęsknisz.

Czasem człowiek tak bardzo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Czasem człowiek tak bardzo przywiąże się do innej osoby że po wielu miesiącach nieobecności przeżywa wszystko tak samo jak na początku Jego odejścia.

Można mówić  że ma się to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 grudnia 2013

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV