głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kochany Święty Mikołaju. W tym roku nie chce prosić cie o nowe Air maxy o lustrzankę cyfrową nowe ubrania kasę czy tableta. W tym roku mam jedną prośbę. Proszę

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kochany Święty Mikołaju. W tym roku nie chce prosić cie o nowe Air maxy o lustrzankę cyfrową nowe ubrania kasę czy tableta. W tym roku mam jedną prośbę. Proszę spra
Kochany Święty Mikołaju. W tym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Kochany Święty Mikołaju. W tym roku nie chce prosić cie o nowe Air maxy, o lustrzankę cyfrową, nowe ubrania, kasę czy tableta. W tym roku mam jedną prośbę. Proszę spraw, żeby osoba którą kocham już na zawsze mogła być tylko moja!

Chcę być Twoim małym planem na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 grudnia 2013

Chcę być Twoim małym planem na przyszłość. Drobną kobietą, którą wielbiłbyś nad życie. Oczkiem w głowie, któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo. Głodnym człowiekiem, któremu co chwilę musiałbyś przynosić jedzenie. Czasem wściekłą osobą, którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął wyluzuj, i tak Cię kocham.

Wszyscy nosimy w głowie obraz tego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 grudnia 2013

Wszyscy nosimy w głowie obraz tego, jak powinno wyglądać nasze życie, namalowany pędzlem naszych pragnień i celów. Tymczasem w ostatecznym rozrachunku okazuje się, że ono nigdy nie wygląda tak, jak sobie wyobrażaliśmy.

Aż do tej pory nie zdawałam sobie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 grudnia 2013

Aż do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego, że można komuś złamać serce dwukrotnie, wzdłuż tych samych starych, zaleczonych szram po pęknięciach.

czuję się jakbym nie mogła bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 grudnia 2013

czuję się jakbym nie mogła bez Ciebie żyć to pochłania mnie kompletnie chcę, żebyś został.

A może umrzeć z miłości to tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 grudnia 2013

A może umrzeć z miłości to tak naprawdę zniknąć dla reszty świata i żyć we własnym? Wiesz, taki Twój kawałek nieba, część galaktyki zupełnie na wyłączność.

Wiem  że jesteś jednym z tych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 grudnia 2013

Wiem, że jesteś jednym z tych błaznujących szczyli, którzy kochają dziewczynę tylko przy kolegach, dla których liczy się tylko wygląd i którzy tak na serio nigdy nie kochali, jednak ja widzę w tobie coś więcej dlatego nadal cię kocham.

Twoja mała dziewczynka ponownie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Twoja mała dziewczynka ponownie znalazła sens życia. Już nie płacze za każdym razem, gdy widzi cię z inną, nie tęskni i nie pragnie byś wrócił. Jest szczęśliwa, bez Ciebie.

Tak  znalazłam kogoś kto mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Tak, znalazłam kogoś kto mnie denerwuje jak nikt inny. Tak, jego wzrok sprawia, że odlatuje.Tak, nie muszę przy nim niczego udawać.

Próbowałam odwrócić oczy  gdy tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Próbowałam odwrócić oczy, gdy tak na mnie patrzyłeś, ale właśnie wtedy zdałam sobie sprawę, że kocham Cię bardziej niż kochać miałam...

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy...

Nie chcę wirtualnych relacji i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Nie chcę wirtualnych relacji i wydarzeń. Chciałem zaprosić Cię do siebie i przedstawić swoim rodzicom. Spędzać czas razem, pójść do kina i na koncerty. Przytulać Cię, gdy jesteś smutna i trzymać, kiedy jesteś przerażona. Chodzić w parze z Tobą i oglądać jak budzisz się w nocy, gdy Ci niewygodnie i prosisz, bym ścisnął Cię mocniej. Wypełnić przestrzenie między palcami, splatając nasze dłonie w jeden komplet. Poczuć Twoje ręce na plecach i śledzić ścieżki na Twoich łopatkach od krzywej kręgosłupa. Czuć drżenie Twojego opuszka jak pędzlem wzdłuż falujących ścieżek mojej skóry. Owinąć ramiona wokół tułowia i nie puszczać Cię aż do wymiany wzajemnego szczęścia. Chciałem poczuć wzrost i upadek Twojej klatki piersiowej pod kocem. Pieścić twardość obojczyka ustami, wzdłuż szyi i policzka, znajdując wszystkie sekretne miejsca, które czynią Cię szczęśliwą i sprawiają, że uśmiechasz się do mnie, gdy słońce chyłkiem przez nachylone żaluzje okna dokucza nam z obietnicą nowego dnia razem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV