głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Nie chcę wirtualnych relacji i wydarzeń. Chciałem zaprosić Cię do siebie i przedstawić swoim rodzicom. Spędzać czas razem pójść do kina i na koncerty. Przytulać

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Nie chcę wirtualnych relacji i wydarzeń. Chciałem zaprosić Cię do siebie i przedstawić swoim rodzicom. Spędzać czas razem pójść do kina i na koncerty. Przytulać Cię
Nie chcę wirtualnych relacji i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Nie chcę wirtualnych relacji i wydarzeń. Chciałem zaprosić Cię do siebie i przedstawić swoim rodzicom. Spędzać czas razem, pójść do kina i na koncerty. Przytulać Cię, gdy jesteś smutna i trzymać, kiedy jesteś przerażona. Chodzić w parze z Tobą i oglądać jak budzisz się w nocy, gdy Ci niewygodnie i prosisz, bym ścisnął Cię mocniej. Wypełnić przestrzenie między palcami, splatając nasze dłonie w jeden komplet. Poczuć Twoje ręce na plecach i śledzić ścieżki na Twoich łopatkach od krzywej kręgosłupa. Czuć drżenie Twojego opuszka jak pędzlem wzdłuż falujących ścieżek mojej skóry. Owinąć ramiona wokół tułowia i nie puszczać Cię aż do wymiany wzajemnego szczęścia. Chciałem poczuć wzrost i upadek Twojej klatki piersiowej pod kocem. Pieścić twardość obojczyka ustami, wzdłuż szyi i policzka, znajdując wszystkie sekretne miejsca, które czynią Cię szczęśliwą i sprawiają, że uśmiechasz się do mnie, gdy słońce chyłkiem przez nachylone żaluzje okna dokucza nam z obietnicą nowego dnia razem.

Mówią  że dwa razy nie zapala się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Mówią, że dwa razy nie zapala się tej samej zapałki. Ale tak na prawdę, jeżeli człowiek chcę osiągnąć coś drugi raz to zrobi wszystko by się udało.. I nawet te zapałkę, która już raz się zaczęła palić, podpali zapalniczką.

Przejmujesz się tym co było... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Przejmujesz się tym co było wcześniej ? Zastanów się co jest teraz, co dzieje się teraz, w tej godzinie, minucie, sekundzie. Pomyśl, że to wszystko ucieka, to już nie wróci, może teraz umierasz z tęsknoty, może zastanawiasz się jak bardzo go kochasz, a może po prostu płaczesz z bezsilności. Życie jest jedno, a ty staraj się wykorzystać je jak najlepiej, bo wszystkie wspomnienia na zawsze zostaną w sercu. Więc jeśli kochasz, to wybaczaj, daj drugą szansę, może będzie lepiej, może wszystko się ułoży, a jeśli nie, to nie martw się, zawsze jest następny dzień w którym można zacząć wszystko na nowo.

Chcę żyć  nie mogę zginąć  bo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Chcę żyć, nie mogę zginąć, bo mam zbyt wiele. Mogę paść tu na pysk, ale dam dziś z siebie max tego co jestem w stanie dać tu z siebie.

Często  gdy wychodzisz z domu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Często, gdy wychodzisz z domu, zaczynam się o Ciebie martwić. Nie dlatego, że Ci nie ufam. Tylko dlatego, że nie ufam reszcie świata.

A kiedyś każde z Nas będzie miało... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

A kiedyś każde z Nas będzie miało swój kubek, własną szczoteczkę do zębów we wspólnej łazience, będziemy mieć piękną córeczkę i będziemy żyć długo i szczęśliwie.

She was a normal girl. He was a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

She was a normal girl. He was a normal boy. Teh were amazing pair./Ona była zwykłą dziewczyną. On był zwykłym chłopakiem. Oni byli niezwykłą parą.

Gdy jest szczęśliwa ma rozpuszczone... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Gdy jest szczęśliwa ma rozpuszczone włosy, gdy jest jej smutno wiąże je w kucyk, gdy o czymś myśli obgryza paznokcie, gdy myśli o Nim, ma łzy w oczach.

Wiem że mam trudny charakter i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Wiem że mam trudny charakter i nie jest ze mną łatwo dlatego dziękuje Ci za twoją cierpliwość, takich jak Ty jest bardzo mało już na tym świecie

Jeśli ktoś kiedyś usłyszał jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Jeśli ktoś kiedyś usłyszał jak mówię, że mam coś gdzieś lub mam po prostu na coś wyjebane to znaczy, że w rzeczywistości zależy mi na tym bardziej niż innym się wydaję. czasami zwyczajnie próbuję udawać silniejszą niż jestem.

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Mimo  że czasami tak cholernie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 grudnia 2013

Mimo, że czasami tak cholernie cierpię przez Twoje błędy, to wiem, że nie chcę nikogo innego. Przecież nikt się nie uśmiechnie w taki sam sposób jak Ty. Nikt tak samo nie powie, że kocha i nikt w identyczny sposób nie będzie życzył dobrej nocy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV