głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd czuję się jakbym nie mogła bez Ciebie żyć to pochłania mnie kompletnie chcę żebyś został. A może umrzeć z miłości to tak naprawdę zniknąć dla reszty świata i ży

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
czuję się jakbym nie mogła bez Ciebie żyć to pochłania mnie kompletnie chcę żebyś został.
czuję się jakbym nie mogła bez... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 12 grudnia 2013

czuję się jakbym nie mogła bez Ciebie żyć to pochłania mnie kompletnie chcę, żebyś został.

A może umrzeć z miłości to tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 grudnia 2013

A może umrzeć z miłości to tak naprawdę zniknąć dla reszty świata i żyć we własnym? Wiesz, taki Twój kawałek nieba, część galaktyki zupełnie na wyłączność.

Wiem  że jesteś jednym z tych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 grudnia 2013

Wiem, że jesteś jednym z tych błaznujących szczyli, którzy kochają dziewczynę tylko przy kolegach, dla których liczy się tylko wygląd i którzy tak na serio nigdy nie kochali, jednak ja widzę w tobie coś więcej dlatego nadal cię kocham.

Twoja mała dziewczynka ponownie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Twoja mała dziewczynka ponownie znalazła sens życia. Już nie płacze za każdym razem, gdy widzi cię z inną, nie tęskni i nie pragnie byś wrócił. Jest szczęśliwa, bez Ciebie.

Tak  znalazłam kogoś kto mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Tak, znalazłam kogoś kto mnie denerwuje jak nikt inny. Tak, jego wzrok sprawia, że odlatuje.Tak, nie muszę przy nim niczego udawać.

Próbowałam odwrócić oczy  gdy tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Próbowałam odwrócić oczy, gdy tak na mnie patrzyłeś, ale właśnie wtedy zdałam sobie sprawę, że kocham Cię bardziej niż kochać miałam...

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy...

Nie chcę wirtualnych relacji i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Nie chcę wirtualnych relacji i wydarzeń. Chciałem zaprosić Cię do siebie i przedstawić swoim rodzicom. Spędzać czas razem, pójść do kina i na koncerty. Przytulać Cię, gdy jesteś smutna i trzymać, kiedy jesteś przerażona. Chodzić w parze z Tobą i oglądać jak budzisz się w nocy, gdy Ci niewygodnie i prosisz, bym ścisnął Cię mocniej. Wypełnić przestrzenie między palcami, splatając nasze dłonie w jeden komplet. Poczuć Twoje ręce na plecach i śledzić ścieżki na Twoich łopatkach od krzywej kręgosłupa. Czuć drżenie Twojego opuszka jak pędzlem wzdłuż falujących ścieżek mojej skóry. Owinąć ramiona wokół tułowia i nie puszczać Cię aż do wymiany wzajemnego szczęścia. Chciałem poczuć wzrost i upadek Twojej klatki piersiowej pod kocem. Pieścić twardość obojczyka ustami, wzdłuż szyi i policzka, znajdując wszystkie sekretne miejsca, które czynią Cię szczęśliwą i sprawiają, że uśmiechasz się do mnie, gdy słońce chyłkiem przez nachylone żaluzje okna dokucza nam z obietnicą nowego dnia razem.

Mówią  że dwa razy nie zapala się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Mówią, że dwa razy nie zapala się tej samej zapałki. Ale tak na prawdę, jeżeli człowiek chcę osiągnąć coś drugi raz to zrobi wszystko by się udało.. I nawet te zapałkę, która już raz się zaczęła palić, podpali zapalniczką.

Przejmujesz się tym co było... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Przejmujesz się tym co było wcześniej ? Zastanów się co jest teraz, co dzieje się teraz, w tej godzinie, minucie, sekundzie. Pomyśl, że to wszystko ucieka, to już nie wróci, może teraz umierasz z tęsknoty, może zastanawiasz się jak bardzo go kochasz, a może po prostu płaczesz z bezsilności. Życie jest jedno, a ty staraj się wykorzystać je jak najlepiej, bo wszystkie wspomnienia na zawsze zostaną w sercu. Więc jeśli kochasz, to wybaczaj, daj drugą szansę, może będzie lepiej, może wszystko się ułoży, a jeśli nie, to nie martw się, zawsze jest następny dzień w którym można zacząć wszystko na nowo.

Chcę żyć  nie mogę zginąć  bo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Chcę żyć, nie mogę zginąć, bo mam zbyt wiele. Mogę paść tu na pysk, ale dam dziś z siebie max tego co jestem w stanie dać tu z siebie.

Często  gdy wychodzisz z domu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 grudnia 2013

Często, gdy wychodzisz z domu, zaczynam się o Ciebie martwić. Nie dlatego, że Ci nie ufam. Tylko dlatego, że nie ufam reszcie świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV