głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Co sprawia że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów przed robieniem nie tego czego inni o

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Co sprawia że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów przed robieniem nie tego czego inni oczek
Co sprawia  że człowiek zaczyna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 grudnia 2013

Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują.

Przez lata toczyłam walkę z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 grudnia 2013

Przez lata toczyłam walkę z własnym sercem, gdyż bałam się smutku, cierpienia i rozstań. Żyłam w przekonaniu, że prawdziwa miłość jest ponad tym wszystkim i lepiej umrzeć, niż jej nie zaznać. Nawet jeśli miłość niesie ze sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią płacić.

Lubimy wracać w miejsca  gdzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 grudnia 2013

Lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka.

Papieros się kończy  to nie był... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 grudnia 2013

Papieros się kończy, to nie był czysty tytoń I tak Cię kocham misiu jestem Twoim kosmitą

To jest magia. Kochać kogoś. To nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

To jest magia. Kochać kogoś. To nie jesteś ty i nie są to oni. To nie jest w tobie, to jest pomiędzy tobą. To jest większe i silniejsze od ciebie.

Najlepszy sposób to nie walczyć  po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

Najlepszy sposób to nie walczyć, po prostu odpuścić. Nie próbuj stale wszystkiego naprawiać. To, przed czym uciekasz, przyczepia się tylko do ciebie na dłużej. Kiedy z czymś walczysz, tylko to wzmacniasz. Nie rób tego, co chcesz. Rób to, czego nie chcesz. Rób to, czego uczono cię nie chcieć. To odwrotność pogoni za szczęściem.

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć 'nie od­chodź'. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy.

Staraliśmy się albo robiłam to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

Staraliśmy się albo robiłam to tylko ja. Mieliśmy to naprawić, spróbować od nowa. Nasza miłość, nasze serca, nasze życie. Obiecaliśmy coś sobie. Zawsze i na zawsze. Ja jestem tutaj nadal. Czekam i mam nadzieję. Codziennie o tej samej porze. A Ty? Co masz na swoje usprawiedliwienie?

Ludzie wierzą  że będą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

Ludzie wierzą, że będą szczęśliwi, jeśli przeprowadzą się w jakieś inne miejsce, lecz przekonują się, że to tak nie działa. Gdziekolwiek się udasz, zabierasz tam siebie.

Przestań analizować każde swoje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Przestań analizować każde swoje uczucie. Jeśli kochasz, kochaj. Jeśli tęsknisz, pozwól sobie na tęsknotę. Nie musisz kontrolować każdej emocji. Po prostu żyj.

Jest tylko jedno takie miejsce  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Jest tylko jedno takie miejsce, w którym zawsze znajduję pocieszenie. Budzę się tam i zasypiam. Jestem tam spokojna, bezpieczna i kochana. Miejscem tym są twoje ramiona.

Kiedy spacerowali  kiedy byli razem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Kiedy spacerowali, kiedy byli razem, oddychała jego oddechem, dlatego ilekroć się rozstawali, w jej płucach pozostawała bolesna pustka, pustka niemal fizyczna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV