głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd To jest magia. Kochać kogoś. To nie jesteś ty i nie są to oni. To nie jest w tobie to jest pomiędzy tobą. To jest większe i silniejsze od ciebie. Najlepszy spos

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
To jest magia. Kochać kogoś. To nie jesteś ty i nie są to oni. To nie jest w tobie to jest pomiędzy tobą. To jest większe i silniejsze od ciebie.
To jest magia. Kochać kogoś. To nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

To jest magia. Kochać kogoś. To nie jesteś ty i nie są to oni. To nie jest w tobie, to jest pomiędzy tobą. To jest większe i silniejsze od ciebie.

Najlepszy sposób to nie walczyć  po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

Najlepszy sposób to nie walczyć, po prostu odpuścić. Nie próbuj stale wszystkiego naprawiać. To, przed czym uciekasz, przyczepia się tylko do ciebie na dłużej. Kiedy z czymś walczysz, tylko to wzmacniasz. Nie rób tego, co chcesz. Rób to, czego nie chcesz. Rób to, czego uczono cię nie chcieć. To odwrotność pogoni za szczęściem.

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć 'nie od­chodź'. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy.

Staraliśmy się albo robiłam to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

Staraliśmy się albo robiłam to tylko ja. Mieliśmy to naprawić, spróbować od nowa. Nasza miłość, nasze serca, nasze życie. Obiecaliśmy coś sobie. Zawsze i na zawsze. Ja jestem tutaj nadal. Czekam i mam nadzieję. Codziennie o tej samej porze. A Ty? Co masz na swoje usprawiedliwienie?

Ludzie wierzą  że będą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 grudnia 2013

Ludzie wierzą, że będą szczęśliwi, jeśli przeprowadzą się w jakieś inne miejsce, lecz przekonują się, że to tak nie działa. Gdziekolwiek się udasz, zabierasz tam siebie.

Przestań analizować każde swoje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Przestań analizować każde swoje uczucie. Jeśli kochasz, kochaj. Jeśli tęsknisz, pozwól sobie na tęsknotę. Nie musisz kontrolować każdej emocji. Po prostu żyj.

Jest tylko jedno takie miejsce  w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Jest tylko jedno takie miejsce, w którym zawsze znajduję pocieszenie. Budzę się tam i zasypiam. Jestem tam spokojna, bezpieczna i kochana. Miejscem tym są twoje ramiona.

Kiedy spacerowali  kiedy byli razem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Kiedy spacerowali, kiedy byli razem, oddychała jego oddechem, dlatego ilekroć się rozstawali, w jej płucach pozostawała bolesna pustka, pustka niemal fizyczna.

Postaw sobie w życiu jakiś cel  a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Postaw sobie w życiu jakiś cel, a później do niego dąż. Nie unikaj sytuacji, które mogłyby Ci pomóc, staraj się z całych sił. Bądź tam, gdzie miało Cię nie być i mów to, co nie było zapisane w scenariuszu. Żyj własnym życiem i własnymi pragnieniami, nie bądź marnym aktorzyną grającym małą rolę w życiu innych - żyj dla siebie.

Zdecydowanie preferuje umawiac sie ze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Zdecydowanie preferuje umawiac sie ze starszymi facetami. Ci w moim wieku - umyslowo zostali jeszcze w piaskownicy... Ewentualnie w kiepskim filmie porno.

Mysle  ze nie ma gorszego bolu  niz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 grudnia 2013

Mysle, ze nie ma gorszego bolu, niz swiadomosc, ze to, co bylo, nigdy juz nie wroci. Ze osoby, z ktorymi bylismy blisko i nadal sa wazni, traktuja nas calkowicie obojetnie.

Miłość jest zawsze skomplikowana.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 30 listopada 2013

Miłość jest zawsze skomplikowana. Ale i tak ludzie muszą próbować się kochać. Czasem musimy łamać sobie serca. To dobry znak, mieć złamane serce. Oznacza, że czegoś próbowaliśmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV