głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Za każdym razem kiedy tamtędy przejeżdżam wydaje mi się że spostrzegam nasze dwie obejmujące się postacie ale na tej ławce nigdy nikogo nie ma. Najlepiej nie pl

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Za każdym razem kiedy tamtędy przejeżdżam wydaje mi się że spostrzegam nasze dwie obejmujące się postacie ale na tej ławce nigdy nikogo nie ma.
Za każdym razem  kiedy tamtędy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2013

Za każdym razem, kiedy tamtędy przejeżdżam, wydaje mi się, że spostrzegam nasze dwie obejmujące się postacie, ale na tej ławce nigdy nikogo nie ma.

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2013

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Boję się.  Czego?  Że już nigdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2013

Boję się. Czego? Że już nigdy nie będę taka szczęśliwa jak teraz

To dla Ciebie maluję tego wieczoru... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 października 2013

To dla Ciebie maluję tego wieczoru paznokcie na czerwono i dla Ciebie depiluję nogi, sprzątam mieszkanie i zmieniam pościel. Tylko nie spróbuj napisać jutro, że Cię nie będzie albo w ogóle nie napisać. Zostaw ją, bo czekam aż zastąpisz mi chwilowo pustkę po nim. Przyjedź, zanurzmy się w sobie, zachłyśnijmy sobą.

Czasami nie wiemy jak postąpić. Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Czasami nie wiemy jak postąpić. Z jednej strony kogoś ranimy a z drugiej ktoś nas rani, i nie ma złotego środka. Wtedy wszystko powoli się rozpada.

Młodzież okupuje wódy  koleś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Młodzież okupuje wódy, koleś dokupuje grudy, ktoś gdzieś poszukuje zguby, kogoś noc utula. Jedni okupują kluby, inni okupują budy, innych okupują kurwy w niebieskich mundurach.

Mój głos czasami bywa obcy  ludzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Mój głos czasami bywa obcy, ludzie różnie reagują na samotność, chciałabym do Ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię. Nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego Ci niszczyć, chciałam Ci tylko powiedzieć, że tęsknię. Że k*rwa tęsknię.

Jak po­wie­dział pe­wien per­ski... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Jak po­wie­dział pe­wien per­ski mędrzec, miłość jest cho­robą, z której nikt nie prag­nie się wy­leczyć. Ten ko­go dot­knęła, nie chce wrócić do zdro­wia, kto cier­pi z jej po­wodu, nie szu­ka lekarza.

Miłość to dym  co z parą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Miłość to dym, co z parą wes­tchnień się uno­si; to żar, co w oku szczęśli­wego płynie; morze łez, w którym nie­szczęśli­wy to­nie. Czymże jest więcej? Is­tnym amal­ga­mem, żółcią tra­wiącą i zbaw­czym balsamem.

Są ta­cy  którzy uciekają od... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.

Sek­ret szczęścia  a... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Sek­ret szczęścia, a przy­naj­mniej spo­koju, leży w tym, żeby wyeli­mino­wać ro­man­tyczną miłość z życia, bo to ona spra­wia, że człowiek cier­pi. Tak żyje się spo­koj­niej i le­piej się ba­wi, za­pew­niam cię.

Ludzie niegodzi­wi to ci  w których... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Ludzie niegodzi­wi to ci, w których nie ma miłości. Dla­tego i wsty­du w nich nie ma. Oni mają siłę i od­wagę pro­sić o miłość, bo jej nie pot­rze­bują; oni mają na­wet czel­ność ofiaro­wać miłość, bo nie mają jej do dania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV