głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Umiejętność sznurowania butów z perspektywy Dziecka może się wydawać bardzo trudna do opanowania a to dopiero początek czekających Go życiowych wyzwań. Miał duż

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Umiejętność sznurowania butów z perspektywy Dziecka może się wydawać bardzo trudna do opanowania a to dopiero początek czekających Go życiowych wyzwań.
Umiejętność sznurowania butów z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2013

Umiejętność sznurowania butów z perspektywy Dziecka może się wydawać bardzo trudna do opanowania ,a to dopiero początek czekających Go życiowych wyzwań.

Miał duże  chłodne dłonie  przy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2013

Miał duże, chłodne dłonie, przy których jej wydawały się takie drobne i kruche. Mógłby ją poprowadzić wszędzie, bez najmniejszego sprzeciwu.

Są mężczyźni  którzy spojrzeniem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2013

Są mężczyźni, którzy spojrzeniem dają więcej przyjemności niż nie jeden słowami, dotykiem i gestem. Takich najczęściej kochamy, tacy najczęściej łamią nam serca.

Jesteś tutaj  obok  blisko mnie.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2013

Jesteś tutaj, obok, blisko mnie. Czuję Twój zapach, dotyk Twych dłoni. Jestem szczęśliwa, bo jesteś przy mnie. Uwielbiam na Ciebie patrzeć, słuchać Twojego głosu, czuć, że jesteś obok.

Teraz wszyscy opowiadają o twoich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2013

Teraz wszyscy opowiadają o twoich historiach, w których nie gram już głównej roli, o Twoich niepowodzeniach, podbojach i kiedy mówię o nas w czasie przeszłym, śmieją mi się w twarz&Ponieważ mówię my. Mają rację.

Za każdym razem  kiedy tamtędy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2013

Za każdym razem, kiedy tamtędy przejeżdżam, wydaje mi się, że spostrzegam nasze dwie obejmujące się postacie, ale na tej ławce nigdy nikogo nie ma.

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2013

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz.

Boję się.  Czego?  Że już nigdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2013

Boję się. Czego? Że już nigdy nie będę taka szczęśliwa jak teraz

To dla Ciebie maluję tego wieczoru... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 października 2013

To dla Ciebie maluję tego wieczoru paznokcie na czerwono i dla Ciebie depiluję nogi, sprzątam mieszkanie i zmieniam pościel. Tylko nie spróbuj napisać jutro, że Cię nie będzie albo w ogóle nie napisać. Zostaw ją, bo czekam aż zastąpisz mi chwilowo pustkę po nim. Przyjedź, zanurzmy się w sobie, zachłyśnijmy sobą.

Czasami nie wiemy jak postąpić. Z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Czasami nie wiemy jak postąpić. Z jednej strony kogoś ranimy a z drugiej ktoś nas rani, i nie ma złotego środka. Wtedy wszystko powoli się rozpada.

Młodzież okupuje wódy  koleś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Młodzież okupuje wódy, koleś dokupuje grudy, ktoś gdzieś poszukuje zguby, kogoś noc utula. Jedni okupują kluby, inni okupują budy, innych okupują kurwy w niebieskich mundurach.

Mój głos czasami bywa obcy  ludzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 października 2013

Mój głos czasami bywa obcy, ludzie różnie reagują na samotność, chciałabym do Ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię. Nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego Ci niszczyć, chciałam Ci tylko powiedzieć, że tęsknię. Że k*rwa tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV