głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu sprawię że nasze życie nabierze barw. a co jeśli pewnego dnia przyjdę do Ciebie ze łzami w oczach i powiem że najzwyczajniej w świecie się boję? że przeraża mni

izuu

izuu.moblo.pl
sprawię że nasze życie nabierze barw.
sprawię  że nasze życie nabierze... teksty

izuu dodano: 2 czerwca 2010

sprawię ,że nasze życie nabierze barw.

a co jeśli pewnego dnia przyjdę do... teksty

izuu dodano: 2 czerwca 2010

a co jeśli pewnego dnia przyjdę do Ciebie ze łzami w oczach i powiem ,że najzwyczajniej w świecie się boję? że przeraża mnie każda samotnie spędzona chwila.? A sama myśl o tym,że może Ciebie zabraknąć sprawia,że odechciewa mi się żyć...

kiedyś to wszystko co do Ciebie... teksty

izuu dodano: 2 czerwca 2010

kiedyś to wszystko co do Ciebie czuję , stanie się tylko wyblakłym wspomnieniem . zawsze będę myśleć o Tobie jako o kimś wyjątkowym , ale na tym się skończy. nie będę płakać po nocach , tylko dlatego ,że prawdopodobnie nawet nie wiesz o moim istnieniu.

dziękuję :  bardzo się cieszę  że się podobają    teksty izuu dodał komentarz: dziękuję :) bardzo się cieszę ,że się podobają ;* do wpisu 2 czerwca 2010
to akurat moje :  teksty izuu dodał komentarz: to akurat moje :) do wpisu 2 czerwca 2010
zabrałeś mi wszystko czego... teksty

izuu dodano: 1 czerwca 2010

zabrałeś mi wszystko czego potrzebowałam do życia.

siedziała skulona na parapecie .... teksty

izuu dodano: 1 czerwca 2010

siedziała skulona na parapecie . deszcz odbijał się o szyby . co jakiś czas przejeżdżał samochód , przebiegali ludzie .Lecz mimo wszystko mało się tym przejęła , czas na chwilę stanął w miejscu. na łóżku nadal leżał jej telefon z wyświetloną wiadomością od niego: " przemyślałem wszystko , to koniec. Trzymaj się mała" . Nie płakała . Potrzebowała jedynie wszystko sobie poukładać . Przecież nie pozwoli ,żeby przez jakiegoś palanta zawalił jej się świat.

''Pragnę Cię jak nigdy nikogo.... teksty

izuu dodano: 1 czerwca 2010

''Pragnę Cię jak nigdy nikogo. Przerażasz mnie najbardziej na świcie. Dwa sprzeczne uczucia. Serce mówi "idź do niego" , głowa "uciekaj jak najdalej". Serce nie kieruje się rozumem. Dlatego zwykle po bolesnych wspomnieniach niedawnego szczęścia, umysł szepcze: "a nie mówiłem?"

gdybyś kiedyś jednak coś do mnie... teksty

izuu dodano: 1 czerwca 2010

gdybyś kiedyś jednak coś do mnie poczuł daj znać . prawdopodobnie popełnię kolejny błąd , ale mimo to , możesz być pewny ,że będę na Ciebie czekać.

dziękuję.     teksty izuu dodał komentarz: dziękuję. ; * do wpisu 1 czerwca 2010
nie raz patrzyłam śmierci w oczy.... teksty

izuu dodano: 1 czerwca 2010

nie raz patrzyłam śmierci w oczy. te fałszywe uśmiechy, obietnice ukojenia lub beznadziejna obojętność. to wszystko mnie zabijało. to dziwne , wiesz? nosiła twoje imię . już nie patrze w jej oczy - w twoje oczy. tak jak mi obiecałeś , tak zdewastowałeś moją duszę, zraniłeś serce - czyli uśmierciłeś. Niby ziemski wysłannik śmierci.

dziękuję za podpisanie    teksty izuu dodał komentarz: dziękuję za podpisanie ;) do wpisu 1 czerwca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV