głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu Jestem sierotą ale mimo wszystko mam swoją małą rodzinkę. Mama zaniedbanie tata obojętność braciszek zazdrość siostrzyczka obrzydliwe naiwne szczęście. A nasze

izuu

izuu.moblo.pl
Jestem sierotą ale mimo wszystko mam swoją małą rodzinkę. Mama zaniedbanie tata obojętność braciszek zazdrość siostrzyczka obrzydliwe naiwne szczęście. A nasz
 Jestem sierotą   ale mimo wszystko... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

"Jestem sierotą , ale mimo wszystko mam swoją małą rodzinkę. Mama- zaniedbanie, tata- obojętność , braciszek - zazdrość, siostrzyczka-obrzydliwe, naiwne szczęście. A nasze nazwisko brzmi : Samotność."

dziękuję za podpisanie :  teksty izuu dodał komentarz: dziękuję za podpisanie :) do wpisu 31 maja 2010
 Zakończenie związku   nie ważne z... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

"Zakończenie związku , nie ważne z czyjej winy, jest jak zanurzenie się w lodowatej wodzie. Jesteś sparaliżowana/ny zimnem, brak ci tchu , a gdy już wynurzysz się na powierzchnie nie jesteś tą samą osobą."

 Chciałabym tak po prostu odejść.... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

"Chciałabym tak po prostu odejść. lecz nie mogę. Chciałabym tak po prostu powiedzieć , że Cię nie kocham. Tego tez nie potrafię zrobić. Więc wytłumacz mi jak Ty to zrobiłeś?"

 Wystarczy jedno słowo   by... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

"Wystarczy jedno słowo , by zrodziło się coś pięknego między dwojgiem ludzi , wystarczy jeden gest by słowo "my" stało się przeszłością."

 Staram się nie myśleć o tobie za... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

"Staram się nie myśleć o tobie za dużo. Bo myśl o tobie powoduje wylewanie bezsensownych łez i wyobrażanie sobie czegoś co nie ma prawa zaistnieć"

boję się uczucia   który... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

boję się uczucia , który towarzyszy mi za każdym razem , gdy cię mijam .

 Kiedy było mi bardzo źle... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

"Kiedy było mi bardzo źle , starałam się ukoić ból spoglądając na Ciebie ukradkiem . Teraz też dokuczało mi niejasne, nieprzyjemne dla serca uczucie. Spojrzałam na Ciebie i wiedziałam , że mój poprzedni ból był niczym w porównaniu z tym który teraz przeżywałam widząc cię z nią. Byłeś moim lekiem uśmierzającym agonię. Teraz stałeś się egzekutorem.."

 Życie to jedna wielka monotonia .... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

"Życie to jedna wielka monotonia . Ciągła rutyna, te same troski, wiele niepewności. Wiesz dlaczego zakochałam się właśnie w Tobie? Bo ty to wszystko rozwiewałeś, życie przy Tobie stawało się ciekawsze, zwykła rozmowa była niemal sportem ekstremalnym. Kiedy znalazłeś sobie kogoś ciekawszego , moja egzystencja powróciła do starego rytmu, w którym mimo wielkich starań nie umiałam się odnaleźć.."

 Gdybym miała poprosić Cię o... teksty

izuu dodano: 31 maja 2010

"Gdybym miała poprosić Cię o jedną jedyną rzecz, poprosiłabym Cię , żebyś dla mnie skłamał. Żebyś powiedział , że mnie kochasz , że nie zostawisz. I choć wiedziałabym , że to tylko głupia gra , zapamiętałabym do końca życia Twoje miękkie " kocham Cię"."

o masakra. powtórzę się i powiem  że to jest świetne! coś dla mnie. teksty izuu dodał komentarz: o masakra. powtórzę się i powiem ,że to jest świetne! coś dla mnie. do wpisu 29 maja 2010
zgadzam się . To jest świetne :    teksty izuu dodał komentarz: zgadzam się . To jest świetne : )) do wpisu 29 maja 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV