głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu Usiadła na parapecie i zaczęła obserwować przechodzących ludzi. Byli szczęśliwi uśmiechnięci cieszyli się życiem. Niewytrzymała. Wstała i podeszła do lustra. –

izuu

izuu.moblo.pl
Usiadła na parapecie i zaczęła obserwować przechodzących ludzi. Byli szczęśliwi uśmiechnięci cieszyli się życiem. Niewytrzymała. Wstała i podeszła do lustra. – Dziew
Usiadła na parapecie i zaczęła... teksty

izuu dodano: 18 sierpnia 2010

Usiadła na parapecie i zaczęła obserwować przechodzących ludzi. Byli szczęśliwi, uśmiechnięci, cieszyli się życiem. Niewytrzymała. Wstała i podeszła do lustra. – Dziewczyno coś ty z sobą zrobiła?! Ubrała się, umalowała i gdy stwierdziła, że wygląda jak za starych czasów, gdy była szczęśliwa, postanowiła wyjść z domu i zacząć naprawiać swoje życie.

milion powodów by cię kochać i... teksty

izuu dodano: 18 sierpnia 2010

milion powodów by cię kochać i jeden by nienawidzić - nie jesteś nim.

ostatnia szansa. tak się tylko... teksty

izuu dodano: 17 sierpnia 2010

ostatnia szansa. tak się tylko mówi. tak naprawdę jest jedną z wielu.

Czuję  że to już nie to samo.... teksty

izuu dodano: 17 sierpnia 2010

Czuję, że to już nie to samo. Życie … Moja miłość do Ciebie.. Czy ona w ogóle istniała? Czym w ogóle jest miłość, jak ją rozpoznać? Chciałabym zadać komuś setki pytań. Komuś, kto na wszystko ma odpowiedź, kto mi wszystko wytłumaczy. To wszystko jest takie banalne i niezrozumiałe. Wiara w coś, co nigdy się nie zdarzy. Zazdrość osób, które poniżają wszystko i wszystkich, by się dowartościować. Zmyślają marne historyjki by stać się kimś. Dowiedziałam się, że jestem suką. Dlaczego? Bo nie skończyłam znajomości czy nawet przyjaźni z dziewczyna, która ma w dupie opinie innych. A mini spódniczka, szpilki, blond włosy i makijaż na twarzy to jej żywioł. Tylko, dlaczego nikt nie powie mi tego prosto w oczy? Kolejne pytanie, na które nie znajdę odpowiedzi.

Słuchając ulubionych piosenek... teksty

izuu dodano: 16 sierpnia 2010

Słuchając ulubionych piosenek, przypomniałam sobie dzień, w którym wracałam do domu z tygodniowego wyjazdu nad morze. Wtedy słuchałam dokładnie tego samego. A gdy zatrzymaliśmy się na chwile samochodem, podeszłam do przyjaciółki ze łzami w oczach i powiedziałam, że chcę tam wrócić i nie obchodzi mnie, że to niemożliwe. Obiecała, że tam wrócimy. Przeżyjemy jeszcze cudowniejsze chwile, poznamy cudowniejsze osoby i jeszcze bardziej niż teraz będziemy przeżywać wyjazd. Dodała również, że teraz pora wracać, bo na miejscu czekają równie ważne osoby.

Życie jest  jakie jest. Nie da się... teksty

izuu dodano: 16 sierpnia 2010

Życie jest, jakie jest. Nie da się zmienić przeszłości ani przewidzieć przyszłości. Trzeba korzystać z niego na całego bez obawy o konsekwencje. W końcu kiedyś się skończy i nie dostaniemy drugiej szansy.

  daj sobie z nim spokój. Nie ten to... teksty

izuu dodano: 16 sierpnia 2010

- daj sobie z nim spokój. Nie ten to inny. –Ty byś tak zrobiła, prawda? Zapomniała i znalazła kogoś innego. Przykro mi, ale chyba właśnie w tym najbardziej się różnimy. Jesteś zwykła suką. Zmieniasz facetów jak rękawiczki, bawisz się nimi, do żadnego tak naprawdę nic nigdy nie czułaś. Ja tak nie potrafię. Nie jestem tobą i chyba nie chcę być.

Pozwól mi zacząć życie na nowo.... teksty

izuu dodano: 16 sierpnia 2010

Pozwól mi zacząć życie na nowo. Nie dzwoń, nie pisz, nie przychodź do mojego domu. Nie przepraszaj, bo to nic nie da. Masz pecha, ponieważ należę do osób, które nigdy nie wybaczają. Nigdy. Pamiętaj.

dziękuję :  teksty izuu dodał komentarz: dziękuję :) do wpisu 15 sierpnia 2010
Na szyi wciąż nosiłam naszyjnik... teksty

izuu dodano: 15 sierpnia 2010

Na szyi wciąż nosiłam naszyjnik, który od niego dostałam. Każde spojrzenie na niego wywoływało piekielną tęsknotę, lecz za nic na świecie nie potrafiłabym go zdjąć. Nie mogłam. Był on symbolem tego, że mimo wszystko coś nas kiedyś łączyło.

Wagary  alkohol  imprezy do rana.... teksty

izuu dodano: 14 sierpnia 2010

Wagary, alkohol, imprezy do rana. Niegdyś moja codzienność. Nie powiem, że cieszę się, że z tym skończyłam. Tak nie jest. Zrobiłam to jedynie dlatego, by nie zmarnować sobie życia… miałam przecież plany. Jednak z tym wszystkim wiązało się życie bez zobowiązań, szczerze przyjaźnie, miłość po grób. A teraz? Żyję w tym cholernym, ‘idealnym’ życiu i jedyne, na co mam ochotę to rzucić się z mostu.

Nigdy nie paliłam. Jednak teraz nie... teksty

izuu dodano: 14 sierpnia 2010

Nigdy nie paliłam. Jednak teraz nie było wyjścia. Wzięłam papierosa i wyszłam na balkon. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że dym jak na złość przybierał kształt złamanego serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV