głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu Mamo musisz zrozumieć że ja już taka jestem. Twoje argumenty na nic się nie zdadzą bo ja się nie zmienię. Wiedz że doceniam to że masz do mnie zaufanie i dzięku

izuu

izuu.moblo.pl
Mamo musisz zrozumieć że ja już taka jestem. Twoje argumenty na nic się nie zdadzą bo ja się nie zmienię. Wiedz że doceniam to że masz do mnie zaufanie i dziękuję
Mamo musisz zrozumieć że ja już... teksty

izuu dodano: 10 sierpnia 2010

Mamo, musisz zrozumieć, że ja już taka jestem. Twoje argumenty na nic się nie zdadzą, bo ja się nie zmienię. Wiedz, że doceniam to, że masz do mnie zaufanie i dziękuję za to. Kocham swoje życie takie, jakie jest. Imprezy i wracanie do domu nad ranem. Spotkania ze znajomymi, wyjazdy na spontana w najdalsze miejsca Polski. Nie martw się o mnie. Mam chłopaka i mimo, że jego życiem jest hip-hop i breakdance, kocha mnie i nie pozwoli, by stała mi się krzywda. Jego elita jest dla mnie jak rodzina. Wiem, że trudno to ogarnąć, ale tak to wygląda. Nie będę marnować życia, siedząc w domu, bez żadnych większych akcji. Wolę pisać po murach, brać udział w nielegalnych pojedynkach ulicznych i uciekać przed policją. Mamo, musisz mi wybaczyć.

To że dałam sobie z tobą spokój... teksty

izuu dodano: 10 sierpnia 2010

To, że dałam sobie z tobą spokój nie oznacza jednak, że całkiem zapomniałam o tym, co było. Bo chociaż nie jesteśmy już razem te wszystkie wspomnienia są czegoś warte.

mam pytanie podałabyś mi gg? : i tam ci wyśle to co napisałam i najwyżej coś poprawie jak nie będzie takie jakie być powinno D teksty izuu dodał komentarz: mam pytanie, podałabyś mi gg? :) i tam ci wyśle to, co napisałam i najwyżej coś poprawie jak nie będzie takie jakie być powinno ;D do wpisu 10 sierpnia 2010
nie ma sprawy  teksty izuu dodał komentarz: nie ma sprawy ;* do wpisu 9 sierpnia 2010
spróbować zawsze mogę : . ale niestety dopiero jutro  bo zaraz wychodzę z domu: teksty izuu dodał komentarz: spróbować zawsze mogę :). ale niestety dopiero jutro , bo zaraz wychodzę z domu:) do wpisu 9 sierpnia 2010
tak sama dziękuję   teksty izuu dodał komentarz: tak sama, dziękuję ;** do wpisu 9 sierpnia 2010
Cała zapłakana stanęłam przed... teksty

izuu dodano: 9 sierpnia 2010

Cała zapłakana stanęłam przed jego drzwiami. Nie wiem skąd wiedział, że tam jestem jednak otworzył mi już po chwili, nawet nie musiałam pukać. Zapytał, co się stało. Chciał mnie przytulić, jednak szybko się odsunęłam i strzeliłam go w twarz..- Za co!? – Za niewinność. Za zdradę, której nie popełniłeś i za tą sukę, co siedzi w twoim pokoju. – Spojrzał na mnie zaskoczony. - Przepraszam, ja… - tak wiem nie chciałeś. To wszystko samo tak wyszło. – Gdy odchodziłam, zdołałam zobaczyć dziewczynę, z którą mnie zdradził. była moją przyjaciółką.

to nie jest tak że nastolatka nie... teksty

izuu dodano: 9 sierpnia 2010

to nie jest tak, że nastolatka nie może nic wiedzieć na temat miłości. mamy XXI w. w tych czasach 15latka przeżyła o wiele więcej niż kiedyś ktoś mógł to sobie wyobrazić.

 jak ty to zrobiłaś? – Ale co?... teksty

izuu dodano: 9 sierpnia 2010

-jak ty to zrobiłaś? – Ale co? – No zapomniałaś. – Pamiętasz jak powiedziałaś, że nie potrafię kłamać? Że od razu widać, kiedy to robię? Nawet nie wiesz jak cholernie się myliłaś.

pieprzyć wszystkie obietnice... teksty

izuu dodano: 9 sierpnia 2010

pieprzyć wszystkie obietnice wypowiedziane z twoich ust.

Często zastanawiam się czy jest... teksty

izuu dodano: 9 sierpnia 2010

Często zastanawiam się czy jest jeszcze coś, co mogę rozwalić. Bo jeśli tak to jestem pewna , że to tylko kwestia czasu.

Należę do tych osób które zawsze... teksty

izuu dodano: 9 sierpnia 2010

Należę do tych osób, które zawsze chcą tego, czego nie mogą dostać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV