głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Mówi się że miłość jest ślepa. Wierzcie mi to zupełne kłamstwo nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. Niczego. Jest ona czymś najwyraźniej wid

izu

izu.moblo.pl
Mówi się że miłość jest ślepa. Wierzcie mi to zupełne kłamstwo nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. Niczego. Jest ona czymś najwyraźniej widzącym p
 Mówi się że miłość jest... teksty

izu dodano: 19 marca 2014

"Mówi się że miłość jest ślepa. Wierzcie mi, to zupełne kłamstwo- nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. Niczego. Jest ona czymś najwyraźniej widzącym pod słońcem. Poświęcenie jest ślepe, przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. Nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością." -Anthony De Mello

  Pokaż oczy!   powiedział... teksty

izu dodano: 18 marca 2014

"-Pokaż oczy! - powiedział, dotykając jej podbródka. - Najwyższy czas, żeby ktoś cię wreszcie zaczął kochać."

 Przestajemy słuchać pewnych... teksty

izu dodano: 18 marca 2014

"Przestajemy słuchać pewnych piosenek, nie wzruszamy się na filmach, podczas których zawsze płakaliśmy. Nie rozumiemy już naszych ulubionych cytatów, nie doszukujemy się głębi w kiedyś ważnych słowach. Coś innego nas dotyka, coś innego porusza, nasza wrażliwość się zmienia, inaczej postrzegamy świat. Dojrzewamy, dorastamy, zmieniamy się. Nie rozumiemy swoich dawnych decyzji, wyborów. Nie znamy już siebie sprzed kilku lat. doroślejemy. I tego nie da się zatrzymać. Więc miejmy szacunek dla samych siebie, nie patrzmy w przeszłość, dajmy szansę jej odejść. Otwórzmy się na nowe marzenia, szanse, możliwości. Będzie dobrze, nawet jeśli wydaje się to dziś absurdalne. Będzie dobrze."

Brak mi twojego ciała w moich... teksty

izu dodano: 14 marca 2014

Brak mi twojego ciała w moich rękach, twojego głosu w moich uszach, twoich warg na moich ustach, twojego uśmiechu w moich oczach - czasami mam wrażenie, że wszystko wokół wariuje z tęsknoty i nawet parkietowi na mojej podłodze brakuje przez ciebie piątej klepki.

Ona była jak miłość. Nie  błąd.... teksty

izu dodano: 11 marca 2014

Ona była jak miłość. Nie, błąd. Ona była jedną wielką miłością. Cierpliwa, we wszystko wierzyła, wszystko była zdolna wybaczyć. Nie chciała ideału. Chciała tylko jego. Człowieka, który był ponad jej ambicjami, którego one nie dotykały. Problem w tym, że oboje byli idiotami, którzy nie potrafili czytać uczuć ze swych oczu. Dostrzegł jej uśmiech. I nawet przez chwilę sam się uśmiechał... Lecz później pomyślał, że przecież skoro uśmiech gości na jej twarzy, to znaczy, że jest szczęśliwa. Myślał, ale nie przyszło mu do głowy, że jej uśmiech jest tylko maską, pod którą kryje się cała ona. Jej łzy. Jej blizny, które codziennie zakrywała. Myślał...

 Wszystkie zmiany  nawet najbardziej... teksty

izu dodano: 8 marca 2014

"Wszystkie zmiany, nawet najbardziej upragnione, odznaczają się melancholią, bo to, co porzucamy, jest cząstką nas samych; trzeba dla jednego życia umrzeć, aby do innego wstąpić."

Nie będę  bo to nie ma sensu.... teksty

izu dodano: 25 luty 2014

Nie będę, bo to nie ma sensu. Jedyne co mogę powiedzieć, to głupie „na razie”.

Obiecałam sobie  że to koniec.... teksty

izu dodano: 25 luty 2014

Obiecałam sobie, że to koniec. Każdego dnia, jest Ciebie coraz mniej w moich myślach. Na Twój widok już moje serce nie skacze akrobacji niczym skoczek na trampolinie. Moja dusza na dźwięk Twego głosu nie śpiewa preludium. Z sekundy na sekundę giniesz gdzieś w pędzie szarej rzeczywistości. Może nie jest już tak kolorowa, ale co jakiś czas pojawiają się nowe barwy, na nowo maluje mój świat, mój i tylko mój. Nadaje mu kontury niczym najlepszy malarz. „Jestem wolna!” â powtarzałam sobie to do skutku i udało się, uwierzyłam w to. Może długo jeszcze nie będzie idealnie, ale nauczyłam się, że polegać mogę tylko na sobie samej, bo każdy wokół w końcu Cię zawiedzie. To jest moje pożegnanie. Pożegnanie dla CIEBIE. Nie będę wspominać jak to mi zależało, jak to chciałam Cię uszczęśliwić za wszelką cenę. Nie będę wspominać jak to z dnia na dzień łamałeś mi serce, bo nie miałam nawet pewności czy żyjesz. Nie będę wspominać jak to tylko przy Tobie czułam się wyjątkowa, śliczna, wspaniała.

Może moglibyśmy tam pobyć  albo... teksty

izu dodano: 24 luty 2014

Może moglibyśmy tam pobyć, albo zostać tu i poleżeć na podłodze...Wyjść razem lub nie robić nic razem...Może mogłoby być trochę inaczej...Może mogłoby być trochę jak dawniej...Może moglibyśmy być dla siebie wsparciem...I mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie...Ale znów jesteśmy gdzieś indziej na starcie...I chyba znów przez to rozmijamy sie całkiem..

 Wszystko jest stratą czasu  chyba... teksty

izu dodano: 24 luty 2014

"Wszystko jest stratą czasu, chyba że człowiek pieprzy się w najlepsze, tworzy w najlepsze, ma się jak najlepiej albo zmierza w kierunku ułudy pod tytułem miłość i szczęście. Wszyscy skończymy w gnojówce porażki – czy nazwiemy to śmiercią czy błędem. Nie jestem elokwentnym osobnikiem, przypuszczam jednak, że dostosowanie się człowieka do biegu rzeczy można nazwać nabieraniem doświadczenia, nawet jeśli nie mamy pewności, że oznacza to mądrość. Z kolei zdarza się też, że człowiek całe życie błądzi, tkwiąc bez przerwy wstanie swego rodzaju odrętwienia i paraliżu. Widzieliście te twarze. Ja widziałem swoją."

  Wiesz o czym ostatnio myślałam?... teksty

izu dodano: 18 luty 2014

" Wiesz o czym ostatnio myślałam? ...o tym, że strasznie miło mi jest dzielić z Tobą życie. Bo jesteś tu i teraz, obok, namacalnie, mogę Cię dotknąć, pocałować, czuję Twoją obecność. ...wiesz, czasami w myślach wspominam jakieś byłe romanse i przyłapuje się na tym, że tak naprawdę nie tęsknie za konkretnymi osobami tylko za wspomnieniami o nich. Kiedyś usłyszałam, że przeszłość to tylko opowieść, którą sami sobie opowiadamy - czyż to nie intrygujące? Tylu ludzi żyje przeszłością, wspomnieniami o kimś, kto już nie jest tą samą osobą, sami siebie karmią opowieściami o przeszłości, jakby w nich było ukryte całe szczęście. ...myślisz, że to ze strachu przed teraźniejszością i prawdziwym życiem uciekamy w opowieści o przeszłości i wspomnienia? "

 Nigdy nie daj sobie wmówić  że... teksty

izu dodano: 17 luty 2014

"Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV