głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Pamiętaj nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś

izu

izu.moblo.pl
Pamiętaj nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadani
 Pamiętaj nigdy nie możesz... teksty

izu dodano: 17 luty 2014

"Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to."

Bóg wie co robi co komu i kiedy ma... teksty

izu dodano: 17 luty 2014

Bóg wie co robi, co, komu i kiedy ma dać. Nam zesłał trochę smutku, abyśmy mogli docenić życie i radość, w jaką obfituje zwykła, szara, monotonna codzienność.

 ... człowiek zbyt silny nie może... teksty

izu dodano: 15 luty 2014

"(...) człowiek zbyt silny nie może otworzyć się na miłość, zamyka się w swojej sile jak w twierdzy. Nie potrafi się poddać."

Życzę Ci czasu byś mogła... teksty

izu dodano: 14 luty 2014

Życzę Ci czasu byś, mogła odnaleźć siebie, Byś mogła się poczuć raz po prostu jak w niebie. Życzę Ci czasu byś, mogła winę wybaczyć, Nowe życie znów zacząć, nową drogę wyznaczyć. Życzę Ci czasu byś nauczyła się fruwać, Każdy dzień i godzinę jako szczęście odczuwać. Życzę Ci czasu, bez pośpiechu, powoli, Czasem po prostu sobie na coś pozwolić. Życzę Ci czasu byś, mogła w przyszłość spoglądać, A nie wciąż w pośpiechu na zegarek spoglądać. Życzę Ci czasu by, pomarzyć, by śnić, Życzę Ci czasu by, po prostu MÓC ŻYĆ!

Nie życzę Ci tego czego ludzie nie... teksty

izu dodano: 14 luty 2014

Nie życzę Ci tego, czego ludzie nie mają, Życzę Ci tylko tego, czego nie znają. Życzę Ci czasu na śmiech i na radość, Życzę też czasu na drobną słabość. Życzę Ci czasu, tak tylko dla siebie. Byś nocą mogła szukać gwiazd gdzieś na niebie. Życzę Ci czasu byś nie czuła się winna, Byś mogła też czasem podarować go innym. Nie tylko po to by, twój czas Ci przemijał, Lecz byś urastała i mogła się rozwijać. Byś mogła mieć czas na zdziwienie, na nowość, Czas na uczucia, na miłość i na młodość.

Moda jest dla kobiet bardzo istotną... teksty

izu dodano: 11 luty 2014

Moda jest dla kobiet bardzo istotną kwestią. Jednak nie wszystkie poświęcają jej wiele czasu, nie wszystkie mają ku temu możliwości. Nie można zatem przecenić miejsc, w których aktualna moda odbija się niczym w lustrze. Moda dla kobiet to nie tylko ubrania, to nie tylko buty, dodatki i aktualności z wybiegów. To bardzo często również styl życia i poczucie tożsamości. Każda pani w skrytości ducha pragnie, by mówiono o niej, że ma swój styl. Swój styl to takie ziarenko pieprzu dodane do mdłej potrawy, to taki niepowtarzalny sznyt nadany nawet klasycznemu zestawowi ubrań. Tego nie można podpatrzeć, nie można skopiować, ale niewątpliwie można to sobie wypracować. Wystarczy wybierać z tego, co proponuje moda dla kobiet, wyłącznie to, w czym rzeczywiście czujemy się sobą, to, co może coś o nas powiedzieć, wreszcie to, czym możemy wyrazić swoją osobowość. Przesadne uleganie modom, chęć naśladownictwa albo ukrycia się pod ubraniem zdecydowanie nie przyczyni się do odnalezienia własnego stylu. Własny styl to pewność siebie.

Ostatni tydzień był bardzo trudny.... teksty

izu dodano: 10 luty 2014

Ostatni tydzień był bardzo trudny. Z wielu powodów. Również tych błahych, ludzkich. Ludzie pod wpływem emocji są zdolni do wszystkiego, nawet ci którym wydaje się, że "coś" mogą. Ci, w których wierzysz, których cenisz i podziwiasz. Mają prawo do swoich słabości, ale nikt nie dał im prawa do wyrządzania krzywdy drugiemu człowiekowi.

  Kiedy zdążyliśmy się... teksty

izu dodano: 10 luty 2014

" - Kiedy zdążyliśmy się zestarzeć? - Ja tam zawsze byłam stara i dobrze mi z tym. Skoro bolą mnie mięśnie to znaczy, że ich używałam. Co noc chodziłam do ukochanego faceta. Mam pare zmarszczek, ale za to wyleżałam się na plaży. Wyglądam jak wyglądam, bo piłam i paliłam. Żyłam, kochałam, tańczyłam, śpiewałam, harowałam i bzykałam się do woli. Nie narzekałam. Starość nie jest zła." -The Guardian

 Chcę oglądać z Tobą mecze i pić... teksty

izu dodano: 9 luty 2014

"Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimne piwo, grać w x-boxa w samej bieliźnie i jest fast-foody o 3 nad ranem, oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie, by słyszeć jak słodko się śmiejesz, i straszne horrory by wtulić się w Ciebie i poczuć się bezpieczniej. Chcę spać w Twojej wielkiej koszulce i słuchać z Tobą rapu, pić z Tobą poranną kawę, zwiedzać z Tobą miasto nocą i kąpać nago w jeziorze. Sprzątać Twoje porozrzucane skarpetki i czekać w samej bieliźnie, aż wrócisz z pracy. Chcę tańczyć z Tobą jak w dirty dancing i całować się w deszczu."

 Wiedział że będzie mu z nią... teksty

izu dodano: 9 luty 2014

"Wiedział, że będzie mu [z nią] czasem trudno. Był tego pewien. Ale wiedział też, że nic co warte posiadania, nie jest łatwe do zdobycia."

 Nagle ogarnęło mnie przykre... teksty

izu dodano: 9 luty 2014

"Nagle ogarnęło mnie przykre uczucie, że nigdzie naprawdę nie należę..."

 Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

izu dodano: 9 luty 2014

"Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu - milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV