głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Myślałam Wreszcie będę mówić Tyle się we mnie słów zebrało Tyle słów dojrzałych i twardych jak ziarnka żyta cierpkich jak gruszki polne aksamitnych jak pszczoły

izu

izu.moblo.pl
Myślałam Wreszcie będę mówić Tyle się we mnie słów zebrało Tyle słów dojrzałych i twardych jak ziarnka żyta cierpkich jak gruszki polne aksamitnych jak p
Myślałam  Wreszcie będę mówić... teksty

izu dodano: 3 luty 2014

Myślałam Wreszcie będę mówić Tyle się we mnie słów zebrało Tyle słów dojrzałych i twardych jak ziarnka żyta cierpkich jak gruszki polne aksamitnych jak pszczoły Myślałam Dam ci te moje słowa Ale kiedy otworzyłam usta zamknąłeś je swoimi wargami Cofnęły się słowa moje schowały się we mnie jak ptaki lękliwe Teraz już tylko czasami wyglądają oczami."

 Defektem wszystkich ludzi jest to... teksty

izu dodano: 3 luty 2014

"Defektem wszystkich ludzi jest to, że czekają, by zacząć żyć, stąd też nie mają odwagi, by żyć każdą chwilą. (...) Wszyscy uczymy się żyć dopiero wtedy, gdy nie mamy już na co czekać; kiedy zaś czekamy, niczego nie możemy się nauczyć, bo nie żyjemy w konkretnej, żywej teraźniejszości, ale w jakiejś mdłej, odległej przyszłości."

 Poza tym jest na świecie taki... teksty

izu dodano: 3 luty 2014

"Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."

  Więc kiedy bywa się razem?   Nie... teksty

izu dodano: 3 luty 2014

"-Więc kiedy bywa się razem? -Nie wiem.Może wtedy, kiedy jest się samemu.I kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz,ze nigdy już nie wróci do ciebie.Może wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. Jeśli umiesz go pamiętać."

 Dawniej się trzeba było zużyć... teksty

izu dodano: 3 luty 2014

"Dawniej się trzeba było zużyć, przeżyć, by przestać kochać, podziwiać i wierzyć; dziś - pierwsze nasze myśli są zwątpieniem, nudą, szyderstwem, wstrętem i przeczeniem. Dzieci krytyki, wiedzy i rozwagi, cudzych doświadczeń mając pełną głowę, choćby nam dano skrzydła Ikarowe, nie mielibyśmy do lotu odwagi. My nie tracimy nic, bośmy od razu nic nie przynieśli -- i tylko nam bywa tak źle, że na złe takie brak wyrazu, a serce pęka w nas i we krwi pływa."

  Więc kiedy bywa się razem?   Nie... teksty

izu dodano: 2 luty 2014

"-Więc kiedy bywa się razem? -Nie wiem.Może wtedy, kiedy jest się samemu.I kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz,ze nigdy już nie wróci do ciebie.Może wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. Jeśli umiesz go pamiętać."

 nie patrz w moje oczy  nie... teksty

izu dodano: 31 stycznia 2014

"nie patrz w moje oczy, nie uśmiechaj się. nie dotykaj moich nóg i nie śmiej się z moich beznadziejnych żartów. nie zasypiaj przy mnie. nie przytulaj, nie dziel się jedzeniem, nie pozwól, żebym bawiła się twoimi włosami, nie pozwól, żebym trzymała cię za rękę. nie oglądaj ze mną filmów, nie pozwól, żebym poznała twoje słabości, nie słuchaj moich sekretów, gdy będę miała ochotę ci o nich opowiedzieć. nie wychodź ze mną na spacery, nie siedź ze mną do późna na ławce w parku, ignoruj, gdy będę o ciebie zazdrosna, nie dopuść do tego byśmy się w sobie zakochali."

tak długo można kogoś szukać  a... teksty

izu dodano: 31 stycznia 2014

tak długo można kogoś szukać, a tak szybko stracić. tak łatwo błędy popełnić, a jak trudno naprawić. stracona wiara w lepsze jutro , kiedy sumienie nie daje zasnąć, nagle w to, co wierzyłeś może pewnego dnia zgasnąć.

 Ty odszedłeś. Zabrałeś wszystkie... teksty

izu dodano: 29 stycznia 2014

"Ty odszedłeś. Zabrałeś wszystkie swoje wady, które tak bardzo chciałam zostawić dla siebie. Po to, aby je pielęgnować, oprawiać w ramki i wieszać na ścianach, chciałam je śpiewać i prowadzić za rękę. Zabrałeś też niekończące się kłótnie, garści wylanych łez, kilometry źle wypowiedzianych słów i każde smutne spojrzenie. Zabrałeś studnię bólu, którą tak starannie napełnialiśmy przez te kilka lat. Odszedłeś ze wszystkim co dziś mogłoby dać mi siłę by zapomnieć. A ja? Ja zostałam sama, niestety - z nieskazitelnie wyrytym obrazem Ciebie - w pamięci."

 Jakie to uczucie... Być czyimś... teksty

izu dodano: 29 stycznia 2014

"Jakie to uczucie... Być czyimś całym światem? Jak to jest, tak patrzeć w czyjeś oczy i widzieć tylko siebie? Albo czytać w czyichś myślach, które krążą tylko i wyłącznie wokół Ciebie? Jak to jest być słońcem i księżycem czyjegoś dnia? Lub gwiazdą, na którą ciągle ktoś patrzy? Jak to jest, kiedy wiesz, że ktoś ciągle na Ciebie czeka? Że chce Cię objąć, dotknąć, przytulić, poczuć? Jak to jest, gdy przynosisz komuś radość samym faktem istnienia? Jak to jest, kiedy ktoś Cię kocha? Jakie to uczucie... Być moim całym światem?"

Miłość mi wszystko wyjaśniła... teksty

izu dodano: 27 stycznia 2014

Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała - dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

izu dodano: 27 stycznia 2014

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze, choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili, to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV