głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu „Miałem to szczęście że ludzie z którymi pracowałem zawsze byli w 100 za mną a ja jestem w 100 za nimi … Dla mnie nie istnieje coś takiego jak hierarchia. Każdy

izu

izu.moblo.pl
„Miałem to szczęście że ludzie z którymi pracowałem zawsze byli w 100 za mną a ja jestem w 100 za nimi … Dla mnie nie istnieje coś takiego jak hierarchia. Każd
„Miałem to szczęście  że ludzie... teksty

izu dodano: 10 stycznia 2016

„Miałem to szczęście, że ludzie, z którymi pracowałem zawsze byli w 100% za mną, a ja jestem w 100% za nimi (…) Dla mnie, nie istnieje coś takiego jak hierarchia. Każdy jest ważny – od dyrektora generalnego po sprzątaczkę”.

 Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj... teksty

izu dodano: 9 listopada 2015

"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu. Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego kompletnie się nie spodziewasz."

Marnujemy swój cenny czas na... teksty

izu dodano: 9 listopada 2015

Marnujemy swój cenny czas na związek z byle kim. Z kimś kto nas nudzi, nie pasuje charakterem ani stylem życia. Tak w zasadzie to nawet za specjalnie go nie lubimy. Marnujemy, zamiast w spokoju czekać na kogoś kto sprawia, że aż ku*wa (przepraszam) chce się żyć.

 Życie polega na tym  żeby zawsze... teksty

izu dodano: 9 listopada 2015

"Życie polega na tym, żeby zawsze znaleźć czas, nawet gdy go kompletnie nie ma, żeby tak najzwyczajniej usiąść z kubkiem herbaty albo kawy i poczytać dobrą książkę, powiedzieć: to była dobra książka! Popatrzeć na kogoś z zachwytem i nie bać się powiedzieć pewnych rzeczy. Żyje się tylko raz."

 Chcę żebyś była dla mnie... teksty

izu dodano: 9 listopada 2015

"Chcę żebyś była dla mnie kobieca. Nie obchodzi mnie, jak bardzo niezależna jesteś, ile zdobyłaś tytułów naukowych i ile zarabiasz w swojej biznesowej karierze. Chcę, żebyś była dla mnie dziewczęca, rumieniła się kiedy trzeba, żebyś była łagodna i czuła. Nie chcę wiedzieć, jak doskonałym kierownikiem jesteś. Chcę żebyś chciała czasem zrobić coś dla mnie, mały gest – drobna kolacja, uprasowana koszula. Żebyś chciała się dla mnie malować i stroić, i żebyś zachowała dla mnie wszystkie cechy kobiety, nie przywódcy. Dla mnie nie jesteś maszyną, nie jesteś kobietką. Masz klasę, jesteś piękna, pewna, dostojna. Przez to, jaką kobietą jesteś. Nie to, kogo próbujesz udawać."

 Czy tego chciałem czy nie... teksty

izu dodano: 9 listopada 2015

"Czy tego chciałem czy nie, pojawiła się nagle w moim życiu, nigdy nie zapomnę tych oczu, pojawiła się niczego ode mnie nie wymagając, wręcz przeciwnie, pragnęła dać mi więcej niż posiadam, dużo więcej niż ja mogłem dać jej. Chcąc mnie bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić. Nie chciała mnie zmieniać, bo ceniła mnie za to, jaki jestem naprawdę. Tak po prostu chciała mi dać coś więcej, tak po prostu lubiła ze mną rozmawiać, i mnie rozumiała, a przynajmniej się starała... Tak po prostu była obecna w moim życiu, bez warunków i zasad. Tak po prostu..."

“Kiedyś wchodziłem do pokoju... teksty

izu dodano: 9 listopada 2015

“Kiedyś wchodziłem do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałem się czy mnie lubią. Teraz wchodzę i zastanawiam się czy ja ich lubię.”

Moda to deklaracja Twojej własnej... teksty

izu dodano: 30 października 2015

Moda to deklaracja Twojej własnej wolności.

Kobieta w dobrych butach nigdy nie... teksty

izu dodano: 30 października 2015

Kobieta w dobrych butach nigdy nie jest brzydka Szampana pijam tylko z dwóch okazji - kiedy jestem zakochana i kiedy nie jestem.

Każdy dzień jest pokazem mody  a... teksty

izu dodano: 30 października 2015

Każdy dzień jest pokazem mody, a świat wybiegiem.

Kobiety myślą o wszystkich kolorach... teksty

izu dodano: 30 października 2015

Kobiety myślą o wszystkich kolorach z wyjątkiem braku koloru. Powiedziałam, że czerń ma to wszystko. Biel też. Ich piękno jest absolutne. To jest idealna harmonia.

Moje życie nie zadowoliło mnie... teksty

izu dodano: 30 października 2015

Moje życie nie zadowoliło mnie, więc ja je wykreowałam. (My life didn't please me, so I created my life)

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 86 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV