głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Po Tobie było sześciu mężczyzn Przynosili kwiaty Pisali Chcieli mnie Trzymać za ręce Jednak Kwiaty usychały Wiadomości nie dochodziły Ręce wolałam trzymać W ki

izu

izu.moblo.pl
Po Tobie było sześciu mężczyzn Przynosili kwiaty Pisali Chcieli mnie Trzymać za ręce Jednak Kwiaty usychały Wiadomości nie dochodziły Ręce wolałam trzymać W
 Po Tobie było sześciu mężczyzn... teksty

izu dodano: 7 kwietnia 2015

"Po Tobie było sześciu mężczyzn Przynosili kwiaty Pisali Chcieli mnie Trzymać za ręce Jednak Kwiaty usychały Wiadomości nie dochodziły Ręce wolałam trzymać W kieszeniach Wolałam czekać Na Ciebie."

 Otwórz się. Wpuść do swojego... teksty

izu dodano: 7 kwietnia 2015

"Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto rozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia. (...) Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu."

 W wielu przypadkach ludzie... teksty

izu dodano: 7 kwietnia 2015

"W wielu przypadkach ludzie, spotykając się z sobą, mają więcej iPhone'ów niż pomysłów. Są po studiach i po milionie nieudanych związków, lecz nie chcą się przyznać, że czasem mają zdarty z paznokci lakier i zdarte serce. Łatwiej im komunikować się przy pomocy aplikacji niż analogowych metod. Zamiast ustawić sobie nagranie na poczcie głosowej: „Nie mogę teraz rozmawiać, jestem rozjebany emocjonalnie", klika się do kogoś o ciekawych planach na weekend i urlopie w egzotycznym miejscu. Media społecznościowe sprzyjają kreowaniu zafałszowanego wizerunku, który później trzeba uwierzytelnić przy konfrontacji w realnym życiu. (...) Bezpieczniej jest wstrzyknąć sobie botoks w serce, żeby nie płakać i się nie śmiać, niż opowiedzieć komuś o swoich uczuciach."

 Nigdy nie wiesz  kto poszerzy Twoje... teksty

izu dodano: 7 kwietnia 2015

"Nigdy nie wiesz, kto poszerzy Twoje źrenice i nasyci barwą tęczówki."

„Najbardziej ekscytująca... teksty

izu dodano: 29 marca 2015

„Najbardziej ekscytująca, wymagająca i istotna relacja w twoim życiu to ta, którą masz sama ze sobą. I jeśli znajdziesz kogoś, kto pokocha, twoją miłość do samej siebie, to musisz wiedzieć że to jest wspaniałe”

„Mówią  że nic nie trwa wiecznie... teksty

izu dodano: 29 marca 2015

„Mówią, że nic nie trwa wiecznie, marzenia się zmieniają, trendy przychodzą i odchodzą, ale przyjaźń nigdy nie wychodzi z mody”

 Przeszłość jest jak kotwica... teksty

izu dodano: 29 marca 2015

"Przeszłość jest jak kotwica, która trzyma nas w miejscu. Trzeba zapomnieć o tym, kim się było, żeby stać się kimś, kim się będzie"

„kiedyś myślałam  ze Ci wszyscy... teksty

izu dodano: 29 marca 2015

„kiedyś myślałam, ze Ci wszyscy ludzie, którzy przesiadują samotnie w Starbucksie, pisząc na laptopach, to pretensjonalni pozerzy. Teraz zrozumiałam, to po prostu ludzie, którzy dopiero gdzieś się przeprowadzili”

„Nie zrozumiałam ani słowa z tego... teksty

izu dodano: 29 marca 2015

„Nie zrozumiałam ani słowa z tego co mówiła, ale poczuła, że znam włoski na wystarczającym poziomie: Dolce, Dolce, Dolce”

„Nigdy nie będę kobietą z... teksty

izu dodano: 29 marca 2015

„Nigdy nie będę kobietą z perfekcyjnymi włosami, która może nosić białe rzeczy i się nie oblać”

„Gdzieś tam istnieje inny mały... teksty

izu dodano: 29 marca 2015

„Gdzieś tam istnieje inny mały dziwak, który nas pokocha, zrozumie , ucałuje nasze trzy głowy i dzięki niemu wszystko stanie się lepsze”

„Ty i ja jesteśmy jak czerwone... teksty

izu dodano: 29 marca 2015

„Ty i ja jesteśmy jak czerwone ściany. W teorii to dobry pomysł, jednak w praktyce się nie sprawdza”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV