głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu „Pytam ją dlaczego siedzi w kuchni i świruje mikserem zamiast siedzieć tu ze mną i pozwalać się obmacywać. A ona odpowiada że kręci na ciasto masę makową czy co

izu

izu.moblo.pl
„Pytam ją dlaczego siedzi w kuchni i świruje mikserem zamiast siedzieć tu ze mną i pozwalać się obmacywać. A ona odpowiada że kręci na ciasto masę makową czy coś bo
„Pytam ją  dlaczego siedzi w... teksty

izu dodano: 6 luty 2015

„Pytam ją, dlaczego siedzi w kuchni i świruje mikserem, zamiast siedzieć tu ze mną i pozwalać się obmacywać. A ona odpowiada, że kręci na ciasto masę makową czy coś, bo przez żołądek do serca i takie bzdury. Kochanie, mówię jej, odłóż ten mikser. Kobiety mieszają mężczyznom w głowach kręcąc biodrami.”

 Machnij ręką na siebie. Zacznij... teksty

izu dodano: 6 luty 2015

"Machnij ręką na siebie. Zacznij działać teraz, gdy jesteś neurotyczny, niedoskonały, wiecznie zwlekający, leniwy, niezdrowy czy jakiejkolwiek innej niecelnej etykiety w odniesieniu do siebie używasz. Idź naprzód i bądź najlepszą niedoskonałą osoba, jaką możesz być i zabierz się za rzeczy, jakich chcesz dokonać, zanim umrzesz."

 Zależy mi na niej  cholera. A wiesz... teksty

izu dodano: 1 grudnia 2014

"Zależy mi na niej, cholera. A wiesz co to znaczy, przyjacielu? To znaczy, że ja jestem od niej uzależniony. Ale nie tak jak Ty od fajek. Ja jestem uzależniony od jej uśmiechu, który sam przywołuję na jej wargi. Od rozmów z nią, które ciągną się godzinami a dzięki którym ona staje się weselsza. Od jej radości, która jest dla mnie diablo ważna. Od bycia jej podporą, na której może się oprzeć, gdy opadnie z sił. Od bycia jej Aniołem Stróżem, który unosi ją w górę, kiedy upada na dno. Od patrzenia w jej oczy, roześmiane i pełne czegoś, czego nie jestem w stanie nazwać. Od jej obecności i ciepła, które mi daje. Dlatego nie chcę jej stracić. Bo mi na niej zależy, przyjacielu. Jak cholera."

 Będziesz już całkiem inny i... teksty

izu dodano: 10 października 2014

"Będziesz już całkiem inny i wszystko będzie inne, i nie wiem, gdzie będę, ale to nie ważne. (...) Pomyśl wtedy, że mogłeś mieć moje sny i głos i troski i nieznane mi jeszcze pomysły. I moją niecierpliwość i nieśmiałość, że w taki sposób mogłeś mieć świat po raz drugi. A kiedy będziesz tak myślał, nie ważne będzie, żeś nie umiał, czy nie chciał tego mieć. (...) Ważne będzie tylko, że byłeś moją słabością i siłą, utratą i odzyskaniem, światłem, ciemnością, bólem – to znaczy życiem…''

  ...  no ale niech pan sam powie... teksty

izu dodano: 3 września 2014

"(...) no ale niech pan sam powie, czy możliwa jest przyjaźń, taka czysta przyjaźń, między kobietą a mężczyzną, jeśli ona jest ładna i do tego niegłupia, a on przystojny? Jeśli ludzie są tak blisko, że sobie pomagają, lubią być razem, dawać sobie prezenty, troszczą się o swoje zdrowie, całują się na pożegnanie i na powitanie w policzek albo w czoło, no to czemu nie mieliby w końcu pocałować się w usta, przytulić mocniej niż zwykle, polubić smaku i zapachu tej drugiej osoby? Dlaczego nie mieliby w końcu dotknąć się czulej, a potem jeszcze czulej, nie zachwycić się pięknem swoich dłoni, ust, włosów, opalonych ramion? To się musi stać prędzej czy później i przyjaciele zostają kochankami. Zawsze tak jest, chyba że przyjaźń nie jest wcale tak wielka, albo mieszkają bardzo daleko od siebie, albo coś innego w życiu nie pozwala im się zbliżyć, ciężka praca, choroba, a może jeszcze coś innego."

Nie pamiętam już  w jaki sposób... teksty

izu dodano: 1 września 2014

Nie pamiętam już, w jaki sposób się spotkałyśmy, ale lubię myśleć, że nie było w tym przypadku. Wierzę, że ludzkie ścieżki przecinają się, bo czasem bardzo nam ze sobą po drodze.

 Wiesz   to jest tak  wszyscy mają... teksty

izu dodano: 30 sierpnia 2014

"Wiesz to jest tak wszyscy mają jakieś oczekiwania ja czekam na coś co nigdy się nie wydarzy czekam na kogoś kto nigdy się nie pojawi a inni oczekują ode mnie że przestanę czekać."

Nie mogę układać sobie życia... teksty

izu dodano: 12 sierpnia 2014

Nie mogę układać sobie życia, kierując się tym, czy aprobujesz moje decyzje. Zachowujesz się, jakby wszystko co robię było częścią fabuły, którą jest twoje życie. Ty jesteś w niej głównym bohaterem, a ja postacią epizodyczną, która pojawia się dopiero w połowie akcji. Otóż wbrew temu, co sobie myślisz, ludzie nie dzielą się na pierwszo- i drugoplanowych. Nie jestem drugoplanowa. Mam własne życie, równie ważne dla mnie, jak twoje jest ważne dla ciebie, i w tym moim życiu to ja podejmuję decyzje." John Maxwell Coetzee "Hańba"

Czasem wcale nie żadne wielkie... teksty

izu dodano: 12 lipca 2014

Czasem wcale nie żadne wielkie tragedie, ale zwykła codzienność niszczy związek. Nie doceniamy tego, co się między nami dzieje… Chociaż nie – doceniamy, ale często za późno. Mam nadzieję, że u Was żadne drzwi nie zostały jeszcze zamknięte, ani mosty spalone, a na parapecie rośnie nadal kasztanek ;)

http:  filing.pl 24 teksty... teksty

izu dodano: 12 lipca 2014

Właśnie wte­dy przyrzekłam... teksty

izu dodano: 6 lipca 2014

Właśnie wte­dy przyrzekłam so­bie, że już na zaw­sze po­zos­tanę wy­racho­waną suką. Będę się śmiać ludziom pros­to w twarz, im­pre­zować do ra­na, uwodzić zajętych mężczyzn, pić naj­droższe whis­ky, pa­lić set­ki pa­pierosów i prze­de wszys­tkim-od­no­sić sa­me suk­ce­sy. Będę ra­nić ludzi z iro­nicznym uśmiechem. Wszys­tko mi się udało. Z wyjątkiem jed­ne­go. Nig­dy jed­nak cię nie odzyskałam.

Ty sama wykuwasz los! Narodzić się... teksty

izu dodano: 6 lipca 2014

Ty sama wykuwasz los! Narodzić się kobietą to nie przeznaczenie. To los. Przeznaczenie polega na tym, w jaki sposób przyjmiesz swą kobiecość i co z nią zrobisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV