głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu nadzieja jest matką głupich ale jest jak dupa i każdy ją musi mieć!!!!!!!! Dlatego nie krępuj się nikim i kiedy zdaje Ci się że coś może dać ci szczęście chwyta

izu

izu.moblo.pl
nadzieja jest matką głupich ale jest jak dupa i każdy ją musi mieć!!!!!!!!
nadzieja jest matką głupich ale... teksty

izu dodano: 26 czerwca 2014

nadzieja jest matką głupich ale jest jak dupa i każdy ją musi mieć!!!!!!!!

 Dlatego nie krępuj się nikim i... teksty

izu dodano: 24 czerwca 2014

"Dlatego nie krępuj się nikim i kiedy zdaje Ci się, że coś może dać ci szczęście, chwytaj tę okazję i bądź szczęśliwy. Wiem z doświadczenia, że taka szansa przychodzi tylko ze dwa, trzy razy w życiu i jeżeli się ją przegapi, żałuje się potem do śmierci."

 Dlatego nie krępuj się nikim i... teksty

izu dodano: 24 czerwca 2014

"Dlatego nie krępuj się nikim i kiedy zdaje Ci się, że coś może dać ci szczęście, chwytaj tę okazję i bądź szczęśliwy. Wiem z doświadczenia, że taka szansa przychodzi tylko ze dwa, trzy razy w życiu i jeżeli się ją przegapi, żałuje się potem do śmierci."

 Miłość to raptem słowo. Słowo z... teksty

izu dodano: 19 czerwca 2014

"Miłość to raptem słowo. Słowo z kina, z książki, z kolorowego pisma. Tak wielu ludzi wierzy, że wystarczy je wypowiedzieć i już będzie dobrze, bo ono uleczy, uratuje, oczyści. A to tylko słowo. Łatwo je wypowiedzieć, równie łatwo unieważnić. Ale spróbuj je przekształcić w prawdziwe, trwałe uczucie, zmień je w ściany domu, który stać będzie latami, niczym nie zagrożony i da ci szczęście, bezpieczeństwo, poczucie sensu i radości z każdej spędzonej wspólnie chwili. To jest trudne, a często niemożliwe. Nie wielu to umie. Naucz się tego.''

 Może teraz leżysz z otwartymi... teksty

izu dodano: 16 czerwca 2014

"Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra, tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś, to pamiętaj: jestem teraz z tobą(...) Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie."

boję się. Nie muszę się spieszyć... teksty

izu dodano: 15 czerwca 2014

boję się. Nie muszę się spieszyć, to nie wyścig szczurów, to MÓJ czas w którym jestem kimś ważnym. I choć miotam się między starym a nowym stanem, nie zawsze wykładam kawę na ławę, nadal uciekam, wypieram i uśmiecham się najszczerzej jak umiem.

Daleka droga przede mną… myślę... teksty

izu dodano: 15 czerwca 2014

Daleka droga przede mną… myślę że jestem wręcz na początku swojej drogi. Tej mojej a nie „dla innych ludzi”. Długo stałam na rozstaju dróg… dwie ścieżki… żyć czy umierać, rozumieć czy wyprzeć, zaakceptować czy potępić, pokochać czy znienawidzić, walczyć czy się poddać, zwyciężyć czy przegrać. Stałam z uśmiechem na twarzy, choć w sercu rozgrywała mi się bitwa stulecia. Łzy wylewały się na wszelki sposób tylko nie przez oczy, bolał mnie każdy kawałek mojego ciała i wnętrza ale zawsze było przecież OK...

 Miałem zamiar podejść do ciebie i... teksty

izu dodano: 8 czerwca 2014

"Miałem zamiar podejść do ciebie i zapytać, czy masz wolny wieczór, ale uświadomiłem sobie, że wieczór to za mało, więc chciałbym zapytać od razu, czy masz dla mnie wolne całe swoje życie."

Pomaganie bezinteresowne kształci i... teksty

izu dodano: 6 czerwca 2014

Pomaganie bezinteresowne kształci i ubogaca wnętrze człowieka. Daje siłę do działania, wtedy czuję, że żyję. Tak wspaniały jest ten błysk w oczach ludzi, to takie „dziękuję, że jesteś...”

Agonia w torturach z nagrodą w... teksty

izu dodano: 5 czerwca 2014

Agonia w torturach z nagrodą w zaświatach? Pozostawiam ten radosny przywilej biskupom. I proszę mnie nie mamić, że cierpienie uszlachetnia. Że jest źródłem mądrości. Cierpienie jest bezcelowe, okalecza, odbiera rozum. Nawet na Krzyżu. Nikt mnie nie namówi, żeby w tym smutnym kraju, jakim jest Polska, dorzucać do puli swoje cierpienie.

 Nauczył się  że można... teksty

izu dodano: 4 czerwca 2014

"Nauczył się, że można zabłądzić nawet wówczas, gdy wszystkie światła świecą jak neony, i że czasami wystarczy jedna gwiazda, by się na nowo odnaleźć.”

 Czasem nie da się powiedzieć... teksty

izu dodano: 31 maja 2014

"Czasem nie da się powiedzieć komuś, co się czuje. I ten ktoś po prostu odchodzi bo nie wie że powinien zostać."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV