głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Nauczyłam Cię wszystkiego. Jak chodzić ze mną za rękę jak całować i jak dobrze przytulać. Pokazałam Ci najlepsze sposoby na wywołanie uśmiechu na mojej twarzy

izu

izu.moblo.pl
Nauczyłam Cię wszystkiego. Jak chodzić ze mną za rękę jak całować i jak dobrze przytulać. Pokazałam Ci najlepsze sposoby na wywołanie uśmiechu na mojej twarzy i sz
 Nauczyłam Cię wszystkiego. Jak... teksty

izu dodano: 20 stycznia 2014

"Nauczyłam Cię wszystkiego. Jak chodzić ze mną za rękę, jak całować, i jak dobrze przytulać. Pokazałam Ci najlepsze sposoby na wywołanie uśmiechu na mojej twarzy i szczęścia wokół mnie. Nauczyłam Cię pożądać i pragnąć mojego ciała. To przy mnie stawałeś się prawdziwym mężczyzną. Ja pokazałam Ci jak wybaczać i zawsze prowadziłam Cię po właściwych ścieżkach. Pokazałam Ci prawdziwą miłość - nauczyłam Cię kochać. Nie nauczyłam Cię tylko jednej rzeczy - jak odchodzić."

„Bratnia dusza to ktoś  kto... teksty

izu dodano: 16 stycznia 2014

„Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha Cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy Tobie zawsze, bez względu na wszystko.” Cecelia Ahern

 Nie zapominaj o ludziach   że mają... teksty

izu dodano: 15 stycznia 2014

"Nie zapominaj o ludziach, że mają grypę, imieniny, małe kłopoty nudne historyjki do opowiedzenia przez telefon. Nie zapominaj, chociaż oni też nie mają czasu. I mogą zapomnieć."

Tamten nie może jej kochać tak jak... teksty

izu dodano: 12 stycznia 2014

Tamten nie może jej kochać tak jak on, nie może jej wielbić w taki sposób, nie jest w stanie dostrzec jej wdzięcznych ruchów ani tych szczególnych znaczków na jej twarzy. Jakby to tylko jemu było dane widzieć prawdziwy kolor jej oczu i poznawać smak jej pocałunków.

Pozostaje z pustym kieliszkiem w... teksty

izu dodano: 12 stycznia 2014

Pozostaje z pustym kieliszkiem w ręku i czymś trudniejszym do napełnienia w środku. Czuje się już tylko nawozem pod roślinę, jaka często przekwita na grobie zwiędłej miłości. To rzadka roślina, a nazywa się szczęście.

Jeden papieros na kilku i głowy... teksty

izu dodano: 12 stycznia 2014

Jeden papieros na kilku i głowy pełne marzeń.

Bo miłość to nie jest i nie może... teksty

izu dodano: 12 stycznia 2014

Bo miłość to nie jest i nie może być zwykłe uczucie. To nie przyzwyczajenie ani życzliwa troska. Miłość to szaleństwo, to serce, które wali jak szalone, światło, które spływa wieczorem wraz z zachodem słońca, chęć poderwania się z łóżka nazajutrz, tylko po to, by spojrzeć sobie w oczy.

Bardzo zgodni. Ale co to ma... teksty

izu dodano: 12 stycznia 2014

Bardzo zgodni. Ale co to ma właściwie znaczyć? Zgodność jest wtedy, kiedy wiersz jest do rymu. Albo, co brzmi gorzej, kiedy w umowie wszystko się zgadza. A o miłości to można mówić wtedy, kiedy brak ci tchu, kiedy jest bezrozumna, kiedy odczuwasz brak, kiedy jest pięknie, chociaż nic się nie rymuje, kiedy jest szał... Kiedy już, na samą myśl o tym, że mógłbyś ją ujrzeć u boku innego, przesadziłbyś cały ocean, rozszarpując po drodze wszystko, co popadnie.

Nie jes­tem ideal­na. Nig­dy nie... teksty

izu dodano: 12 stycznia 2014

Nie jes­tem ideal­na. Nig­dy nie byłam. Nie chciałam być naj­lep­sza, tyl­ko wys­tar­czająca dla Ciebie.

Nie mów  że jeśli wy­jadę na... teksty

izu dodano: 12 stycznia 2014

Nie mów, że jeśli wy­jadę na krótki czas bez Ciebie zos­ta­niesz tu sam. W każdym kwiat­ku znaj­dziesz mój uśmiech, w pro­mieniach słońcach od­kryj moją ra­dość życia a w deszczu znajdź mo­je słone łzy. Wys­tar­czy tyl­ko chcieć a od­naj­dziesz drob­ne sym­bo­le nas.

„Mam tysiąc fantastycznych... teksty

izu dodano: 11 stycznia 2014

„Mam tysiąc fantastycznych wspomnień związanych z Tobą. Im więcej czasu upływa, tym bardziej jestem zakochany. Myślałem, że mocniej już nie można. Kocham Cię, kiedy się śmiejesz. Kocham Cię, kiedy się wzruszasz. Kocham Cię, kiedy jesz. Kocham Cię w soboty wieczorem, kiedy idziemy do pubu. Kocham Cię w poniedziałki rano, kiedy jesteś jeszcze śpiąca. Kocham Cię, kiedy śpiewasz do zdarcia gardła na koncertach. Kocham Cię rankiem, kiedy po wspólnie przespanej nocy nie możesz znaleźć swoich kapci, żeby iść do łazienki. Kocham Cię pod prysznicem. Kocham Cię nad morzem. Kocham Cię w nocy. Kocham Cię o zachodzie słońca. Kocham Cię w południe. Kocham Cię teraz...”

„Bo miłość to nie jest i nie... teksty

izu dodano: 11 stycznia 2014

„Bo miłość to nie jest i nie może być zwykłe uczucie. To nie przyzwyczajenie ani życzliwa troska. Miłość to szaleństwo, to serce, które wali jak szalone, światło, które spływa wieczorem wraz z zachodem słońca, chęć poderwania się z łóżka nazajutrz, tylko po to, by spojrzeć sobie w oczy.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV