głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Okrywała go szczelnie kołdrą żeby nie było mu zimno. Czasami wyrywało go to ze snu otwierał oczy przytulał ją i całował. A potem brał w dłonie jej zawsze zimne

izu

izu.moblo.pl
Okrywała go szczelnie kołdrą żeby nie było mu zimno. Czasami wyrywało go to ze snu otwierał oczy przytulał ją i całował. A potem brał w dłonie jej zawsze zimne stopy.
 Okrywała go szczelnie kołdrą... teksty

izu dodano: 6 stycznia 2014

"Okrywała go szczelnie kołdrą, żeby nie było mu zimno. Czasami wyrywało go to ze snu, otwierał oczy, przytulał ją i całował. A potem brał w dłonie jej zawsze zimne stopy. I tak często zasypiali. Bo bardzo dbali, aby żadnemu z nich nie było zimno. Ani w łóżku, ani w sercu." -Janusz L. Wiśniewski, 'Zespoły Napięć'

 Właśnie drobne defekty budzą... teksty

izu dodano: 6 stycznia 2014

"Właśnie drobne defekty budzą tkliwość. Nie kocha się doskonałości, lecz proporcje i to czasem bardzo niedoskonałe. Czasem fakt, że czyjeś brwi są zbyt blade, a usta za szerokie, jest przyczyną fali czułości."

 Mam nadzieję  że uczynisz z siebie... teksty

izu dodano: 30 grudnia 2013

"Mam nadzieję, że uczynisz z siebie coś najlepszego. Mam nadzieję, że zobaczysz rzeczy, które cię zaskoczą. Mam nadzieję, że poczujesz coś, czego nigdy nie poczułaś. Mam nadzieję, że spotkasz ludzi, którzy mają odmienne zdanie. Mam nadzieję, że będziesz dumna ze swojego życia. A jeśli nie będziesz dumna, to mam nadzieję, że będziesz miała siłę, by zacząć od nowa."

 W każdym z nas znajduje się mała... teksty

izu dodano: 29 grudnia 2013

"W każdym z nas znajduje się mała cząstka do wypełnienia. Staramy się ją wypełnić. Niektórzy uciekają do przygodnych uciech, inni szukają odpowiedniej osoby. Każdy z nas był kiedyś w takim momencie w swoim życiu, kiedy próbował wybrać odpowiednią drogę. Sama szukam odpowiedniej drogi. Nigdy nie bądź w życiu bardziej pewnym niżeli jest to możliwe. Życie rani, daje nam kopy w dupę. Myślisz, że coś z kimś tworzysz, a tak naprawdę dostajesz kubeł zimnej wody na łeb. Nikt nie chce być substytutem czegoś lepszego. Słowa niewypowiedziane wprost najbardziej bolą. Pseudozwiązki? Nie pakuj się w nie, bo nie wiesz co przyniesie Ci następny dzień, nie chcesz chyba obudzić się z ręką w nocniku? I co mam zrobić? Jeżeli serce mówi, że „potrzebuje”, a rozum podpowiada „odpuść sobie”? Tą cząstką do wypełnienia, jest miłość i potrzeba drugiej osoby."

 Czasem... Czasem przychodzą takie... teksty

izu dodano: 29 grudnia 2013

"Czasem... Czasem przychodzą takie momenty, że już nie ma łez. Że oczy są suche. Że nie ma w nich już niczego, co mogłoby wypłynąć na wierzch razem z emocjami. Wtedy zostaje tylko śmiech. I człowiek się śmieje. Z tego, że jest idiotą. Z tego, że wpakował się w coś takiego. Z tego, że świat po raz setny, może tysięczny, uznał, iż zabawi się jego kosztem."

Tak ważna jest umiejętność... teksty

izu dodano: 28 grudnia 2013

Tak ważna jest umiejętność postawienia siebie samego na drugim miejscu i kierowania się dobrem ukochanej osoby. Musisz przede wszystkim wiedzieć, że on cię kocha - a reszta na prawdę się nie liczy."

 Wybierając partnera życiowego... teksty

izu dodano: 28 grudnia 2013

"Wybierając partnera życiowego musisz pamiętać dziecko, że nie liczy się jak on wygląda, czy ile ma talentów, tylko jakie ma serce - serce do innych i do ciebie. Bo za 50 lat będzie cały pomarszczony, a życie jest nieprzewidywalne i nawet zapalony tancerz w wyniku pewnych wypadków może nie być w stanie postawić samodzielnie kroku. I wtedy właśnie liczy się tylko to, co on ma w środku. Czy jest serdeczny i dobry, czy daje silne oparcie i poczucie bezpieczeństwa, czy troszczy się o ciebie i nie tylko mówi, ale i pokazuje, że cię kocha. Nie chodzi tu o wielkie czyny, bo miłość składa się w sumie z tych malutkich gestów - z wracania do domu, do ciebie w pierwszej kolejności ponad wszystkim, z uśmiechu w trudnych momentach, z zawiązywania ci szalika pod szyją, gdy zimno, z używania w kuchni składnika, którego on nie lubi, ale je tylko dlatego, bo wie, że ty za nim przepadasz, z umiejętności powiedzenia przepraszam, gdy się zrobiło źle i wielu innych.

 Trzeba mi będzie czasu  by z tego... teksty

izu dodano: 28 grudnia 2013

"Trzeba mi będzie czasu, by z tego wyjść, i wiem, że po tym wszystkim pozostanie blizna. [...] Wspomnienia bolą, ale tylko myśląc o tym wszystkim, będę mógł kiedyś zapomnieć..."

 Miłość to więź  dwie osoby... teksty

izu dodano: 28 grudnia 2013

"Miłość to więź, dwie osoby nawzajem biorą się za cel. Dają, otrzymują."

 Szacunku nie wyrażamy przez to jak... teksty

izu dodano: 28 grudnia 2013

"Szacunku nie wyrażamy przez to jak mówimy o osobie, z którą nie jesteśmy. Ani nawet w tym jak ją traktujemy. Szacunek jest w tym jak o niej myślimy w takie wieczory, kiedy nikt nie ma pojęcia co się z nami dzieje. Może nawet w tym jak kłamiemy mówiąc o tym, jak bardzo jej nienawidzimy za to co zrobiła. Może ten szacunek jest właśnie tym, że nie potrafimy jej znienawidzić, mimo ogromnych chęci. I jeśli mimo wszystko myślisz o tej osobie ciepło, niezależnie od tego co Ci zrobiła i jak bardzo Cię zraniła, jeśli ciągle potrafisz przywołać te dobre wspomnienia, nawet gdy one Cię ranią, to znaczy, że bardzo tę osobę kochałeś. Pamiętaj tylko, że Twój szacunek do niej, te wszystkie myśli, które ciągle przywołują uśmiech na Twojej twarzy nie oznaczają, że nie możesz ruszyć do przodu. Sam sobie pozwól od nich odejść. Zachować to co dobre, na takie wieczory, kiedy potrzebujesz pomyśleć. I żyj."

 Miłość to coś na co czekamy.... teksty

izu dodano: 28 grudnia 2013

"Miłość to coś na co czekamy. Wyobrażamy sobie pierwszy pocałunek, nasz pierwszy sex, nasze pierwsze "kocham cię". Ale nie umiemy sobie wyobrazić naszego złamanego serca pierwszy raz. Może jest to zbyt bolesne, żeby sobie wyobrazić. Ale patrząc na to z innej strony bolesna miłość może nas naprawdę zmienić. To utrata miłości czyni nas tym kim jesteśmy... Strata rodzica, dziewictwa... Tego, kim możesz być... Twojej niewinności... Te straty być może, to nasze pierwsze kroki w dorosłość. Życie staje się bardziej skomplikowane, ale również wypełnia się obietnicami i możliwością, że Twoje serce otworzy się na nowy początek..."

Nie musisz być doskonała. Nie... teksty

izu dodano: 28 grudnia 2013

Nie musisz być doskonała. Nie musisz udowadniać całemu światu, że jesteś najlepsza, bo świat i tak będzie cię wciąż lubił. Nie za to co robisz i nie za to, że jesteś bezbłędna, tylko za to, że jesteś. Po prostu jesteś. Jesteś fajną osobą ze wszystkim potencjalnymi usterkami, pomyłkami i obciachem. Bo każdy może się pomylić albo popełnić błąd. Oczywiście to nie ma być pochwała lekkomyślności, beztroski ani lenistwa. Mam na myśli sytuacje, kiedy człowiek stara się zrobić coś dobrze, ale mu nie wychodzi. Ma dobre intencje i uczciwie pracuje, ale z jakiegoś powodu popełnia błąd. I trudno. Każdy może się pomylić, bo po prostu każdy jest tylko człowiekiem. I już...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV