głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iwalove masz piękne oczy. dziękuję były w zestawie z twarzą. nauczycielka : Zaraz zadzwonię do Twoich rodziców! uczeń : a czy moi rodzice dzwonią do pani i zwierzają s

iwalove

iwalove.moblo.pl
masz piękne oczy. dziękuję były w zestawie z twarzą.
  masz piękne oczy.    dziękuję... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

- masz piękne oczy. - dziękuję, były w zestawie z twarzą.

nauczycielka : Zaraz zadzwonię do... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

nauczycielka : Zaraz zadzwonię do Twoich rodziców! - uczeń : a czy moi rodzice dzwonią do pani i zwierzają się pani ze swoich problemów w pracy?

Przecież na szczęście nie można... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

Przecież na szczęście nie można wiecznie czekać, czasem trzeba go poszukać, choćby było ukryte w największych zakamarkach świata.

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimne piwo, grać w x-boxa w samej bieliźnie i jeść fast foody o 3 nad ranem, oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie, by słyszeć jak słodko się śmiejesz, i straszne horrory by wtulić się w Ciebie i poczuć się bezpieczniej. Chcę spać w Twojej wielkiej koszulce i słuchać z Tobą rapu, pić z Tobą poranną kawę, zwiedzać z Tobą miasto nocą i kąpać nago w jeziorze. Sprzątać Twoje porozrzucane skarpetki i czekać w samej bieliźnie, aż wrócisz z pracy. Chcę tańczyć z Tobą jak w dirty dancing i całować się w deszczu.

A gdybyśmy byli gotowi podjąć... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

A gdybyśmy byli gotowi podjąć ryzyko związku, bylibyśmy razem i osobno jednocześnie. Chciałabym móc dzielić z Nim wszystkie smutki i radości, mieć Go przy sobie, kiedy będę potrzebować właśnie Jego obecności. Móc się przytulić i usłyszeć, że zawsze będzie przy mnie. Tutaj czar pryska, pojawia się odległość. Dla mnie esy i gadu to zdecydowanie za mało, potrzebuję Jego fizycznej obecności.

Wyzywaj mnie od najgorszych... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

Wyzywaj mnie od najgorszych, wymyślaj na mnie brednie i napierdalaj ile wlezie, tylko mam jeden, pierdolony warunek, na który najwyraźniej Cię nie stać - patrz mi w oczy robiąc to wszystko.

Gdyby złość  która siedzi we mnie... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

Gdyby złość, która siedzi we mnie, mogła być przeliczana na jedzenie.. to nakarmiłabym całą Afrykę. Nie wiem jaki jest sens mojego dalszego istnienia, ale ok, będę się uśmiechać, bo i tak nikt tego nie rozumie. Nie mam pretensji, każdy ma inną hierarchię wartości w życiu, co zrobić, że to, nad czym tyle czasu pracowałam, w co tyle energii włożyłam.. rozpada się na kawałki.

Nie licz dni  spraw  żeby to dni... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

Nie licz dni spraw, żeby to dni się liczyły

nic mnie nie cieszy  bo od środka... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

nic mnie nie cieszy, bo od środka umieram, start od zera tak z dnia na dzień.

'Szkoda  ze teraz wiem ile w jego... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

'Szkoda, ze teraz wiem ile w jego myslach bylo mnie.. Nie ufaj choc chcesz, dac mu caly swiat..' - zakochalam sie w tej piosence, naprawde. Jestem znowu niewyspana, wiecznie niewyspana.. Jutro powrot do domu i w tygodniu badania. Jestem dobrej mysli, no bo jakby inaczej.

Sam powiedziałeś  że jesteśmy... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

Sam powiedziałeś, że jesteśmy niezniszczalni, ale boję się, że kiedyś podejdziesz i powiesz 'to koniec', a wtedy ja nie będę potrafiła Cię zatrzymać. Serce podejdzie mi do gardła, oczy zajdą mgłą i wybuchnę płaczem.

I can be tough  I can be strong... teksty

iwalove dodano: 16 czerwca 2012

I can be tough, I can be strong but with you, it's not like that at all there's a girl that gives a shit behind this wall, you just walk through it and I remember all those crazy things you said you left them running through my head you're always there, you're everywhere but right now I wish you were here

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV