głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
irracjonalnee Jest różnica między Tobą a mną I to co nas różni nosi nazwę lojalność Ja wiem że jestem Matką Boską Ostatniej Pomocy i specem od rzeczy niemożliwych ale ej.. N

irracjonalnee

irracjonalnee.moblo.pl
Jest różnica między Tobą a mną I to co nas różni nosi nazwę lojalność
  Jest różnica między Tobą a mną... teksty

irracjonalnee dodano: 13 listopada 2013

~`Jest różnica między Tobą a mną I to co nas różni nosi nazwę ,,lojalność" `

Ja wiem  że jestem Matką Boską... teksty

irracjonalnee dodano: 13 listopada 2013

Ja wiem, że jestem Matką Boską Ostatniej Pomocy i specem od rzeczy niemożliwych, ale ej.. No bez przesady!

Ludzie kiedyś o nas zapomną.... teksty

irracjonalnee dodano: 13 listopada 2013

Ludzie kiedyś o nas zapomną. Wszyscy, bez wyjątku. Może się to zdarzyć, gdy założymy rodziny, ustatkujemy się i nie będziemy odpierdalać jakiś akcji, które przeradzały się w legendy. Może się to zdarzyć, gdy będziemy siedzieć w bujanym fotelu spoglądając przez okno domu starości, z milionem zmarszczek na twarzy i siwymi włosami. Może to się zdarzyć w dniu naszej śmierci, sekundy po naszych ostatnich tchnieniach życia. Może się to zdarzyć dzień, tydzień, miesiąc, rok, a może całe lata po naszym odejściu... Jedno jest pewne - ludzie o nas zapomną. Przestań się zamartwiać tym co myślą o tobie inny - wszyscy o nas zapomną.

Dlaczego od dziecka wmawia się nam... teksty

irracjonalnee dodano: 12 listopada 2013

Dlaczego od dziecka wmawia się nam, że jeśli jest się odważnym, można robić w życiu co się zechce? Zdobywaj wykształcenie, pracę, a kiedy będziesz miał już oszczędności, rób co ci się żywnie podoba. Ale to tak nie działa. zamykamy się w chorej pętli: "więcej,więcej,więcej". I jeśli nawet znajdą się tacy, którzy spróbują, inni powiedzą: "jesteś szalony, nie możesz tego zrobić!". Tak oto z wielkich planów indywidualizmu, każdy upodabnia się do szarej masy. Są jednak ludzie, którzy nie mają tego problemu, to bezdomni. Choć jest to chora, utopijna wizja, to czy nie lepiej być biednym i wolnym, niż bogatym i zależnym od wszystkiego, co nas otacza?

Straciłam przyjaciół... Moi... teksty

irracjonalnee dodano: 11 listopada 2013

Straciłam przyjaciół... Moi wrogowie podbijali stawkę i przelicytował mnie czas, który poświęcałam niewłaściwym osobą. To tak cholernie boli, widząc swoją najcenniejszą rzecz w cudzych rękach. Ale ja się nie poddam, zasady z protokołu już nie obowiązują.

 Wspominamy tylko to  co nigdy się... teksty

irracjonalnee dodano: 11 listopada 2013

"Wspominamy tylko to, co nigdy się nie wydarzyło." Czy całe moje życie musiało zamienić sie w ruinę, aby dotrało do mnie, że ta piękna historia, którą razem tworzyliśmy to tylko i wyłącznie bajka. Sen, który równie dobrze mógł mi się tylko przyśnić...

W każdej podróży najważniejszy... teksty

irracjonalnee dodano: 11 listopada 2013

W każdej podróży najważniejszy jest pierwszy krok i właśnie dlatego tak trudno go wykonać

Poprzednia 26 27 28 29
30
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV