głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz ' Masz marzenia ? zapytałam. ' Tak oczywiście. ' odpowiedział z uśmiechem na twarzy. ' A wierzysz że się spełnią ? syknęłam zaciekawiona. Spojrzał na mnie nast

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
' Masz marzenia ? zapytałam. ' Tak oczywiście. ' odpowiedział z uśmiechem na twarzy. ' A wierzysz że się spełnią ? syknęłam zaciekawiona. Spojrzał na mnie
 ' Masz marzenia ?  zapytałam.  '... teksty

idzysrlz dodano: 27 kwietnia 2012

- ' Masz marzenia ? - zapytałam. - ' Tak, oczywiście. ' - odpowiedział z uśmiechem na twarzy. - ' A wierzysz, że się spełnią ? - syknęłam, zaciekawiona. Spojrzał na mnie, następnie uniósł wzrok do góry i wpatrując się w niebo, odpowiedział pytająco : ' Gdybym nie wierzył, to po co miałbym marzyć ? ' / idzysrlz & On. ♥

 ' Przyjdziesz na mój pogrzeb ? '... teksty

idzysrlz dodano: 27 kwietnia 2012

- ' Przyjdziesz na mój pogrzeb ? ' - zapytałam, patrząc na Niego z byka. - ' Nie. ' - odpowiedział. - ' Mówiłeś, że jestem Twoją prawdziwą miłością. Nie pierwszą, ale prawdziwą. ' - rzuciłam, ze smutkiem na twarzy i ruszyłam w stronę pokoju. Szarpnął mnie za rękę i powiedział : ' Mówiłem też, że kiedy Ty odejdziesz, ja zrobię to samo. ' / idzysrlz.

http: www.youtube.com... teksty

idzysrlz dodano: 25 kwietnia 2012

Możesz widzieć jak płaczę ale... teksty

idzysrlz dodano: 24 kwietnia 2012

Możesz widzieć jak płaczę, ale bądź pewny, że nigdy nie zobaczysz jak umieram. / idzysrlz.

Wodospad łez który coraz... teksty

idzysrlz dodano: 24 kwietnia 2012

Wodospad łez, który coraz częściej zastępuję mi sen, podczas nocy. Ciemność, która wypełnia pokój od wewnątrz. Krople deszczu spływające z gałęzi drzew, uderzające o parapet. Cicha muzyka w tle i popiół opadający na dywan z wypalającego się już papierosa. Odgłos łamiącego się serca i cisza, która bezboleśnie próbuje zabić to wszystko, czego ja sama nie dałam rady uśmiercić. Poczuj to i dopiero wtedy z pełną świadomością, będziesz mógł powiedzieć, że wiesz co przeżywam. / idzysrlz.

Ty potrzebowałeś miesięcy żeby... teksty

idzysrlz dodano: 23 kwietnia 2012

Ty potrzebowałeś miesięcy, żeby uświadomić sobie, jak bardzo mnie kochasz. Mi wystarczyła minuta, by przekonać się, jak bardzo Cię nienawidzę. / idzysrlz.

 Mówili : ' Nie oddawaj duszy... teksty

idzysrlz dodano: 22 kwietnia 2012

" Mówili : ' Nie oddawaj duszy, tylko serce. ', dałam Ci wszystko na starcie, nie mam nic więcej. " ♥ | ?

♥ teksty idzysrlz dodał komentarz: do wpisu 22 kwietnia 2012
Naprawdę nie musisz mi opowiadać o... teksty

idzysrlz dodano: 21 kwietnia 2012

Naprawdę nie musisz mi opowiadać o tym jak bardzo cierpisz. Ja doskonale wiem jak to jest momentami nie dawać sobie rady. / idzysrlz.

 ' Patrzysz na mnie jakbyś... teksty

idzysrlz dodano: 18 kwietnia 2012

- ' Patrzysz na mnie, jakbyś chciała mi coś oznajmić. ' - powiedział gryząc kawałek wafelka od loda. - ' No boo .. chcę .. ' - wydusiłam, pastwiąc się nad roztopionym już lodem w kubku. - ' Więc na co czekasz ? Mieliśmy mówić sobie o wszystkim .. ' - rzucił. ' Noo, boo .. chciałam Ci powiedzieć, że .. ' nie skończyłam mówić, a On wtrącił swoją wypowiedź. - ' Nie kochasz mnie ? To chciałaś mi powiedzieć ? ' - zapytał, wpychając ostatni kawałek wafelka do ust. - ' Skąd wiesz ?! ; o ' - zapytałam zdziwiona. ' Bo wiesz kochanie. Uczucia są jak lody. Po pewnym czasie tracą swoją objętość i topnieją. ' - rzucił. - ' Alee .. ' - zaczęłam, a On nie dając mi dojść do słowa powiedział : " To czuć, kiedy serce ukochanej osoby z czasem przestaje bić dla Ciebie. " - spuszczając wzrok odszedł pozbawiony jakichkolwiek nadziei. / idzysrlz.

http: www.youtube.com... teksty

idzysrlz dodano: 18 kwietnia 2012

Moje ! Podpisz albo usuń ! teksty idzysrlz dodał komentarz: Moje ! Podpisz, albo usuń ! do wpisu 15 kwietnia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV