głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i-co-ty-dajesz chciałabym żebyś był teraz bym mogła zadzwonić do Ciebie wypłakać się powiedzieć jak mi ciężko a Ty nawet jak byś nie umiał pomóc powiedział byś że jesteś ze mn

i-co-ty-dajesz

i-co-ty-dajesz.moblo.pl
chciałabym żebyś był teraz bym mogła zadzwonić do Ciebie wypłakać się powiedzieć jak mi ciężko a Ty nawet jak byś nie umiał pomóc powiedział byś że jesteś ze mną i
chciałabym żebyś był teraz  bym... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

chciałabym żebyś był teraz, bym mogła zadzwonić do Ciebie, wypłakać się, powiedzieć jak mi ciężko, a Ty nawet jak byś nie umiał pomóc, powiedział byś, że jesteś ze mną i wszystko będzie dobrze, tak niewiele, takie nic, a potrzebne do funkcjonowania.

Pędziłam drogą z rozwianymi... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

Pędziłam drogą z rozwianymi włosami, na przednim siedzeniu jego samochodu. Jedną ręką trzyma kierownicę, drugą moje serce. Rozglądam się wokoło, ściszam radio, pyta: "kochanie, coś nie tak?" odpowiadam "nie, nic. tak sobie tylko myślałam że nie mamy piosenki". A on na to - nasza piosenka to trzaskające drzwi, wymykanie się z domu późno w nocy, pukanie w Twoje okno, kiedy rozmawiamy przez telefon, a Ty mówisz bardzo cicho, bo już późno i Twoja mama nic nie wie. Nasza piosenka to sposób, w jaki się śmiejesz, pierwsza randka - " Nie pocałowałem jej, a powinienem". Potem gdy wracam do domu, zanim powiem "amen" proszę Boga, by to znów powtórzył .

Mam ochotę zdjąć buty i biec boso... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

Mam ochotę zdjąć buty i biec boso po chodniku kalecząc stopy. Mam ochotę wbiec na ulice między samochody. Mam w końcu ochotę usiąść po środku tego wszystkiego i płakać.

'to on przynosił mi kosze pełne... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

'to on przynosił mi kosze pełne truskawek. to on codziennie budził mnie wiadomością : 'uśmiechaj się dziś dużo'. to on ogrzewał mi ręce, kiedy było mi zimno. to on potrafił mnie denerwować tylko dlatego, żeby mnie potem przytulić. to on dziękował mi za każdy wspólnie spędzony dzień. nadal chcesz wiedzieć, dlaczego go kocham?'

Chciałabym byś do mnie teraz... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

Chciałabym byś do mnie teraz przyszedł. Bez słowa wziął mnie za rękę i zaprowadził nad jezioro. Ty byś mnie przytulił, ja bym się wtuliła w twoją bluzę i razem byśmy oglądali zachód słońca. Słuchając świerszczy cieszylibyśmy się sobą. No właśnie, chciałabym...

W ulubionej piosence zabrakło słów... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

W ulubionej piosence zabrakło słów, klawiatura się popsuła, mleko wykipiało, delicje nie są już słodkie. Do cholery, wróć!

pieczołowite rozpamiętywanie... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

pieczołowite rozpamiętywanie każdego zdania, kazdego spojrzenia, każdego dotyku. leżenie bezsennie po nocach i wyobrażanie sobie, co moglibyście robić we dwójkę, znasz to, prawda?

  co dziś ciekawego porabiałaś.?... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

- co dziś ciekawego porabiałaś.? - tęskniłam.

 Kubusiu jak się pisze MIŁOŚĆ . ?... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

-Kubusiu jak się pisze MIŁOŚĆ . ? - Prosiaczku. MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje

  zadam Ci pytanie. a że podejrzewam... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

- zadam Ci pytanie. a że podejrzewam jaka będzie Twoja odpowiedź przyjmijmy że "nie wiem" to "nie" . więc. : kochasz mnie? . - nie wiem .. -aha. dziękuje, do widzenia.

to nie jest tak  że wiecznie... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

to nie jest tak, że wiecznie marudzę i na wszystko narzekam, bo jestem zbyt wybredna czy pruderyjna. ja po prostu mam dość wszystkiego co mnie otacza. brak mi sił, aby to wszystko zaakceptować. nie jestem w stanie 'patrzyć przez palce' i iść przed siebie z nadzieją na lepsze jutro. skończyły mi się skrupuły do oszukiwania samej siebie.

Podeszła do Niego i wręczyła mu... teksty

i-co-ty-dajesz dodano: 5 grudnia 2010

Podeszła do Niego i wręczyła mu paczuszkę. spuścił swój speszony wzrok, ówcześnie ujrzawszy jej przeszklone łzami oczy. - zapomnę. - wyszeptała odchodząc. słyszał z oddali jak zanosi się płaczem. kucnął i zaczął niezdarnie odpakowywać paczkę, delikatnie rozwiązując perfekcyjnie związaną kokardkę. podnosząc wieczko ujrzał trzy rzeczy; paczkę żelek, papierosa i zapałkę. żelki miały symbolizować ich wspólną miłość. obydwoje kochała równie bardzo. papieros miał symbolizować jej uzależnienie od Niego. a zapałka? zapałka miała symbolizować, niewykorzystane szanse. wierzyła, że uda się jej zapalić ją po raz kolejny, ale On jej na to nigdy nie pozwolił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV