głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zgadzam się. teksty hopellove dodał komentarz: zgadzam się. do wpisu 12 listopada 2011
w twoim życiu nie zawsze będzie... teksty

hopellove dodano: 12 listopada 2011

w twoim życiu nie zawsze będzie panowała zima, w końcu wyjdzie słońce. / Peter Francis

Coraz częściej myślę o Twoim... teksty

hopellove dodano: 12 listopada 2011

Coraz częściej myślę o Twoim odejściu. Wiem, że nie prawdopodobnie nie nastąpi ono jutro, czy za kilka dni, ale czuję, że nieubłaganie nadchodzi. To normalne. Ludzie przychodzą i odchodzą i nie jest to niczyja wina. Cieszę się, że Cię poznałam. Rozkoszuję się każdą daną mi rozmową, bo wiem, że nic nie trwa wiecznie. Jednak zastanawiam się czy dam sobie radę. Boję się, że jeszcze nie jestem na to przygotowana. Boję się, że już zawsze będę za Tobą tęsknić.

Mam tylko nadzieję  że to się... teksty

hopellove dodano: 12 listopada 2011

Mam tylko nadzieję, że to się niedługo skończy. Wrócę do dawnego stanu, pewności siebie. A ta niestabilna część mnie odejdzie na dobre z powrotem oddając mi kontrolę nad wszystkim.

Słowa poruszają bardziej niż... teksty

hopellove dodano: 12 listopada 2011

Słowa poruszają bardziej niż czyny. Nieraz ranią, a nieraz zmuszają do głębszych przemyśleń nad sobą. Najpiękniejsze są te po których czujesz, że nie jesteś sam, że są ludzie niekoniecznie znajomi, którzy obdarza Cię uśmiechem w trudnych chwilach i po prostu będą./ Lariflette

   teksty hopellove dodał komentarz: ;* do wpisu 12 listopada 2011
Zagubiłam  się   zagubiłam się w... teksty

hopellove dodano: 11 listopada 2011

Zagubiłam się , zagubiłam się w tym życiu. Gdzieś pomiędzy białym proszkiem a kolejnym głębszym czystej straciłam sens , zapomniałam jak to wszystko powinno wyglądać. Nie dałam rady. Dziś już nie da się tego naprawić , dziś już jest za późno .. Wybacz

chociaż teraz to w sumie już... teksty

hopellove dodano: 11 listopada 2011

chociaż teraz to w sumie już nieważne, to nadal chciałabym powiedzieć Ci jak bardzo tęsknię i jak bardzo chcę abyś przytulił mnie choć raz.

Mimo tego  że wielokrotnie przez... teksty

hopellove dodano: 11 listopada 2011

Mimo tego, że wielokrotnie przez Ciebie płakałam to nadal mam przeogromną ochotę przytulić się do Ciebie, jesteś moją słabością.

stojąc na balkonie   patrząc w... teksty

hopellove dodano: 10 listopada 2011

stojąc na balkonie , patrząc w gwiazdy powracały do niej wszystkie wspomnienia związane z jego osobą. nie myślała o łzach , ale małe kropelki same spływały po policzkach. w jej małym sercu zrobił spore zamieszanie, ściągnął na nie wiele problemów, ale mimo to w jej głowie pozostały tylko te miłe wspomnienia . czy on w ogóle zasługuje na to , aby ona cierpiała? | hopellove.

jesienny ponury dzień niósł ze... teksty

hopellove dodano: 10 listopada 2011

jesienny ponury dzień niósł ze sobą wspomnienia i łzy. jedno zwykłe wtulenie się w jego ramiona , jedno spojrzenie , to zwykłe 'cześć' wypływające z jego ust było czymś wyjątkowym. było czymś mieszkającym w jej sercu . co wieczór siedząc na łóżku otulona kocem wracała właśnie do tego dnia , do tego jednego ponurego dnia, podczas którego sprawił , że nie mogła go wyrzucić ze swojej pamięci . | hopellove.

ona pamiętała  a on już dawno... teksty

hopellove dodano: 10 listopada 2011

ona pamiętała, a on już dawno zapomniał .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV