głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ha.nullka W końcu przeziębisz się od chłodu bijącego z twego wnętrza co oglądamy? zagadnął wertując kinolive. spojrzałam Mu przez ramię po czym odnalazłam Jego dłoń i odc

ha.nullka

ha.nullka.moblo.pl
W końcu przeziębisz się od chłodu bijącego z twego wnętrza
W końcu przeziębisz się od chłodu... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2011

W końcu przeziębisz się od chłodu bijącego z twego wnętrza

  co oglądamy?   zagadnął... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2011

- co oglądamy? - zagadnął wertując kinolive. spojrzałam Mu przez ramię po czym odnalazłam Jego dłoń i odciągnęłam na pewną odległość. - zobaczysz. - rzuciłam zaczepnie, wykonując kilka kolejnych kliknięć i przymykając laptopa. siadając przed Nim, mierząc Jego spojrzenie, uśmiech, szczęście wymalowane w każdym calu Jego twarzy, zaczęłam opowiadać. w rytm naszej piosenki, która wydobywała się z głośników, opisywałam scenerię naszego pierwszego pocałunku, jak i kilku kolejnych, wspólne spacery, najpiękniejsze słowa jakie usłyszałam z Jego ust. On? momentalnie włączał 'odtwórz', gdy muzyka cichła, jakby zachęcając mnie do dalszej opowieści. - a teraz jesteś tu. wciąż. - szepnęłam na sam koniec, na co nachylił się ku mnie. początkowo muskając moje wargi, omiótł ciepłym oddechem całą twarz, a przy lewym uchu wyszeptał dwa słowa. - moja ulubiona. - po sekundzie, nieco ciszej dodał, jak kocha.

zapomnijmy o wszystkim i zacznijmy od... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2011

zapomnijmy o wszystkim i zacznijmy od nowa, co Ty na to?

owszem  nie jestem ładna. nie mam... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2011

owszem, nie jestem ładna. nie mam dobrej figury, tu i ówdzie mam za dużo bądź za mało. nie jestem też oszałamiająco mądra ani zdolna. jestem też niezgrabna i infantylna. i za bardzo się wszystkim przejmuję i wyolbrzymiam problemy. jestem też cholerną zazdrośnicą. a no i jeszcze jedno. Kocham cię nad życie, frajerze.

'zostańmy przyjaciółmi' czyli jak... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2011

'zostańmy przyjaciółmi' czyli jak zapobiec lub zniszczyć miłość.

Cisza to najgłośniejszy krzyk... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2011

Cisza to najgłośniejszy krzyk kobiety. Domyśl się jak bardzo ją zraniłeś, skoro zaczęła cię ignorować.

Najczęściej poruszają nas słowa... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2011

Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło.

stał sie obcym człowiekiem w... teksty

ha.nullka dodano: 8 grudnia 2011

stał sie obcym człowiekiem w ułamku sekundy.

życie  ale ty odpierdalasz... :... teksty

ha.nullka dodano: 8 grudnia 2011

życie, ale ty odpierdalasz... :) masakra

  A Ty ? Dlaczego sama?   Bo nie... teksty

ha.nullka dodano: 8 grudnia 2011

- A Ty ? Dlaczego sama? - Bo nie potrafię być z kimś, dla kogo nie umiem oszaleć z miłości.

Bo widzisz  jak sie kogoś kochało... teksty

ha.nullka dodano: 8 grudnia 2011

Bo widzisz, jak sie kogoś kochało naprawdę, wraz z jego wszystkimi przeklętymi wadami i okropnym chrakterem, mimo ciągłych awantur i przepychanek emocjonalnych - nigdy się o nim nie zapomni. możesz mieć nowe życie, możesz wyjechać z miasta, nowe problemy, nowi przyjaciele, nowa praca, nowy związek, tak po pewnym czasie możesz mieć nowy związek, ludzie nie są stworzeni do samotności przecież. ale każdego dnia, gdzieś z tyłu głowy masz obraz Twojej prawdziwej miłości, myślisz o niej, ten obraz nie zniknie, bo jest jak tatuaż w Twojej pamięci. masz wyryte jej oczy i moment, w którym były tylko Twoje. nie mówisz o tym nikomu, tylko Ty to wiesz, nie myślisz o tym obsesyjnie, te myśli są jakby podświadome, ale towarzyszą Ci bardzo często. tak mówię tu o miłości prawdziwej, nie, Ty nie wiesz o czym mowa.

Spotkasz pewnego dnia kogoś  kto... teksty

ha.nullka dodano: 8 grudnia 2011

Spotkasz pewnego dnia kogoś, kto całkiem odmieni Twoje życie. Odnowi Twoją wiarę w ludzi, we własne siły, poczucie wewnętrznej siły. Wyciągnie Cie z tego bagna w którym zatapiałeś się od dłuższego już czasu i poprowadzi nową drogą. Co ważniejsze - będzie szedł zaraz obok Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV