głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Postaram ci się zaufać bo razem możemy być wyjątkowi a osobno zwyczajni. Wydaje się nam że jesteśmy: racjonalni moralni świadomi cywilizowani rozumni. Kiedy zac

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Postaram ci się zaufać bo razem możemy być wyjątkowi a osobno zwyczajni.
Postaram ci się zaufać  bo razem... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Postaram ci się zaufać, bo razem możemy być wyjątkowi, a osobno zwyczajni.

Wydaje się nam  że jesteśmy:... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Wydaje się nam, że jesteśmy: racjonalni, moralni, świadomi, cywilizowani, rozumni. Kiedy zaczynają się kłopoty, wszystko staje się jasne. Nie jesteśmy lepsi od zwierząt. Mamy przeciwstawność kciuka. Myślimy, chodzimy na dwóch nogach, mówimy. Mamy sny. Ale tak naprawdę wciąż babrzemy się w pierwotnym sosie. Gryziemy i szarpiemy, by utrzymać się przy życiu jak ropuchy i leniwce.

Na początku Bóg stworzył niebo i... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. Przynajmniej tak mówią. Stworzył ptactwo, zwierzęta chodzące po ziemi i wiedział Bóg, że było to dobre. A później stworzył człowieka... i od tego czasu było już coraz gorzej. Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo, ale nie ma na to dowodów. W końcu dzięki niemu powstało słońce, księżyc, gwiazdy, a człowiek potrafi tylko narobić kłopotów.

Są dni  kiedy cały świat wydaje... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Są dni, kiedy cały świat wydaje się być do góry nogami. I wtedy jakoś, nieprawdopodobnie i kiedy najmniej się tego spodziewamy, świat jest ponownie na swoim miejscu.

Dobrze jest się bać. To oznacza... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Dobrze jest się bać. To oznacza, że ciągle masz coś do stracenia.

W pewnym momencie życia stajemy się... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

W pewnym momencie życia stajemy się dorośli. Nagle możemy głosować, pić i robić inne rzeczy. Nagle ludzie oczekują, że będziemy odpowiedzialni, poważni, dorośli. Robimy się wyżsi i starsi. Ale czy kiedykolwiek dorastamy?

i chyba przez tą ciągłą... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

i chyba przez tą ciągłą samotność za każdym razem gdy pogadam z jakimś zajebistym chłopakiem mam wrażenie, że się w nim zakochałam. szkoda, że to moje zakochanie trwa góra 2 dni...

Nie pamiętam  kiedy się ostatni raz... teksty

grejfrutka dodano: 14 czerwca 2011

Nie pamiętam, kiedy się ostatni raz całowaliśmy, bo nikt nie wie, że ten właśnie pocałunek będzie ostatni. Człowiek myśli, że miłość będzie trwać wiecznie, ale tak nie jest.

Prawda o prawdzie jest taka... że... teksty

grejfrutka dodano: 13 czerwca 2011

Prawda o prawdzie jest taka... że rani. Więc kłamiemy.

Kto decyduje  kiedy się kończy... teksty

grejfrutka dodano: 13 czerwca 2011

Kto decyduje, kiedy się kończy stare, a zaczyna nowe? To nie jest dzień w kalendarzu jak urodziny czy nowy rok. To jest wydarzenie duże lub małe. Coś, co nas zmienia. Dobrze, jeśli daje nam nadzieje. Nowy sposób życia i patrzenia na świat. Pozbywamy się starych przyzwyczajeń, starych wspomnień. Grunt to nie przestawać wierzyć, że możemy zacząć od nowa. Ale trzeba pamiętać, że w cały tym bajzlu jest kilka rzeczy, których naprawdę warto się trzymać.

Skąd wiemy  jak dużo jest zbyt... teksty

grejfrutka dodano: 13 czerwca 2011

Skąd wiemy, jak dużo jest zbyt dużo. Zbyt dużo i zbyt wcześnie. Zbyt dużo informacji (...), przyjemności (...), miłości (...), wymagań. I kiedy jest tego wszystkiego zbyt dużo na nasze siły?

to nie było zaplanowane  ja nawet... teksty

grejfrutka dodano: 12 czerwca 2011

to nie było zaplanowane, ja nawet tego nie chciałam, tzn. chciałam, ale nie w Tobie, nie żeby bolało, nie żeby nieszczęśliwie, nie żeby bezsensownie, zupełnie inaczej niż się zakochałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV