głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Nie ma nic gorszego niż człowiek który się czegoś spodziewa i którego nic nie spotyka. Przyjaciel to ktoś kto wchodzi kiedy cały świat wyszedł. A miłość? Jeszcz

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Nie ma nic gorszego niż człowiek który się czegoś spodziewa i którego nic nie spotyka.
Nie ma nic gorszego niż człowiek... teksty

grejfrutka dodano: 17 września 2011

Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa i którego nic nie spotyka.

Przyjaciel to ktoś  kto wchodzi... teksty

grejfrutka dodano: 17 września 2011

Przyjaciel to ktoś, kto wchodzi, kiedy cały świat wyszedł.

A miłość? Jeszcze jeden nałóg... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

A miłość? Jeszcze jeden nałóg młodości, ryzykowne gry, oszałamiające stany nieważkości.

Bliskość śmierci zawsze sprawia... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Bliskość śmierci zawsze sprawia, że staramy się żyć lepiej. A potem znów go nie doceniamy. Potem znów wraca do normalności. Tak naprawde zdajemy sobie sprawę z tego, że życie jest jedno i krótkie, al nic z tym nie robimy. Układamy sobie tylko w głowie scenariusze, z nami w roli głównej, scenariusze których nigdy nie zrealizujemy. A wszystkiemu winien jest głupi strach, strach przed tym jak zareagują inni.

Godzina  jedna godzina może zmienić... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Godzina, jedna godzina może zmienić wszystko na zawsze. Godzina może uratować życie. Godzina może zmienić twoje życie. Czasami godzina to prezent, który sobie dajemy. Dla niektórych godzina prawie nic nie znaczy. Dla innych godzina ma olbrzymie znaczenie. Ale ostatecznie to nadal tylko godzina. Jedna z wielu, które jeszcze nadejdą. 60 minut. 3600 sekund... To wszystko. Potem wszystko zaczyna się od nowa. I kto wie, co przyniesie następna godzina?

Wszyscy tego chcą. Czysta karta... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Wszyscy tego chcą. Czysta karta, nowy początek. Jakby tak miało być łatwiej. Spytaj o to gościa, który wtacza głaz pod górę. Nie ma nic łatwego w zaczynaniu od nowa... Absolutnie nic.

Wszyscy chcemy dorosnąć. Jesteśmy... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Wszyscy chcemy dorosnąć. Jesteśmy zdesperowani, chcemy korzystać ze wszystkich okazji, chcemy żyć. Jesteśmy tak zajęci staraniem, by wydostać się z gniazda, że nie zastanawiamy się nad faktem, że na zewnątrz może być zimno. Naprawdę bardzo zimno. Ponieważ dorastanie czasami oznacza, że kogoś musimy zostawić w tyle. I zanim staniemy na własnych nogach... okazuje się, że stoimy całkiem sami.

Pieprzyć szanse  pieprzyć naukę.... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Pieprzyć szanse, pieprzyć naukę. Po prostu żyjmy. Cokolwiek się stanie... niech będzie. Ty i ja...

Nikt nie wybiera bycia dziwolągiem.... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Nikt nie wybiera bycia dziwolągiem. Większość nie zauważa, że nim jest, dopóki nie jest za późno na zmianę. Ale bez różnicy, jak dziwny jesteś. Jest szansa, że mimo tego jest gdzieś dla ciebie ktoś odpowiedni. Chyba że ten ktoś już zdążył ruszyć dalej... Bo jeśli chodzi o miłość... nawet dziwolągi nie będą czekać wiecznie.

Piorun rzadko uderza 2 razy. To... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Piorun rzadko uderza 2 razy. To raczej zdarza się raz w życiu. Nawet jeśli wydaje się, że te porażenie wciąż wraca... Ostatecznie... ból przeminie, szok osłabnie. I w końcu rany zaczynają się goić... By uleczyć się z czegoś, czego się nie spodziewaliśmy. Ale czasami działa to na naszą korzyść. Jeśli jesteś we właściwym miejscu o właściwym czasie... Możesz naprawdę dostać w kość. I nadal możesz mieć szansę na przetrwanie.

Gdy zapytasz większość ludzi... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Gdy zapytasz większość ludzi, czego chcą do życia, odpowiedź będzie prosta – być szczęśliwym. Może to przez nasze oczekiwania, ale ta chęć bycia szczęśliwym jedynie powstrzymuje nas przed szczęściem. Może im bardziej się staramy i pragniemy osiągnąć błogostan, tym bardziej zdezorientowani jesteśmy. Aż do momentu, gdy w ogóle nie poznajemy samych siebie. Zamiast tego nadal się uśmiechamy. Próbujemy, jak cholera, być tak szczęśliwymi ludźmi, jakimi chcemy być. Aż w końcu uderza nas fakt, że przez cały czas to tutaj było. Nie w naszych marzeniach czy nadziejach, ale w znanym, wygodnym bliskim.

Nigdy nie wiemy  jak skończy się... teksty

grejfrutka dodano: 23 czerwca 2011

Nigdy nie wiemy, jak skończy się nasz dzień. Oczywiście wolelibyśmy wiedzieć, jakie kłody będą rzucane nam pod nogi. To przypadki zawsze okazują się być najciekawszymi częściami naszego dnia. Naszego życia... Ludzie, których przyjścia się nie spodziewamy... Obrót wydarzeń, jakiego nigdy nie wybralibyśmy dla siebie. Niespodziewanie, znajdujesz się w miejscu, którego byś się nie spodziewał. I jest to albo miłe, albo potrzebujesz czasu, aby się przyzwyczaić. Jednak wiesz, że kiedyś, za jakiś czas to docenisz. Więc każdego wieczoru idziesz spać, myśląc o jutrzejszym dniu. Analizując plany... i przygotowując listy. I mając nadzieję, że jakikolwiek przypadek by nie stanął na twojej drodze... Będzie szczęśliwym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV