głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Kiedy się poznaje drugą osobę to ona najpierw nas fascynuje. Nie wiemy o tej osobie wiele ale chcemy się dowiedzieć. Chcemy ją jego widywać. Pewna moja znajoma

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Kiedy się poznaje drugą osobę to ona najpierw nas fascynuje. Nie wiemy o tej osobie wiele ale chcemy się dowiedzieć. Chcemy ją jego widywać. Pewna moja znajoma niesa
 Kiedy się poznaje drugą osobę to... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

" Kiedy się poznaje drugą osobę to ona najpierw nas fascynuje. Nie wiemy o tej osobie wiele, ale chcemy się dowiedzieć. Chcemy ją/jego widywać. Pewna moja znajoma - niesamowicie mądra kobieta - twierdzi, że to faza "chcę cię przelecieć". Jak zwał, tak zwał, niech Jej będzie :-). O zauroczeniu mówić można dopiero po jakimś czasie, gdy już coś o sobie wiemy. Ja nie twierdzę, że to musi trwać długo. Dalej jest pożądanie. Ale nie w sensie "chcę Ci przelecieć". W sensie - znam Cię na tyle, że lubię spędzać z Tobą czas i chcę byś był/była w moim życiu. Pożądam widywania Cię, rozmawiania z Tobą. Każdy dzień bez Twoich oczu jest stracony. Każda opinia niewymieniona z Tobą, nieważna. Chcę wiedzieć co u Ciebie, jak się czujesz. Śnię o Tobie. Chcę zasypiać przytulona do Ciebie. A miłość? Tego nie wiem. To Ona sama mi kiedyś powiedziała, że miłość tworzy się we wspólnym trudzie szarych dni. I zgadzam się z Nią."

' Wciąż o niej myślisz?  Zdarza... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

'-Wciąż o niej myślisz? -Zdarza mi się. -Często? -Trochę rano, trochę w południe, trochę wieczorem, trochę w nocy.'

 Spotkanie dwóch osób jest niczym... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Spotkanie dwóch osób jest niczym zetknięcie dwu substancji chemicznych, jeżeli zachodzi reakcja, obie ulegają przemianie."

 kawa czy herbata? Twoje usta jesli... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

-kawa czy herbata? -Twoje usta jesli mozna:)

  Trzy dni  rzekła  Cóż to... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"- Trzy dni - rzekła - Cóż to jest? - Trzy dni - powtórzył. Uśmiechnął się. - Mój Boże, trzy dni. Wyobrażenia nie masz, ile się może pozmieniać przez trzy dni. To strasznie długo. - Cóż to jest trzy dni wobec całego życia? - Wiele. Czasem wszystko można stracić przez trzy dni."

 Jeśli kochasz dwie osoby naraz to... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Jeśli kochasz dwie osoby naraz to wybierz tę drugą. Ponieważ gdybyś naprawdę kochał tą pierwszą to nie zakochałbyś się w tej drugiej."

'Jedźmy do Lizbony Barcelony... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

'Jedźmy do Lizbony, Barcelony, Paryża albo Rzymu. Jedźmy, gubmy między uliczkami. Siądźmy na schodach i oglądajmy wschody słońca. I zapomnijmy o całym świecie.'

 Nie odkładajcie na później ani... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Nie odkładajcie na później ani piosenek, ani egzaminów, ani dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości."

 Popatrz. Tyle par które powinny... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Popatrz. Tyle par, które powinny być razem, ale nie są. Tyle zajebiście dobrych i porządnych osób spędzających samotnie kolejne wieczory."

 Jeśli to jest coś warte to nigdy... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Jeśli to jest coś warte, to nigdy nie jest za późno, ani nigdy za wcześnie jak w moim przypadku, by być osobą, którą chcesz być. Nie ma limitu czasu. Przestajesz, kiedy chcesz. Możesz się zmienić albo nie. Tu nie ma zasad. Możemy uczynić z siebie coś najlepszego lub najgorszego."

 Jeżeli Ci na kimś zależy  to... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Jeżeli Ci na kimś zależy - to akceptujesz go w pełni ze wszystkimi wadami i zaletami, i wówczas dana osoba staje się takim właśnie ideałem. Kimś dla kogo warto żyć. "

 Żałosne.  Jak człowiek potrafi... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Żałosne. Jak człowiek potrafi nie dawać sobie rady bez drugiego człowieka."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV