głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grejfrutka Każdy chyba w życiu posiadał człowieka z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania chęc

grejfrutka

grejfrutka.moblo.pl
Każdy chyba w życiu posiadał człowieka z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania chęci
 Każdy chyba w życiu posiadał... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie - absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy."

 Potrzebuję snu  więcej czasu... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Potrzebuję snu, więcej czasu, spaceru, Ciebie i mobilizacji."

'Jeżeli ktoś sprawia  że się... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

'Jeżeli ktoś sprawia, że się uśmiechasz to nie udawaj, że to nic nie znaczy.'

 Większość ludzi jest z kimś ze... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Większość ludzi jest z kimś ze strachu przed samotnością. Ty szukasz magii. To rzadkość."

 Jeśli można z kimś pomilczeć to... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Jeśli można z kimś pomilczeć to można z nim robić wszystko."

 Chodź  kupimy dwie kraty piwa i... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Chodź, kupimy dwie kraty piwa i zamkniemy się u mnie w domu na tydzień. Wyłączymy komórki, zapomnimy o tym całym świecie, będziemy tylko pić, kochać się, przytulać, śmiać i grać w gry."

 Zakochuje się w Tobie w każdej... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Zakochuje się w Tobie w każdej sekundzie życia i nie ważne czy jesteś 1m ode mnie czy 317km."

'A może by tak pieprzyć... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

'A może by tak pieprzyć konsekwencje? Może zaryzykować, stawiając czoła przegranej i po prostu nie myśleć, co będzie dalej. Czy warto? Jak to się skończy? Czy mamy szanse? Tak, macie. Siebie na chwilę lub nigdy. Razem tu i teraz lub nigdy. Po co żyć przeciętnym życiem w związkach zanudzających ten świat, jeśli można dać się ponieść uczuciom bez przyszłości? Tylko głupi wierzą, że jeśli coś nie ma przyszłości, to nie ma w ogóle sensu. Wartością związków nie jest ich trwanie samo w sobie, ale to, czego w nich doświadczamy.'

 Nie możesz dzwonić  jak... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Nie możesz dzwonić, jak zatęsknisz. Nie chcę o tym gadać przez telefon. Nie ślij SMS-ów, maili, nie pisz na Facebooku. Jeśli naprawdę tęsknisz, to nie bądź dzieckiem. Wsiadaj do auta i przyjeżdżaj."

 Potrzeba 3 sekund by powiedzieć:... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Potrzeba 3 sekund by powiedzieć: "kocham Cię"; 3 godzin by to wyjaśnić i całego życia by to udowodnić."

 Chciałabym gdzieś wyjechać... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

"Chciałabym gdzieś wyjechać, gdziekolwiek, odciąć się na pewien czas,pogodzić się z tym co było i jest, poukładać sobie wszystko w głowie, a później wrócić, już inna."

  Kiedy się poznaje drugą osobę to... teksty

grejfrutka dodano: 12 maja 2012

" Kiedy się poznaje drugą osobę to ona najpierw nas fascynuje. Nie wiemy o tej osobie wiele, ale chcemy się dowiedzieć. Chcemy ją/jego widywać. Pewna moja znajoma - niesamowicie mądra kobieta - twierdzi, że to faza "chcę cię przelecieć". Jak zwał, tak zwał, niech Jej będzie :-). O zauroczeniu mówić można dopiero po jakimś czasie, gdy już coś o sobie wiemy. Ja nie twierdzę, że to musi trwać długo. Dalej jest pożądanie. Ale nie w sensie "chcę Ci przelecieć". W sensie - znam Cię na tyle, że lubię spędzać z Tobą czas i chcę byś był/była w moim życiu. Pożądam widywania Cię, rozmawiania z Tobą. Każdy dzień bez Twoich oczu jest stracony. Każda opinia niewymieniona z Tobą, nieważna. Chcę wiedzieć co u Ciebie, jak się czujesz. Śnię o Tobie. Chcę zasypiać przytulona do Ciebie. A miłość? Tego nie wiem. To Ona sama mi kiedyś powiedziała, że miłość tworzy się we wspólnym trudzie szarych dni. I zgadzam się z Nią."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV