głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
got0to0be Chciałabym wyjechac gdzieś daleko na dziką plażę długo biec. Zmęczona zatrzymac się zapalic papierosa i usiąsc na rozgrzanym od słońca piasku. Przesiedziec całą

got0to0be

got0to0be.moblo.pl
Chciałabym wyjechac gdzieś daleko na dziką plażę długo biec. Zmęczona zatrzymac się zapalic papierosa i usiąsc na rozgrzanym od słońca piasku. Przesiedziec całą noc i
Chciałabym wyjechac gdzieś daleko... teksty

got0to0be dodano: 3 marca 2011

Chciałabym wyjechac gdzieś daleko na dziką plażę, długo biec. Zmęczona zatrzymac się, zapalic papierosa i usiąsc na rozgrzanym od słońca piasku. Przesiedziec całą noc i przemyślec wszystkie swoje problemy. Następnie wrócic i poradzic sobie w życiu, tak po prostu.

Nie daj o sobie zapomniec  zrób coś... teksty

got0to0be dodano: 3 marca 2011

Nie daj o sobie zapomniec, zrób coś, cokolwiek.

Systematycznie siejesz chaos w mojej... teksty

got0to0be dodano: 1 marca 2011

Systematycznie siejesz chaos w mojej głowie,prześladujesz moje myśli. Daj mi odetchnąc.

dokładnie tak. teksty got0to0be dodał komentarz: dokładnie tak. do wpisu 1 marca 2011
Jesteś moim błędem  osobistą... teksty

got0to0be dodano: 28 luty 2011

Jesteś moim błędem, osobistą pomyłką, pomimo to nie chcę cię eliminowac. Nie usunę cię z życia, jak gumka-ołówek, a korektor-długopis.

Już nie płaczę bo brakuje mi łez.... teksty

got0to0be dodano: 28 luty 2011

Już nie płaczę,bo brakuje mi łez. Już się nie uśmiecham,bo nie mam powodu. Już nie jem, bo nie mam apetytu. Niedługo będę mogła powiedziec : już nie żyję,bo nie mam dla kogo.

Odkochaj mnie  zrób coś  nawet... teksty

got0to0be dodano: 28 luty 2011

Odkochaj mnie, zrób coś, nawet zabij, tylko odkochaj. Za bardzo ranisz, za bardzo bolisz. Gdy cię dotknę, oparzę się. Pełna jestem blizn, siniaków i innych śladów, uwierz nie daję rady. Zabij uczucie,zniknij.

Atrakcyjna  bezbronna  pożądana... teksty

got0to0be dodano: 28 luty 2011

Atrakcyjna, bezbronna, pożądana, kochana, piękna, potrzebna, zadbana, pociągająca, pełna życia, delikatna, urocza, wspaniała, doskonała, spokojna, entuzjastyczna, pełna nadziei, energiczna, szczęśliwa, adorowana, chwalona, uznana, niezbędna, czuła, kochająca, troskliwa, zmysłowa, serdeczna, bliska, bezpieczna, otwarta, łagodna, zaangażowana, przyjemna, zadowolona - taka jestem,przy Tobie...nadal nie rozumiesz? ja już nie umiem poprawnie funkcjonowac,bez cząstki Ciebie,gdzieś we mnie,obok mnie.Uzależniłam się jak narkoman od heroiny,alkoholik od wódki,lekoman od lekarstw i palacz od nikotyny..tak,jesteś moim nałogiem,czymś z czego nie dam rady się uwolnic.

I wmawiaj sobie że nigdy więcej nie... teksty

got0to0be dodano: 28 luty 2011

I wmawiaj sobie,że nigdy więcej nie pozwolisz na to,aby cię dotknął,przytulił, a następnie pocałował. Przecież wiesz, że wystarczy jego spojrzenie, zwykłe skinienie palcem,a ty już jesteś..gotowa na wszystko, cała dla niego.

Będę zimną suką. Nie pozwolę na... teksty

got0to0be dodano: 20 luty 2011

Będę zimną suką. Nie pozwolę na to,żebyś traktował mnie jak szmatę.To ja pierwsza zrobię z ciebie chuja bez uczuc.Zapamiętaj,nie jestem łatwa.

Nawet wypalenie kolejnej paczki... teksty

got0to0be dodano: 20 luty 2011

Nawet wypalenie kolejnej paczki papierosów i wypicie następnej butelki wódki nie pomoże mi zapomniec o tym, co się wydarzyło między nami. Choc tak bardzo chciałabym nie pamiętac, to jednak zostanie do końca życia w mojej głowie...

Jednodniowa miłosc czy stan upojenia... teksty

got0to0be dodano: 20 luty 2011

Jednodniowa miłosc czy stan upojenia alkoholowego? Co z tych dwóch rzeczy zadecydowało o naszym pocałunku? Ja cię kocham, ty byłeś pijany. Ja kocham nadal, ty tylko BYŁEŚ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV