głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pomiedzyoddechami czasami lubię włączyć jakieś smęty i po prostu bez żadnego konkretnego powodu popłakać. tak pomaga mi to. nie że jest mi wtedy lżej czy coś po prostu od zawsze

pomiedzyoddechami

pomiedzyoddechami.moblo.pl
czasami lubię włączyć jakieś smęty i po prostu bez żadnego konkretnego powodu popłakać. tak pomaga mi to. nie że jest mi wtedy lżej czy coś po prostu od zawsze lubiła
czasami lubię włączyć jakieś... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 4 sierpnia 2011

czasami lubię włączyć jakieś smęty i po prostu bez żadnego konkretnego powodu popłakać. tak, pomaga mi to. nie że jest mi wtedy lżej czy coś po prostu od zawsze lubiłam zadawać sobie ból. tak samo było zakochując się w Tobie.

może to czas zagoi rany. a może... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 4 sierpnia 2011

może to czas zagoi rany. a może tylko ostudzi emocje i będzie kazał spojrzeć w drugą stronę. być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie.

usiadłam na schodach  przed blokiem.... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 4 sierpnia 2011

usiadłam na schodach, przed blokiem. zapaliłam fajkę , ze zdenerwowania ściskałam pięści do tego stopnia , że paznokcie pokaleczyły mi dłoń. ryczałam, jak małe dziecko. w dupie miałam sąsiadkę która pierdoliła mi nad uchem , że śmiecę popiołem. liczył się tylko On i ból jaki zadał. nie miałam siły wstać, jak gdyby nogi odmówiły mi posłuszeństwa. mogło dziać się wszystko, a ja jedyne co potrafiłam robić to brać buchy głęboko w płuca.

zapomnę  ale weź mi kurwa obiecaj... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 4 sierpnia 2011

zapomnę, ale weź mi kurwa obiecaj, że już nie wrócisz. żebym mogła zapomnieć tak na stałe, bez opamiętania. tak jak smak mojej ulubionej czekolady. będzie mi to sprawiać wiele trudności, ale uda mi się.ponowne jej spróbowanie przypomni mi smak. twój powrót przypomni mi miłość

nienawidzę cię za wszystko. za to... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 4 sierpnia 2011

nienawidzę cię za wszystko. za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. za nieprzespane noce i litry połykanych łez. nienawidzę cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale cię znam wciąż cię kocham czując się z tym żałośnie.

przerasta  mnie myśl  że kiedyś... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 4 sierpnia 2011

przerasta, mnie myśl, że kiedyś zabraknie mi szczęścia, że nadejdą momenty, gdy zabraknie mi ciebie.

jesteś osobą na której punkcie... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 4 sierpnia 2011

jesteś osobą na której punkcie oszalało moje serce i reszta organów.

http:  prevaricaation.blogspot.com  teksty

pomiedzyoddechami dodano: 30 lipca 2011

przyjaźń jest przereklamowana... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 30 lipca 2011

przyjaźń jest przereklamowana, teraz miłość jest na pierwszym miejscu, mimo tego że przyjaźń jest na zawsze, a miłość przemija, czasy się zmieniają najwyraźniej.

miłość to była mama i tata  ken i... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 30 lipca 2011

miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

czasem  zdarza się i tak  że to... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 30 lipca 2011

czasem, zdarza się i tak, że to czego pragniemy, tak naprawdę piękne jest tylko przed spełnieniem, potem okazuje się, że nie warto było tracić, tyle cennego czasu, wysiłku, stresu, a co najważniejsze niszczyć sobie dobre samopoczucie dla czegoś co nie jest po prostu tego warte.

to nie był romantyzm to było... teksty

pomiedzyoddechami dodano: 30 lipca 2011

to nie był romantyzm to było błądzenie napalonych tęczówek, to nie była wrażliwość to był bełkot pijanych ust, to nie była miłość to było moje wyolbrzymienie szczęścia.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 13 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV